Category

Kampanie reklamowe

Home » Marketing » Kampanie reklamowe

4 posts
Bookmark?Remove?

Banery wielkoformatowe jako tania i skuteczna reklama

 - 

Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z ilości billboardów, neonów i innych zewnętrznych form reklamy, które codziennie mijają. Niektóre banery przyciągają naszą uwagę mniej, inne bardziej, ale pewne jest, że na każdym z nich oprócz grafiki znajduje się również t... More »

Filmy reklamowe
Bookmark?Remove?

Filmy reklamowe – dlaczego są takie skuteczne?

 - 

YouTube, Instagram, Tiktok, Facebook – to najpopularniejsze media społecznościowe, z których korzysta ogromna część społeczeństwa. Statystycznie na każdym z tych serwisów spędzamy około godziny dziennie. I właśnie na tych serwisach, najchętniej oglądamy filmy ... More »

Oglądanie Telewizji
Bookmark?Remove?

Promocja firmy w mass mediach – ile kosztuje reklama w TV? Cz. 2

 - 

O skuteczności reklamy staraliśmy się przekonać w poprzedniej części artykułu. Spoty reklamowe wciąż docierają do dużej grupy odbiorców – a nawet do coraz większej. Najlepsze reklamy mają doskonałe osiągi, a po emisji takich filmów reklamowych rozpoznawalność ... More »

reklamy telewizyjne tv
Bookmark?Remove?

Czy reklamy telewizyjne są skuteczne? Cz. 1

 - 

Spośród wielu dostępnych kanałów, reklama w telewizji nadal traktowana jest jako najbardziej prestiżowa. Chociaż promocja marki jedynie poprzez spoty reklamowe może okazać się nietrafioną strategią marketingową, to w połączeniu z płatną reklamą w wyszukiwarce ... More »