Category

Po pracy

Home » Po pracy

6 posts
Bookmark?Remove?

Gdzie rozwijać karierę znając język chiński? Podpowiadamy!

 - 

Znajomość języków obcych to obecnie jeden z wymogów na rynku pracy. Pracodawcy nieczęsto szukają na oferowane stanowiska osób, które władają językami na stosunkowo niskim poziomie. Zdolności językowe niosą ze sobą szansę na wyższe zarobki, są również okazją do... More »

Bookmark?Remove?

Tłumacz konsekutywny – kim jest i na czym polega jego praca?

 - 

Wiele osób marzy dziś o pracy w zawodzie tłumacza. Wśród specjalizacji, które można wybrać, znajdują się m.in. tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Zwłaszcza ta druga nazwa wywołuje zaskoczenie wśród osób niezwiązanych z branżą tłumaczeniową. Kim tak napr... More »

Bookmark?Remove?

Najlepsze damskie perfumy na rozmowę o pracę

 - 

Od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nasza przyszłość – nie tylko to, czy dostaniemy pracę, ale również warunki finansowe, jakie uda nam się wynegocjować. Również nasza pozycja w firmie w pewnym sensie zależy od tego, jak wypadniemy na rozmowie o pracę. Dobre pie... More »

Sposoby na nudę w autobusie
Bookmark?Remove?

Najlepsze sposoby na nudę podczas podróży autobusem

 - 

Nuda to bardzo niekomfortowy stan emocjonalny. Zazwyczaj towarzyszy jej zmęczenie, zobojętnienie, uczucie pustki. Najczęściej dopada podczas podróży – obojętnie czy w czasie jazdy autobusem, tramwajem czy pociągiem. Dlatego u nas poznasz najlepsze sposoby na n... More »