współpraca z firmą przewozową

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Farid
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2023, 15:32

współpraca z firmą przewozową

Post autor: Farid »

Witam. Macie dla mnie jakieś porady dotyczące współpracy z firmą przewozową? Jestem właścicielem małej firmy i szukam firmy, która może mi w transporcie towarowym do Anglii.
Do tej pory współpracowałem z kilkoma firmami, ale nie byłem zadowolony z ich usług. Chciałbym znaleźć firmę, która oferuje wysoką jakość usług i która jest w stanie zapewnić mi bezpieczny i szybki transport towarowy Anglia-Polska.
Czy ktoś z Was może mi polecić jakąś firmę, z którą miał dobre doświadczenia? Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 109
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: współpraca z firmą przewozową

Post autor: finka »

Mogę jedynie pomóc jeśli chodzi o transport mebli warszawa bo to w tym mieście ostatnio mieszkam i interesuję się tego typu usługami bo mam w planach się przeprowadzić do innej dzielnicy, nieco tańszej i spokojniejszej :)
Antropov

Re: współpraca z firmą przewozową

Post autor: Antropov »

Według mnie wynajem firmy transportowej to bardzo dobry pomysł. Sam przy budowie domu często korzystałem z najmu maszyn, np tej: https://www-bm-rent.pl/pl/wynajem-koparki-kielce/
ODPOWIEDZ