rozwód pomoc prawna Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Karola

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Karola »

Hej. Chciałabym was poprosić o poradę w zakresie wyboru odpowiedniego mecenasa ds. rozwodów. Postanowiłam się rozwieść z mężem i nie wiem na czyje wsparcie powinnam postawić. Niestety od niedawna mieszkam w Gdańsku i nie mam tutaj zbyt dużo znajomości, dlatego liczę na wasze propozycje w tym temacie.
Marti

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Marti »

Bardzo Ci współczuje. To naprawdę ciężki moment w życiu, ale uwierz, po wszystkim odczujesz ogromną ulgę. Niestety nie mam kogo Ci polecić, ponieważ nie mieszkam w tamtych okolicach, ale trzymam kciuki, żebyś trafił na kogoś sprawdzonego. Głowa do góry, będzie wszystko okej.
Baasia

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Baasia »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie rozwodu. Koleżanka doradziła mi, że bardzo duże doświadczenie w Trójmieście posiada ten mecenas https://www.mindykowski.pl , więc jeżeli również bylibyście zainteresowani w takim wsparciem prawnym, to koniecznie się do niego zgłoście. Myślę że nie będziecie rozczarowani poziomem jego wiedzy
ODPOWIEDZ