Opinie o funkymedia

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Michael
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2019, 20:46

Opinie o funkymedia

Post autor: Michael »

Polecam. Profesjonalni specjaliści, z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do klienta. Pozdrawiam cały zespół i dziękuję za dotychczasową współpracę.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:49

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kasia »

Prowadzę niewielką szkołę językową, podpisałam umowę google adwords w celu pozyskiwania uczniów na zajęcia.
Działam tak z funkymedia już ponad rok i jestem zadowolona. Kwota obsługi kampanii poniżej 300zł więc jestem w stanie jakoś na to uzbierać:)
Polecam firmę z dobrą opinią.

św agnieszka patronka do bierzmowania
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:41

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Krystian »

Opinia o funkymedia powinna być poparta jakimiś doświadczeniami. Ja tych doświadczeń nie mam więc nie jestem w stanie napisać prawdziwej opinii na temat funkymedia.
Mogę natomiast podzielić się moim spostrzeżeniem na temat większości opinii, które można znaleźć w intercnecie.
Prawda jest taka, że większość opinii jest negatywna, spowodowane jest to czystą złośliwością, szerzącą się depresją ludzi, nieuczciwą konkurencją.
Większość ludzi nie ma czasu i nie myśli o wystawianiu pozytywnych opinii, zwyczajnie cieszy się z tego co nabyła abo tego co zjadła w dobrej restauracji.
Ludzie rozwścieczeni, z problemami emocjonalnymi, na codziennym kacu, nie wiedzą jak sobie ulżyć i wypisują negatywne opinie an temat wszystkiego co ich otacza.
To taki sposób na ulokowanie swoich codziennych frustracji.

Następnym razem gdy przeczytać złą opinię na czyjś temat zastanówcie się czy opinia ta dotyczy osoby, firmy, czy może tego co zrobiła lub czego nie zrobił jej klient.
Czy opinia właściwie opisuje daną firmę czy tylko chwilowy stan emocjonalny osoby, która napisała opinię.
Awatar użytkownika
IwonaP.
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:29

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: IwonaP. »

Krystian pisze: ↑28 lut 2019, 11:51 Opinia o funkymedia powinna być poparta jakimiś doświadczeniami. Ja tych doświadczeń nie mam więc nie jestem w stanie napisać prawdziwej opinii na temat funkymedia.
Mogę natomiast podzielić się moim spostrzeżeniem na temat większości opinii, które można znaleźć w intercnecie.
Prawda jest taka, że większość opinii jest negatywna, spowodowane jest to czystą złośliwością, szerzącą się depresją ludzi, nieuczciwą konkurencją.
Większość ludzi nie ma czasu i nie myśli o wystawianiu pozytywnych opinii, zwyczajnie cieszy się z tego co nabyła abo tego co zjadła w dobrej restauracji.
Ludzie rozwścieczeni, z problemami emocjonalnymi, na codziennym kacu, nie wiedzą jak sobie ulżyć i wypisują negatywne opinie an temat wszystkiego co ich otacza.
To taki sposób na ulokowanie swoich codziennych frustracji.

Następnym razem gdy przeczytać złą opinię na czyjś temat zastanówcie się czy opinia ta dotyczy osoby, firmy, czy może tego co zrobiła lub czego nie zrobił jej klient.
Czy opinia właściwie opisuje daną firmę czy tylko chwilowy stan emocjonalny osoby, która napisała opinię.
Zgadzam się z tobą.

Ja prowadzę wypożyczalnie kamperów, od 2014 roku moją stronę pozycjonuje funkymedia i do dnia dzisiejszego mam dobrą opinię. Czasem pojedyncze frazy mają wahania ale zawsze na 20 fraz wszystkie są na pierwszej stronie.
Awatar użytkownika
Michał_K
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:19

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Michał_K »

Jestem bardzo zadowolony z usług tej agencji e-marketingowej. Od ponad 6 miesięcy pozycjonują moją stroną i osiągane przez nich rezultaty naprawdę pozytywnie przełożyły się na prowadzoną przeze mnie działalnością. Zasłużyli swoją pracą, sumiennością i wiedzą na jak najlepszą opinię :) A jak wiadomo, nie ma nic lepszego niż zadowolony Klient. Moja opinia o FunkyMedia jest oparta na własnych doświadczeniach. Już poleciłem ich swoim znajomym, którzy dzięki mojej rekomendacji nawiązali z nimi współpracę. Jestem przekonany, że za jakiś czas, gdy "odczują" na własnej skórze korzyści płynące z ich działań, to będą mieli tak samo pozytywną opinię na ich temat jak ja :) Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tę firmę.
Awatar użytkownika
Magda Zeder
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:21

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Magda Zeder »

Polecam Funkymedia cieszy się dobrą opinią.
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2019, 8:56

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Aneta »

Współpracuję z FunkyMedia od ponad roku. Moja opinia na temat współpracy z nimi nie zmieniła się na przestrzeni czasu. Zarówno jak rozpoczynaliśmy działania marketingowe tak i teraz są bardzo zaangażowani w projekt i zawsze mają masę nowych pomysłów, którymi także i mnie inspirują. Polecam ich jeżeli chodzi o tworzenie treści na stronę WWW. Robią dobry research jeżeli chodzi o słowa kluczowe wyszukiwane przez odbiorców. Pani Joanna to mistrzyni świata – do jej tekstów nie miałam żadnych uwag – lekko się je czyta, zawsze obszerne i wyczerpujące temat - Copywriter na medal!. Mój sklep systematycznie zyskuje większą widoczność co przekłada się także na sprzedaż, która rośnie z miesiąca na miesiąc. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad rozpoczęciem współpracy z agencją reklamową to z wielką satysfakcją ich polecam. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla potencjalnych zainteresowanych cenna.
Awatar użytkownika
Paulina_K
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:52

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Paulina_K »

Myślę, że najbardziej "miarodajną" opinią na temat firmy FunkyMedia mogą podzielić się osoby, które z nią współpracowały. Ja jestem jedną z takich właśnie osób. Swoją opinię opieram na podstawie ostatnich 10 miesięcy, gdyż tyle czasu z nimi współpracuję. Profesjonalizm, właściwa komunikacja, doświadczenie, odpowiednie umiejętności - tak w skrócie mogę określić naszą współpracę. Pracownicy tej firmy to prawdziwi specjaliści, którzy zasługują na to, aby cieszyć się dobrą opinią w branży. A to nie jest wcale takie łatwe w tej branży. Czemu tak uważam? Wcześniej, korzystałam z usług różnych agencji e-marketingowych, ale niestety na temat żadnej z nich nie mogę podzielić się pochlebną opinią. Już się bałam, że nigdy nie będzie mi dane to, abym w wymierny sposób mogła czerpać korzyści ze swojej działalności w internecie. A tu proszę, spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Oczywiście, opinie są różne - to normalne. Parafrazując słowa Terencjusza, można rzec: "Ile ludzi, tyle opinii"
Awatar użytkownika
Kamilaa
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 9:39

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Kamilaa »

Jestem Klientką FunkyMedia od ponad 6 miesięcy i muszę powiedzieć, że nie dziwią mnie pozytywne opinie na ich temat, które znalazłam na tym forum. Normalne, ludzkie podejście do Klienta, pomoc w każdym aspekcie e-marketingu - te aspekty mają największy wpływ na moją opinię o FunkyMedia. Cieszy mnie, że jeszcze są firmy, które są uczciwe wobec Klienta, wywiązują się z "założeń" usługi, są otwarci na rozmowę oraz opinie Klienta na dany temat (nie narzucają swojego zdania) - dzięki nim poprawiła się sytuacja prowadzonej przeze mnie działalności. Im również życzę jak najlepiej, gdyż swoją ciężką pracą i profesjonalizmem sobie na to zasłużyli. Mam nadzieję, że dobra opinia o ich pracy pójdzie w świat i z usług FunkyMedia będzie mogło skorzystać jak najwięcej firm. Ja już poleciłam ich kilku swoim znajomym prowadzącym własny biznes. Jestem przekonana, że już niedługo również w ich mniemaniu, FunkyMedia też będzie cieszyć się nieposzlakowaną opinią :)
Awatar użytkownika
Irenka22
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:27

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Irenka22 »

Moja opinia może być tylko jedna - serdecznie polecam. Udana współpraca od samego początku. Firma rzetelna. Ekipa z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chodzi o kampanie Adwords to zdecydowanie eksperci. Takich konwersji nigdy nie miałam :D Inne pozytywne opinie mnie nie dziwią - spece jakich mało na rynku.
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 49
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Dorian »

Również mogę polecic firmę bo jest to profesjonalizm w czystej postaci. Firma poprawiała moja stronę internetową, która była tworzona niby przez profesjonalną firmę, ale po kilku latach wyglądała nie za specjalnie. Nie podobało mi się również to, że niektóre zakładki na stronie nie działały na urządzeniach mobilnych. Nie mogłem się doprosić do niedawna o zmianę u poprzedniej firmy informatycznej z jaką współpracowałem. Tutaj takiego problemu nie było. Kontakt bardzo dobry, ceny przystępne i co najważniejsze wymierne efekty.
Duża pomysłowość i omówienie pomysłów.
Pozycjonowanie w moim przypadku przekłada się na wymierne efekty bo widzę, że klientów mam zdecydowanie więcej.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:10

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Jagoda »

Krystian pisze: ↑28 lut 2019, 11:51 Opinia o funkymedia powinna być poparta jakimiś doświadczeniami. Ja tych doświadczeń nie mam więc nie jestem w stanie napisać prawdziwej opinii na temat funkymedia.
Mogę natomiast podzielić się moim spostrzeżeniem na temat większości opinii, które można znaleźć w intercnecie.
Prawda jest taka, że większość opinii jest negatywna, spowodowane jest to czystą złośliwością, szerzącą się depresją ludzi, nieuczciwą konkurencją.
Większość ludzi nie ma czasu i nie myśli o wystawianiu pozytywnych opinii, zwyczajnie cieszy się z tego co nabyła abo tego co zjadła w dobrej restauracji.
Ludzie rozwścieczeni, z problemami emocjonalnymi, na codziennym kacu, nie wiedzą jak sobie ulżyć i wypisują negatywne opinie an temat wszystkiego co ich otacza.
To taki sposób na ulokowanie swoich codziennych frustracji.

Następnym razem gdy przeczytać złą opinię na czyjś temat zastanówcie się czy opinia ta dotyczy osoby, firmy, czy może tego co zrobiła lub czego nie zrobił jej klient.
Czy opinia właściwie opisuje daną firmę czy tylko chwilowy stan emocjonalny osoby, która napisała opinię.
Bardzo dobre spostrzeżenie. Mój boryka się z tym problemem. Klient zażyczył sobie konkretną usługę, później "a czy mógłby pan jeszcze...?" a jak dostaje dodatkową wycenę to zaczyna się awantura. I że wszystko zrobione nie tak. Nie płaci faktury i jeszcze wystawia złą opinię. Może nie jest to nagminne, ale zdarza się.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: MalaMi »

Fajnie, dobrze wiedzieć!
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: milka »

Macie rację. Z tymi opiniami to bywa różnie. Chociaż akurat w przypadku Funkymedia wydaje mi się, że w grę wchodzą tylko pozytywne opinie. Firma oferuje kompleksowe działania - pozycjonowanie, adwords itd. A to ważne, żeby mieć ludzi, którzy kompleksowo zajmą się promocją strony w sieci.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:42

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Adam »

Mam okazję z nimi współpracować od niedługiego czasu ale na tyle długiego abym mógł wyrobić sobie o nich opinię. Jestem właścicielem firmy, która działa obecnie na rynku lokalnym ale ma ochotę wejść na rynek ogólnopolski sprzedająć swoje produkty na stronie sklepu internetowego. Okazało się, ze nie wystarczy zaproponować dobre ceny oraz stworzyć strone, niezbędna jest reklama. Firmę wybrałem z polecenia. Jak na razie serwis zaczyna działać, nie mam nadal tak wielu klientów jak docelowo chciałbym rzecz jasna mieć, ale firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna w sieci no i pojawia się w wynikach wyszukiwania.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:13

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Piotrek »

Polecam, z firma jestem juz ponad 3 lata i musze ich pochwalić za pełen profesjonalizm. Poza tym mam dwóch znajomych, którzy również są ich klientami oraz również są zadowoleni z działań (jeden z tych kolegów polecił mi ich bo wcześniej bujałem się z kilkoma firmami od pozycjonowania tylko w każdej coś mi nie pasowało). Obsługa konkretna oraz kulturalna. Można się z nimi podzielić wszystkimi wątpliwościami i nigdy nie zostałem do tej pory olany.
Elastyczne działania, nieszablonowe podejście. Widzę za co płacę!
Awatar użytkownika
rumour
Posty: 72
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:57

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: rumour »

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Z całą pewnością przydadzą się :)
kiedy dorastasz, nadchodzi taki moment, kiedy nagle cały świat wydaje się w zasadzie bez sensu, kiedy przygniata Cię ciężar okrutnej rzeczywistości, jak coś, co spada z nieba.
Awatar użytkownika
fina
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:25

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: fina »

Moja opinia jest pozytywna. Taka firma jak funkymedia poradzi sobie raczej z wszystkimi pracami im powieżonymi. Potrafi zdziałać bardzo wiele w krótkim czasie. W taką firmę warto inwestować. Rewelacyjna oferta i krótki czas działań.
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Doris33 »

Opinia o Funkymedia? Tylko pozytywna :) Na marketingu w sieci znają się jak mało kto. Adwordsy, pozycjonowanie - duża wiedza, ale i ogromne doświadczenie. Osoby z ekipy, z którymi miałam kontakt, mega konkretne i sympatyczne. Uczciwi, rzeelnie - tylko pozytywną opinię mogę im wystawić.
Awatar użytkownika
Bankier
Posty: 29
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Bankier »

Dobra firma i czuć u nich, ze nie jest się kolejnym numerkiem do obsłużenia. Firma podchodzi z należytą powagą do klienta tak wiec wysłuchuja cierpliwie wszystkich próźb a nie zbywaja. Wcześniej korzystałem z uslug innej firmy i jak pytałem się o efekty to reagowali rozdrażnieniem i wiecznie było tłumaczenie, ze trudne frazy i że wkrótce efekty będą. Jednak efektów nie było pomimo dość wysokiej ceny jaką firmie płaciłem. Tak wiec postanowiłem przerzucić się na innych. W Funky Media jest o wiele taniej, poza tym ludzie tam pracujący maja o wiele lepsze podejście. Współpracujemy dobre kilka miesięcy i cieszy mnie to, że widzę efekty a w poprzedniej firmie tych efektów niestety ale nie widziałem.
Awatar użytkownika
filipinkaa
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 8:54

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: filipinkaa »

Jak dla mnie to firma godna uwagi, gdzie mają wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. Każdy może ofertę mieć dostosowaną do swoich potrzeb. Opinia moja o firmie funkymedia jest bardzo dobra i sprawdzi się pod wieloma względami. Po dobrze dobranej reklamie, nawet większy zbyt firmy.
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: MilennaM »

Na pewno ich oferta wydaje się bardzo interesująca. Jeżeli chodzi o same opinie to rzeczywiście warto nimi się sugerować, a o Funkymedia słyszałam bardzo wiele dobrych słów. Generalnie nie warto samemu bawić się w marketing internetowy, zagadnienie jest mega skomplikowane i na pewno zabierze wam sporo czasu. Postawcie na sprawdzone firmy takie jak ta.
Awatar użytkownika
MonikaZ
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:14

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: MonikaZ »

MilennaM pisze: ↑27 mar 2019, 13:38 Na pewno ich oferta wydaje się bardzo interesująca. Jeżeli chodzi o same opinie to rzeczywiście warto nimi się sugerować, a o Funkymedia słyszałam bardzo wiele dobrych słów. Generalnie nie warto samemu bawić się w marketing internetowy, zagadnienie jest mega skomplikowane i na pewno zabierze wam sporo czasu. Postawcie na sprawdzone firmy takie jak ta.
No ja próbowałam i mogę napisać na swoim doświadczeniu, że wlaśnie tak jest. Pomyślałam, że cały ten marketing nie może być taki trudny i postanowiłam się samodzielnie pobawić na podstawie poradników w sieci. I doprowadziłam do tego, ze strona złapała filtr i wcale nie pojawiała sie w google. Z czasem nic się nie poprawiało. Inne firmy jak widziały problem to albo proponowały założenie nowej strony albo wyceniały usługi na horrendalne kwoty.
W końcu dostałam kontakt od znajomego do Funkymedia. I mogę powiedzieć tutaj, że firma po prostu uratowała moją stronę. Dobre efekty, poza tym działania są regularnie reportowane co miesiac.
Awatar użytkownika
biznesona
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:41

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: biznesona »

Kwestie reklamy w internecie i pozycjonowania to na pewno nie jest nic prostego. Co do pojedyńczych problemów to można wspierać się poradami z blogów. Funkymedia proponuje także wiele ciekawych i praktycznych artykułów takich jak https://funkymedia.pl/bledy-indeksowania-404.html. Co do tej firmy to myśłe że warto powierzyć im swoje strony internetowe. W sieci krąży wokół nich dobra opinia, ja również kilka takich usłyszałam :)

mokate swarovski
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Stelka »

Rzadko tu można znaleźć negatywne opinie, ja się jeszcze z takimi nie spotkałam jeżeli chodzi o Funkymedia. Wiadomo, że kwestie reklamy, marketingu internetowego nie są łatwym zagadanieniem, ale podobno Funkymedia bardzo dobrze daja sobie z tym radę ;) Myślę, że powinniście przynajmniej zapoznać się z ich cenami za usługi e-marketingu.
Awatar użytkownika
AnnaDobek
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:52

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: AnnaDobek »

Widzę wielu zadowolonych klientów, chyba też się do nich zgłoszę po pozycjonowanie. Generalnie szukam kogoś do mniejszej kampanii SEO na początek, jak będzie później to się jeszcze zobaczy. O Funkymedia słyszałam już wcześniej pozytywne opinie od osób z podobnych do mojej branży. Myślę, że to już mi wystarczy do tego żeby zdecydować się na ich usługi
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: lila87 »

Opinia o funkymedia jest pozytywna. Sprawdzają się w różnych akcjach. Potrafią fajnie wykorzystać budżet firmy na różne działania, które pomagają w biznesie. Analizę wykonują bardzo profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Elizka
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:54

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Elizka »

Funkymedia? Polecam nie tylko do pozycjonowania. Dla mnie spece od marketingu w sieci. Dziś to trudny temat, bo konkurencja duża. Ale oni nadążają - nowoczesne metody, indywidualne podejście. Sporo pozytywów widzę jeśli chodzi o opinie o Funkymedia - i ja też zostawiam swój głos na tak.
Awatar użytkownika
Kajka32
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:06

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Kajka32 »

Funkymedia to najlepsza agencja z jaką przyszło nam współpracować. Specjaliści w każdym calu. Zanim podjęliśmy współpracę czytałam opinie. Niby dobre i polecające, ale obsługi na tak wysokim poziomie się nie spodziewałam. Pełne zaangażowanie w zlecone prace. Ode mnie też leci plusik i pozytywna opinia.
Awatar użytkownika
Mirinda
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:21

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Mirinda »

Wystarczy rzucić okiem na opinie tu, i nie tylko tu. Funkymedia to bez wątpienia jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza agencja tego typu. Solidni, rzetelni i zaangażowani. W temacie marketingu internetowego po prostu niezastąpieni.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:22

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Migotka »

Jedna z lepszych agencji marketingowych. Jeśli nie najlepsza. Funkymedia profesjonalnie pochodzą do tematu - zawsze indywidualnie dopasowując się do potrzeb i wymagań klienta. I wszystko co robią, robią skutecznie. Dlatego wielki szacunek dla nich. Każda pozytywna opinia świadczy o tym, że nie tylko ja jestem zadowoloną klientką.
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:26

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Oriana »

Ja także polecam. Też mam o nich pozytywną opinie. Dla mnie najlepsi jeśli chodzi o reklamę w internecie. Ja całość tematu oddałam w ręce Funkymedia i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam, bo mało jest na rynku firm, które robią taki kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
Moria
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:29

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Moria »

Polecam! Mega efektywne działania w wykonaniu Funkymedia pozyskały dla mnie mnóstwo nowych klientów. Teraz nie dziwią mnie już opinie zadowolonych klientów tej agencji. Pełen profesjonalizm, a przy okazji świetne podejście do klienta. Z pewnością będziemy dalej współpracować.
Awatar użytkownika
Poniatowska
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Poniatowska »

Do Funkymedia trafiłam z polecenia. Znajomy wystawił im dobrą opinie po ich współpracy więc i za się do nich zgłosiłam. Moja współpraca z poprzednią agencją nie była zbyt udana. Płaciłam, ale efektów działań nie było. Tu totalne zaskoczenie - jak mówią, tak robią. Nie obiecują czegoś, co jest nierealne. Zaproponowane przez nich rozwiązania dość szybko zaczęły przynosić efekty. Teraz wiem za co płacę. Polecam.
Awatar użytkownika
EwaE
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:52

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: EwaE »

Dla mnie takie opinie klientów są bardzo ważne. Zanim podejmę współpracę z jakąś firmą dokładnie sprawdzam co sądzą o niej inni. Nie inaczej było w tym przypadku. Przed rozpoczęciem współpracy z Funkymedia szukałam opinii o nich. I nie jestem zawiedziona, bo te dobre opinie nie są wyciągnięte z kapelusza. Agencja jest faktycznie świetna. Robi kawał dobrej roboty. Ludzie bardzo pomocni, otwarci na klienta. No i przede wszystkim skuteczni w tym co robią.
Awatar użytkownika
Marki
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:58

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Marki »

Powiem krótko - polecam. Firma w branży od wielu lat. Z doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami - o czym świadczą te opinie. Znają się na swojej robocie i to widać, bo są efekty.
Awatar użytkownika
Fabia90
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:44

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Fabia90 »

Ja też poleca. Jeśli chodzi o pozycjonowanie czy Adwordsy to Funkymedia są zdecydowanie najlepsi. Przerabiałam współpracę z różnymi agencjami, nawet takimi, które miały dobre opinie. I efekty były mizerne. A współpraca z Funkymedia od razu zaowocowała wzrostem klientów. Adwords działają jak trzeba. Do tego dochodzą wysokie pozycje organiczne. Są świetni.
Awatar użytkownika
anita231
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 9:49

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: anita231 »

Solidna firma, bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje. Zanim zaczęłam to szukałam opinii o Funkymedia na różnych forach i wszędzie mieli same pozytywy. Sama również polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
sylwka75
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:14

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: sylwka75 »

Bardzo sprawnie idzie im pozycjonowanie stron. Używają również innych narzędzi promocji. Mają dobre podejście do klienta i nietuzinkowe podejście do produktu, który pomagają promować. Polecam poczytać opinie innych użytkowników o Funkymedia. Moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
kora251
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 17:38

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kora251 »

Trudno nie zgodzić się z dobrymi opiniami na temat Funkymedia. Wiedzą co robią i robią to skutecznie. Jeśli zależy wam na skutecznej promocji waszej działalności z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji - to nie ma się nad czym zastanawiać.
Awatar użytkownika
szybka56
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:05

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: szybka56 »

Mega skuteczni, mega pomocni, dla mnie Funkymedia to same plusy. Udana współpraca i chętnie polecam każdemu kto szuka porządnego pozycjonowania i innych zabiegów promujących w internecie. Moja dobra opinia to jedna z setek podobnych na ich temat.
Awatar użytkownika
ewela34
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:42

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: ewela34 »

Świetna firma. Moją stronę starało się wypromować już kilka ekip, ale z nikim nie miałam tak dobrego kontaktu jak właśnie z Funkymedia. Jeśli potrzeba zrobić niewykonalne lub trudne to to jest właśnie dobra do tego firma. Zresztą popatrz na inne opinie.
Awatar użytkownika
adder
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:43

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: adder »

Fajnie, że podzieliliście się tymi komentarzami. Bardzo przydatny temat.
Prosty plan zawsze ma większe szanse powodzenia, jako że mniej w nim niuansów, o które wszystko może się rozbić.
Awatar użytkownika
Agatka1750
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:52

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Agatka1750 »

Wydaje mi się, że jest to warte uwagi. Przyjrzę się temu bliżej.
- Monogamia - rzucił sucho. - Jesteś ze mną i tylko ze mną. Każdy, kto cię dotknie, zginie.
- A jeśli przypadkiem na kogoś wpadnę?
Awatar użytkownika
kasandra32
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:40

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kasandra32 »

Opinia o Funkymedia? Odpowiedź może być tylko jedna - jeden wielki plusior. Serio, wiedzą jak poprawić stronę, wypromować ją. Moja z niebytu trafiła na pierwszą stronę na interesujące mnie frazy. Polecam z całego serca, trudno o lepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
zofia34
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:42

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: zofia34 »

Miałem niedawno do czynienia z Funkymedia. Nie narzekam, wręcz przeciwnie, mogę pochwalić. Za skuteczność i rewelacyjne podejście do klienta. Nie jest aż tak oczywiste jak mogłoby się wydawać i wielu usługodawców zapomina, że to już nie te czasy, że źle potraktowany klient nie spokornieje tylko pójdzie do konkurencji. Funkymedia najwyraźniej o tym nie zapomnieli. I fajnie, miło móc wystawić komuś pozytywną opinię :)
Awatar użytkownika
mila34
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:19

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: mila34 »

Z ciekawości nawet szukałam negatywnych opinii o Funkymedia w necie i jakoś nie udało mi się nic znaleźć. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to rzetelna i skuteczna firma, z doskonałym kontaktem z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia, a także po nim. Polecam.
Awatar użytkownika
kama32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 12:21

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kama32 »

Opinia o Funkymedia? Pozytywna, no bo jaka?:) Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi. Już od pół roku wspierają swoją wiedzą mój nowy projekt, i efekty są widoczne praktycznie z dnia na dzień. Gorąco polecam jeśli interesują was szybkie efekty.
Awatar użytkownika
kaska43
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:37

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kaska43 »

Świetnie mi się współpracuje z Funkymedia. Ich pozytywne opinie to zasługa wielu lat ciężkiej pracy z niejednym klientem. Nie muszę wam mówić, jak łatwo zdobyć nieprzychylne głosy niezadowolonych, niemniej firma radzi sobie i jak na chwilę obecną wszystko ok. Polecam, są świetni w swoim fachu.
Awatar użytkownika
kinga45
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:51

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kinga45 »

Zaproponowana przez Funkymedia kampania Google Ads dała niesamowite efekty w stosunkowo niedługim czasie. W mojej opinii to jedna z lepszych form promocji naszej strony w internecie, choć oczywiście nie jedyna. Zdecydowanie polecam firmę, świetnie się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
ania23
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:28

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: ania23 »

Funkymedia tworzy młody i ciekawy zespół. Na wszystko mają jakiś pomysł, bardzo mi się to podoba. Zanim zajęli się moją stroną zbadali ją przy pomocy audytu SEO/SEM. Pomogło to znaleźć słabe punkty i wyeliminować je. Do tego firma ma w sieci niezłe opinie, a ja zawsze polegam na takich opiniach.
Awatar użytkownika
agata75
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:06

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: agata75 »

Spotkałam się z wieloma opiniami o Funkymedia, generalnie przeważają te pozytywne. Sama również mam dobre zdanie, a to za sprawą pakietów wsparcia programistycznego, które wykupywałam w celu instalacji nowych certyfikatów SSL. Sama na pewno bym tego nie zrobiła. Polecam, mają sprawną ekipę.
Awatar użytkownika
adria745
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:01

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: adria745 »

Trafiłam do Funkymedia tropem opinii jakie znalazłam w internecie. Nie zawiodłam się, firma doskonale poradziła sobie z promocją mojej strony. Zaczęli od podstaw, czyli przeredagowaniu praktycznie wszystkich treści. SEO Copywriting to potężne narzędzie.
Awatar użytkownika
alina64
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:45

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: alina64 »

Czytam wasze opinie o Funkymedia i muszę przyznać, że moja jest bardzo zbliżona. Firma świetnie radzi sobie z zagadnieniami związanymi z marketingiem internetowym. Zaskoczyli mnie tym jak skuteczny może być remarketing.
Awatar użytkownika
simona43
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 8:01

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: simona43 »

Firma Funkymedia doskonale zna się na reklamie internetowej. Wiedzą, że to kompleksowe działanie, w którym niemałe znaczenie ma sama pozycjonowana strona. Dlatego u mnie zajęli się w pierwszej kolejności ponownym napisaniem tekstów na całą stronę, tak aby były przyjazne wyszukiwarkom. W mojej opinii to najlepsze możliwe podejście.
Awatar użytkownika
kasia43
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:43

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kasia43 »

Słyszałam już niejedną opinię na temat Funkymedia i przeważnie to pozytywne słowa. Sama nie mogę narzekać. Współpracowało mi się z firmą komfortowo, bez niepotrzebnych spięć, za to wydajnie i efektywnie. Polecam, znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
monia63
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 11:03

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: monia63 »

Z Funkymedia związaliśmy się około pół roku temu. Przez cały ten okres świetnie się z nimi współpracuje. Ani razu nie odbiliśmy się od ściany, nawet w bardziej gorących okresach. Opinia może być tylko jednego rodzaju, mianowicie pozytywna, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
hania64
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 15:14

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: hania64 »

Jeśli pytasz o opinie na temat Funkymedia, to pochwalę się, że współpracujemy z nimi od kilku miesięcy. Wszystko układa się jak najlepiej, dlatego zdecydowanie polecam. Szczególnie jeśli chodzi o kampanie Google Ads, są świetnie przygotowani do używania tego narzędzia.
Awatar użytkownika
kamila534
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:33

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kamila534 »

Funkymedia to świetna firma i trudno mieć o nich złą opinię. Ze wszystkich zadań wywiązali się wzorowo. U mnie najwięcej pomógł profesjonalny SEO Copywriting. Polecam.
Awatar użytkownika
sylwia685
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:09

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: sylwia685 »

Wszystko ok jeśli chodzi o współpracę z Funkymedia. Firma doskonale zorientowana w realiach marketingu internetowego, z dobrymi opiniami, czegóż więcej szukać. Polecam.
Awatar użytkownika
dorota366
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:41

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: dorota366 »

Firma funkymedia.pl prowadzi moją kampanię od ponad roku i jestem zadowolona z efektów współpracy. Frazy są całkiem wysoko, a płacę stosunkowo niewiele, bo około 300 zł. Mogę szczerze polecić tę firmę w kwestii pozycjonowania.
Awatar użytkownika
elka755
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:12

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: elka755 »

Zleciłam kampanię firmie funkymedia.pl, bo mają dobre opinie. Była to bardzo dobra decyzja, bo efekty są bardzo dobre. A każdy, kto chociaż trochę się na tym zna, wie, że pozycjonowanie to długotrwały efekt, ale w tym przypadku warto było czekać.
Awatar użytkownika
hania642
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:48

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: hania642 »

Mogę mieć wyłącznie pozytywną opinię na temat funkymedia.pl. Prowadzą mi kampanię od kliku miesięcy za niewielką sumę, a efekty, jak na tak krótki czas, są naprawdę zadowalające. Widać, że ich specjaliści znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
roza124
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:30

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: roza124 »

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, którymi w mojej opinii można opisać firmę funkymedia.pl. Pozycjonowanie nie jest proste, a na pewno jest to długotrwały proces, dlatego efekty pozytywnie mnie zaskoczyły. Z pełną odpowiedzialnością mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
roma404
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:34

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: roma404 »

Funkumedia.pl prowadzą mi kampanię od roku i w mojej opinii są bardzo profesjonalni. Znają się na pozycjonowaniu i znają realia swojej branży. Szczerze mogę każdemu ich polecić.
Awatar użytkownika
angela564
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:19

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: angela564 »

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Funkymedia. Firma radzi sobie doskonale, z nimi moja strona pnie się ciągle w górę. Kiedyś już korzystała z podobnie działającej firmy, ale tam skończyło się na obietnicach. Tutaj wszystko działa tak jak powinno, zdecydowanie polecam. Wcale mnie nie dziwi, że mają takie świetne opinie.
Awatar użytkownika
elwira448
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:29

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: elwira448 »

Mam taką opinię, że specjaliści z funkymedia.pl to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Znają się na swojej pracy i mają świetny kontakt z klientem. Osobiście jestem zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
laura007
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:32

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: laura007 »

Mam taką opinię, że funkymedia.pl to specjaliści w każdym calu. Prowadzą mi kampanię od kilkunastu miesięcy i pozycjonują mi kilka stron. Na wyniki trzeba trochę poczekać, ale naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość, bo w konsekwencji każdy, kto prowadzi swoją stronę doceni ich wysiłki.
Awatar użytkownika
DawidP
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:20

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: DawidP »

Nie znam osobiście agencji, więc na jej temat sie nie wypowiem. natomiast myślę,że jeżeli chcecie na początek jakoś zaistnieć w internecie, to na pewno obowiązkiem każdej firmy, jest założenie konta google, takie konto firmowe, bardzo dobrze to wszystko opisuje artykuł https://www.proformat.pl/blog/jak-zaloz ... oja-firma/
Awatar użytkownika
oktawia803
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:37

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: oktawia803 »

Zleciłam kampanię funkymedia.pl i jestem zadowolona ze współpracy. Płaciłam im niewiele, ale efekty są bardzo zadowalające i myślę, że moją opinię podziela wiele osób, które również korzystały z ich pomocy. Wiedza i profesjonalizm to cechy, które ich wyróżniają.
Awatar użytkownika
ewa444
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:46

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: ewa444 »

Nie trzeba się znać na pozycjonowaniu, aby wiedzieć, że na efekty trzeba trochę poczekać. W mojej opinii warto, bo moja strona jest już bardziej zauważalna. A kampanię prowadzą mi funkymedia.pl.
Awatar użytkownika
gabi909
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:49

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: gabi909 »

Moja opinia na temat funkymedia.pl i jest bardzo dobra. Wcale nie przesadzam mówiąc, że jest to jedna z lepszych firm pozycjonerskich. Powierzyłam im kampanię i jestem bardzo zadowolona z tego kroku.
Awatar użytkownika
zosia601
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:30

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: zosia601 »

Mogę mieć wyłącznie pozytywną opinię na temat funkymedia.pl. Prowadzą mi kampanię od kliku miesięcy za niewielką sumę, a efekty, jak na tak krótki czas, są naprawdę zadowalające. Widać, że ich specjaliści znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
sasza534
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:27

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: sasza534 »

Również mogę spokojnie polecić współpracę z Funkymedia. Znają się na pozycjonowaniu jak mało kto. Do tego świetny kontakt z klientem, nie ma opcji, żeby ktoś nie odebrał telefonu czy nie oddzwonił. O wyniki mojej strony jestem spokojna. O firmie mam bardzo dobrą opinię i raczej nic nie jest w stanie tego zmienić.
Awatar użytkownika
maska345
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:46

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: maska345 »

Dzięki przerobieniu treści na mojej stronie za pomocą specjalisty od SEO Copywritingu moja strona stale pnie się w górę. Mimo, że teksty są pisane pod roboty to czyta się je naturalnie i przyjemnie. Polecam firmę Funkymedia i ich specjalistów. Nie dziwię się, że mają tak dobrą opinię.
Awatar użytkownika
dorota534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:30

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: dorota534 »

Współpracuję z Funkymedia już od jakiegoś czasu. Przyszłam do nich bo znajomi mieli o nich dobrą opinię. Jestem zadowolona ze współpracy, strona w końcu ruszyła i nie przestaje się piąć w górę. Co rzecz jasna przekłada się na wyniki finansowe mojej małej firmy. Polecam.
Awatar użytkownika
inka534
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:42

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: inka534 »

Moja opinia o o Funkymedia jest bardzo pozytywna. Firma pomogła mojej stronie pojawić się dużo wcześniej w wynikach wyszukiwania, a to przełożyło się bezpośrednio na ilość zleceń. Polecam, bardzo sprawni fachowcy.
Awatar użytkownika
oliwia645
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:17

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: oliwia645 »

Moja współpraca z Funkymedia trwa już ponad kwartał. Przez cały ten czas układa się świetnie, nie ma zawalonych terminów, czy zleceń. Kontakt z przedstawicielem firmy wręcz wzorowy, nie zdarza się, żeby ktoś nie odebrał telefonu lub nie oddzwonił. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że w wielu miejsca miejscach sama zostawiam swoją opinię na temat firmy. Na szczęście nie muszę świecić za nich oczami :)
Awatar użytkownika
kasia674
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:23

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kasia674 »

Funkymedia to firma, z którą udało mi się po prostu zaistnieć. Wcześniej moja strona znajdowała się na 10 zakładce w wynikach wyszukiwania. Nikt tam nie zagląda, więc biznes kulał strasznie. Teraz wszystko zaczyna nabierać sensu. Dlatego polecam i jak mantrę powtarzam wszystkim swoją opinię o firmie.
Awatar użytkownika
sylwia645
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:37

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: sylwia645 »

Moja współpraca z Funkymedia to okres, który będę długo i ciepło wspominać. Zdecydowanie najbardziej skuteczni jak do tej pory ze wszystkich znanych mi firm zajmujących się pozycjonowaniem. Polecam, zarówno ja jak i moi znajomi mamy o nich bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
polskielajki
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 12:00

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: polskielajki »

Recenzje google maps to ważny element promocji firmy w ineternecie. Czy opinie na google maps można usunąć i jak wpływają one na przyrost liczby nowych klientów. pozytywne opinie google
Awatar użytkownika
halina645
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:15

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: halina645 »

Miałam niedawno do czynienia z Funkymedia i muszę wystawić im pozytywną opinię. Firma ze świetnymi specjalistami, każdy moim zdaniem wybitny w swojej dziedzinie. Razem stanowią niezły zespół, długo szukałam tak sprawnie działającej firmy.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: kochana »

Nie znam wspominanej przez Was agencji, ale za to wiem, że Agencja Marketingowa Estyma-Promo https://www.facebook.com/uslugireklamow ... &__tn__=-R może naprawdę dobrze wypromować witrynę. Moja znajoma ufa im już od ponad roku i tak jak wy, jest często wyszukiwana w Google. Wiem, że zajmą się również optymalizacją, ale i prowadzą kampanie WOMBUZZ. To dużo więcej, niż pisanie na forach. Sama chcę im zaufać, bo rabat dostanę na pierwsze zamówienie.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: bizwoman »

Znalazłam w sieci artykuł, w którym można znaleźć opinie pozytywne o 50 agencjach SEO i tej niestety nie ma w rankingu. Ale jeśli będziecie szukać kogoś innego, to myślę, że warto sprawdzić ten tekst.
melex855

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć.
https://www.blueprotect.pl
Miko

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Miko »

Masakra. FunkyMedia na własnym forum wystawia sobie opinie, na lewych kontach i nawet nie wysili się na tyle, aby dać do profili realne fotki i liczbę postów profilu dać większą od 1. Większość opinii to lewizny i aż wstyd patrzeć jak marnej jakości. Jeśli sami dla siebie tak kiepsko pracują to aż strach pomyśleć jaką manianę odstawiają dla klientów.
Sławomir

Re: Opinie o funkymedia

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://lmeg.radom.pl/reklama-internetowa/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy internetowej. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ