Footografia w marketingu ślubnym

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
sgimę

Footografia w marketingu ślubnym

Post autor: sgimę »

Hej, chciałem tutaj powiedzieć że fotografia ślubna również odgrywa ogromną rolę w marketingu, czemu? portfolio ciągle rozwijane robi swoje, przyciąga uwagę, potencjalnych klientów, wystarczy trochę wiary w siebie i uda się wszystko. Marketing w czasie epidemii, odgrywa ogromną rolę, a na pewno w fotografii.

umig libiąż
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Footografia w marketingu ślubnym

Post autor: Biznesmen78 »

Witam, mysle nad skorzystaniem ze szkolenia, ktore rozwinie mnie pod kątem fotograficznym. Co sądzicie o takim szkoleniu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami, ponieważ w przyszlosci chcę zająć się dokumentacją ślubów, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jakataka
Posty: 18
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:11

Re: Footografia w marketingu ślubnym

Post autor: jakataka »

Każdy marketing jest dobry o ile jest prawidłowo przeprowadzony. Jeśli sami tutaj do końca nie wiemy jak podziałać w tym temacie to warto jest się zgłosić do agencji reklamowej http://mwp.org.pl/ która nam już wszystko ogarnie. Ja bym tak postąpiła, bo zalecenia będą osiągnięte, a klient zadowolony.
małwa

Re: Footografia w marketingu ślubnym

Post autor: małwa »

Ważna sprawa, ale myślałam, że to sobie sami fotografowie załatwiają. Nie jest tak jednak? Dziwne. No, a skoro o tym mowa, to czy wiecie na przykład, jak zorganizować to całe wesele? Co po kolei na pewno trzeba zrobić? Ja jedynie wiem, że takie elementy jak podziękowania dla rodziców to naprawdę nic i na końcu można.
ślubny43

Re: Footografia w marketingu ślubnym

Post autor: ślubny43 »

Jeśli szukasz firmy która pomoże ci w uświetnieniu twojego ślubu i wesela to ja mogę osobiście polecić napis love nowy sącz . Osoby z tej firmy świetnie pomogli mi i nie musiałam się stresować podczas mojego wielkiego dnia. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Na weselu też spisali się wyśmienicie. Polecam
ODPOWIEDZ