trudny kredyt

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Awatar użytkownika
justynakrosno
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:43

trudny kredyt

Post autor: justynakrosno »

Jeżeli macie problem z uzyskaniem kredytu bankowego i szukacie rozwiązania to pomogę polecić Wam sprawdzoną firmę która pomaga właśnie w takich sprawach. Sama nigdzie nie mogłam dostać kredytu, miałam zapytań sporo i chodź trochę czasu mi to zajęło to udało mi się otrzymać kredyt konsolidacyjny. Nie zostawili mnie i nie odmówili od razu pomocy, tylko każdy z nas włożył wysiłek i się udało. Polecam https://imperiumfinanse.pl/
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 237
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: trudny kredyt

Post autor: arendoo »

No z tymi kredytami to teraz nie wiadomo w sumie... przeglądam na stronie https://krakowkredyty.pl/ możliwe oferty kredytowe, ale z drugiej strony zastanawiam się czy w czasach epidemii faktycznie warto? Nie wiadomo jak z oprocentowaniem i tak dalej także mam trochę dylemat. Jest tu ktoś z doświadczeniem kto mógłby doradzić?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: trudny kredyt

Post autor: lila87 »

Jak taki trudny kredyt to pomyśl, aby wziąć bez bik i krd . Poczytaj o tym na https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-bez-bik-i-krd . Myślę, że szybko taki uzyskasz kredyt, bez zbędnych tłumaczeń. Czasem trzeba szukać takich propozycji.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: trudny kredyt

Post autor: klaro »

Frankowicze można powiedzieć, że łatwo nie mają. Mam kolegę, który ma taki kredyt. Nie zazdroszczę.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: trudny kredyt

Post autor: Adamek »

Co do frankowiczów to się zgadzam, trudna sprawa. Samemu to raczej nic się nie zrobi. Trochę jestem w temacie, ponieważ brat ma taki kredyt i razem szukaliśmy kogoś, kto by zajął się sprawą. Udało się, trafiliśmy na https://cleverstep.pl/ w Poznaniu. Pierwszy krok to analiza umowy kredytowej, czy zawiera klauzule niedozwolone. W umowie brata takie były, dlatego oczywiście podpisał umowę.
Awatar użytkownika
gredi
Posty: 27
Rejestracja: 17 paź 2019, 11:09

Re: trudny kredyt

Post autor: gredi »

Zawsze można pomyśleć o tym, by połączyć kilka kredytów w jeden. Różne są dzisiaj opcje i trzeba wybrać tę najlepszą dla siebie. Tutaj https://www.boldinvest.pl/ warto zerknąć i sprawdzić, jaki kredyt będzie najodpowiedniejszy. Banki i kredyty wiele dzisiaj oferują.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 12:56

Re: trudny kredyt

Post autor: Aligru »

To ja polecam się zgłosić tutaj: https://plcg.pl/ - bardzo fajnie ogarniają kwestie kredytowe. Też mi się wydawało, że nie mam szans na pożyczkę, a jak się okazało, udało się ;)
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: trudny kredyt

Post autor: edda »

Jeśli macie firmę, trudności finansowe to warto skontaktować się z Finanza https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ . Sam u nich starałam się o biznes kredyt na bieżącą działalność firmy. Dzięki niemu tak naprawdę udało mi się utrzymać firmę, spłacić zaległości.
Miiśśka032

Re: trudny kredyt

Post autor: Miiśśka032 »

https://ambulatorium-kredytowe.pl/trudn ... dluzonych/

Witam Państwa serdecznie, link powyżej kieruję do osób prywatnych lub do osób które mają\ lub chcą mieć firmę i jest problem z uzyskanie\ lub spłatą Kredytu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ