opak-fol.pl opinie

Podpowiadamy, jak skutecznie sprzedawać.
Awatar użytkownika
aleks1995
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:45

opak-fol.pl opinie

Post autor: aleks1995 »

Cześć wam. Czy jest tu ktoś z Łodzi, kto robi zakupy w sklepie Opak-Fol na Gdańskiej 79? Potrzebuję większej ilości torebek foliowych do sklepu.
Awatar użytkownika
lidia1980
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 7:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: lidia1980 »

Ja korzystam z ich foliówek w swoim sklepie. Polecam przejrzeć ich ofertę na www.opak-fol.pl, mają tego naprawdę sporo. Reklamówki HDPE, PE, torebki papierowe - jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Kasia_T »

W Łodzi Opak-Fol to chyba najlepsze miejsce na takie zakupy. Mają konkurencyjne ceny i fajny, duży wybór. Sprawdź sobie.
Awatar użytkownika
Apolinary73
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:37

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Apolinary73 »

Jeżdżę do www.opak-fol.pl po stretch i folię bąbelkową do magazynu. Uczciwe ceny, dobra jakość.
Awatar użytkownika
Aleksa_76
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 4:43

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Aleksa_76 »

Warto, mają dobrej jakości produkty. Sprawdź ich torebki papierowe. Teraz eko jest w trendach, a oni mają naprawdę niezłe ceny.
Awatar użytkownika
barbara-73
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2020, 20:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: barbara-73 »

Od wielu lat zamawiamy w Opak-fol torby foliowe z nadrukiem. Zawsze bardzo sprawnie realizują zlecenia i mają konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
Dargomir
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:18

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Dargomir »

Prowadzę sklep internetowy, więc potrzebuję duże ilości folii stretch i folii bąbelkowej. Opak-fol ma najlepszą ofertę, dlatego zaopatruję się u nich.
Awatar użytkownika
Gotszalk
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2020, 0:19

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Gotszalk »

Zdecydowanie na Opak-fol można polegać. Od lat zamawiam u nich torebki foliowe do sklepu. Dobra jakość i przystępne ceny.
Awatar użytkownika
Iwo_77
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2020, 0:34

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Iwo_77 »

W tamtym roku zamawialiśmy w www.opak-fol.pl reklamówki foliowe, w tym roku przerzuciliśmy się na torby papierowe - oczywiście też od Opak-fol. Jakość najlepsza, a do tego ekspresowo realizują zamówienia.

stoliki pod telewizor drewniane
Awatar użytkownika
Anzelm75
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:35

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Anzelm75 »

Od lat korzystam z produktów firmy Opak-fol. Ze względu na obecne unijne standardy wszystkie warzywa muszą mieć specjalne opakowania foliowe. Kupuję tylko u nich, ponieważ zachowują odpowiednie standardy, opakowania są wytrzymałe, a przede wszystkim jako producenci mają bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
Brunon
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:27

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Brunon »

W okresie pandemii otworzyłem niewielki sklep internetowy z dekoracjami wnętrz. Przedmioty, które sprzedaje wysyłkowo są dosyć delikatne, dlatego muszą być dobrze zabezpieczone min. folią bombelkową. Kupuję ją w Opak-fol, bo mają tanie produkty w porównaniu do konkurencji.
Awatar użytkownika
czeslaw84
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2020, 0:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: czeslaw84 »

Niezależnie od tego czy potrzebujesz kilka opakowań zrywek, czy innych opakowań foliowych w ilościach hurtowych warto zajrzeć do Opak-fol w Łodzi.
Awatar użytkownika
Brygida1971
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:52

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Brygida1971 »

Od lat kupuję u nich folie malarskie na zajęcia plastyczne dla dzieci. Radosna twórczość dzieci, jest zazwyczaj bardzo trudna do zmywania, dlatego wolę ułatwić sobie sprzątanie :) Folia malarska firmy Opak- fol jest bardzo wytrzymała. Polecam.
Awatar użytkownika
Seweryn_77
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 22:35

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Seweryn_77 »

Ja do swojego sklepu biorę od nich torby foliowe i również nie mam zastrzeżeń. Najlepiej sam zamów i sprawdź.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Mariuto »

Wiadomo, że najczęściej wykorzystuje się opakowania foliowe. W dobrej cenie można liczyć na bardzo porządne, wytrzymałe opakowania. Dużą ich zaletą jest też to, że można dosłownie wszystko w nie zapakować, choćby tu w popularną folie stretch. Jeżeli chodzi o takie opakowania dla biznesu to firma https://sklep.grala.com.pl/ powinna super się sprawdzić. Znajdziecie tu foliopaki, tunele i rękawy foliowe, folie stretch i wiele innych rodzajów takich opakowań.

hsk f 63
Awatar użytkownika
Ilia
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 23:28

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Ilia »

Ja kupuję już od jakiegoś czasu torby papierowe u nich. Są wytrzymałe i ergonomiczne, poza tym ekologiczne także możesz zamawiać, polecam.
Awatar użytkownika
alfreda1973
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 11:18

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: alfreda1973 »

Regularnie kupuję folię stretch i nie mam zastrzeżeń dobry produkt i transakcje przebiegają wręcz błyskawicznie.
Awatar użytkownika
Prot
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 11:45

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Prot »

Opak-fol to firma, w której możesz być pewien bardzo dobrej obsługi i gwarancji satysfakcji. Kupuję u nich od wielu lat, polecam!
żancia09

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: żancia09 »

Ja ogólnie długo szukałam firmy, która wykonuje opakowania. Sporo takich jest ale nie każda potrafi sprostać wymaganiom klienta. Nasza firma współpracuje z http://yanko.com.pl/ i bardzo jesteśmy zadowoleni, od wielu miesięcy tylko u nich zamawiamy wszystko czego potrzebujemy
Awatar użytkownika
machut_60
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 17:51

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: machut_60 »

Nie będziesz zawiedziona współpracą z opak-fol.pl. Sprawdzeni już wielokrotnie przeze mnie spece od opakowań. Zawsze współpraca na najwyższym poziomie. Zresztą spójrz na inne opinie w internecie, wszędzie znajdziesz podobne.
Jaruś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Jaruś »

Jeśli chodzi o tego typu rzeczy to ja uważam, że w przypadku pakowania produktów to bardzo dobrze sprawdzi się folia strech. Dlatego też przeszukuję interent, aby znaleźć jak najlepszą folia stretch cena Bo jednak warto także zwrócić na to uwagę gdyż folia ta dość szybko się zużywa. A Wy gdzie zaopatrujecie się w tego typu sprzęt?
Awatar użytkownika
Minerwa1985
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 19:22

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Minerwa1985 »

Też miałam przyjemność współpracować z opak-fol.pl. Firma jest już wiele lat na rynku i niezmiennie cieszy się świetną opinią. Opakowania są solidne i estetyczne. Polecam, bo warto.
Awatar użytkownika
omar_78
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:56

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: omar_78 »

Jeśli komuś zależy na efektownym opakowaniu, to powinien skorzystać z usług opak-fol.pl. W mojej opinii jest to najlepsza firma pod tym względem. Opakowania są dopracowane i stworzone zgodnie z życzeniem klienta. Polecam ich.
Awatar użytkownika
szarlota66
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 7:32

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: szarlota66 »

Z firmą opak-fol.pl współpracował jeszcze mój ojciec. Kiedy ja przejęłam firmę nie zmieniałam dostawcy opakowań, bo mój tata wystawił im świetne opinie. No i tak zostało. Ja również mogę ich polecić, bo współpraca przebiega nienagannie. Wiedzą co robią i robią to dobrze.
Awatar użytkownika
Dobrogost_76
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 20:01

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Dobrogost_76 »

Według mnie warto złożyć u nich zamówienie. To renomowany producent opakowań foliowych, który ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Często zamawiam u niego różne opakowania i zawsze są one bardzo wysokiej jakości.

agencje nieruchomości ranking
Awatar użytkownika
eliot1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 9:39

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: eliot1983 »

Opak-fol to firma, która ma indywidualne podejście do każdego klienta. Możesz wybrać rodzaj plastiku z jakiego będą wykonane torebki foliowe i wiele innych zmiennych. Jak dla mnie to bardzo duży atut!
Awatar użytkownika
natasza1996
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 19:29

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: natasza1996 »

Dokładnie tak. Opak Fol jest na rynku od wielu lat. Współpracował z nimi mój ojciec. Teraz ja prowadzę biznes i też zamawiam u nich opakowania. Ich produkty są wysokie jakości i ceny mają bardzo konkurencyjne jeśli chodzi o ten rynek. Polecam.

przepowiednie dotyczące polski
Awatar użytkownika
michalina72
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 17:35

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: michalina72 »

Także polecam. Solidny dostawca folii strecz i folii pęcherzykowej. Prowadzę sprzedaż wysyłkową więc sporo mi idzie takich materiałów. W Opak Fol zamawiam je regularnie. Zawsze dostarczają zamówienia na czas. Ceny mają konkurencyjne. Jak pisałam - polecam.
Aćka

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Aćka »

Zamawiamy u nich różnego rodzaju opakowania foliowe już od ładnych paru lat. Opakowania są dobrej jakości, trwałe i dostępne w dobrej cenie. Nie mam zastrzeżeń:)
Rosoł

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Rosoł »

W dobrej cenie warto u nich kupić nie tylko reklamówki, ale też torby papierowe. My korzystamy głównie z nich. Zawsze szybko realizują zamówienie.
Maryś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Maryś »

Ja często zamawiam taśmy klejące. Moi klienci nigdy nie narzekali że przesyłka była źle zapakowana czy że taśma się odkleiła. Jestem zadowolona z jakości produktów kupując w tej firmie. Polecam.
Łucja

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Łucja »

Zamawiałam opakowania z wielu różnych firm i nie ukrywam, że często byłam zawiedziona jakością. Zamówione u nich opakowania foliowe nigdy nie nie zawiodły, nie rozrywają się, dzięki czemu chronią sprzedawany towar. To naprawdę trwałe, solidnie wykonane woreczki foliowe. A to rzadkość. Polecam.
EkołBoy

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: EkołBoy »

Nie znam tego sklepu ale jeśli szukasz sklepu z eko opakowaniami albo foliami to polecam firmę https://niupak.eu/

stal manganowa
Łyśnia

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Łyśnia »

Prowadzę mały sklep z półproduktami do wytwarzania biżuterii. Od dawna regularnie zamawiam w firmie Opak-Fol torebki strunowe i jestem zadowolona z jakości. Trwałe, nic się nie rozrywa i w dobrej cenie.
dwieście

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: dwieście »

Polecam firmę Opak-Fol. Kupuję u nich worki na odpady, których u nas naprawdę sporo zużywamy. Nie mam zastrzeżeń, mocne worki.
Amanś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Amanś »

Ja kupuję torby papierowe do mojego zieleniaka. Sprawdzają się. Klienci sobie je chwalą. Ja również. I mam poczucie że trochę mniej zaśmiecam środowisko rezygnując z toreb foliowych. Dlatego cieszę się że są dostępne te papierowe.
Inguś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Inguś »

Wszelkiego rodzaju opakowania do naszego sklepu kupujemy już tylko w firmie Opak-Fol. Dobra jakość, za dobrą cenę. Szybka wysyłka.
Żaneta

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Żaneta »

Fajnie, że w temacie reklamówki firma Opak-Fol ma dość fajny wybór. Są i tradycyjne foliowe reklamówki, i torby papierowe, i reklamówki PE. Zdecydowanie polecam ten sklep, ceny super i obsługa też super. Jestem zadowolona z każdego zamówienia u nich.
Mauś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Mauś »

Warto zaznaczyć, że w ofercie firmy OpakFol znajdują się nie tylko opakowania foliowe, ale również papierowe. Wiadomo, że niektóre branże nadal potrzebują foliowych opakowań, ale jeśli jest taka możliwość, warto wprowadzić również papierowe. My zamawiamy jedne i drugie, jakość obu jest naprawdę świetna. Mogę polecić firmę, owocna współpraca.
Geniaś

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Geniaś »

Bardzo dobrze wyposażony sklep, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju opakowania foliowe, torby papierowe, ale można u nich kupić naprawdę świetnej jakości, mocne przemysłowe taśmy klejące. Kupuję juz tylko u nich. .
Pryń

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Pryń »

Zdecydowanie polecam sklep Opak-Fol. Ostatnio zamawiałem rękawice i buty ochronne, można polegać na tym, że w zamówieniu będzie dokładnie to czego się oczekuje. Zdecydowanie dobra jakość. Polecam wszystkim zakupy w Opak-Fol. .
Grzegorz z Małkini

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Grzegorz z Małkini »

Jeśli ktoś szuka pudełek fasonowych z tektury to polecam sklep pack2you.pl. Można u nich zamówić pudełka fasonowe różnych rozmiarów, a także pudełka z tektury litej, opakowania na wino itp.. Polacam. Acha, projekt nadruku projektujesz samodzielnie za pomocą specjalnego konfiguratora.
Zuśka

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Zuśka »

Ja kupuję w tym sklepie folie do pakowania np. folia stretch. Zawsze mogę liczyć na szybka realizację zamówienia, dobre ceny i dobry kontakt. Lubię ten sklep i szczerze mogę polecić jeśli szukacie toreb foliowych, folii, czy taśm do pakowania. Warto.
Głapa

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Głapa »

Firmę Opak Fol znam od lat i z czystym sumieniem mogę zarekomendować i polecić ich produkty. Zamawiamy u nich między innymi worki na odpady - a potrzebujemy naprawdę mocnych, wytrzymałych worków. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. Ceny również konkurencyjne.
Awatar użytkownika
maryja62
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 7:09

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: maryja62 »

Kupuję dość regularnie folie do pakowania przy większej ilości wysyłek bardzo się przydają. W Opak-Fol mam całkiem przystępne ceny, szybką wysyłkę i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
Karima_78
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 1:31

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Karima_78 »

Mają duży wybór towaru jeśli chodzi o reklamówki zarówno foliowe jak i papierowe. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Wiem co kupuję i wiem na co mogę liczyć. Bardzo polecam.
kełek

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: kełek »

Co do dobrej folii to zdecydowanie polecam zamawiać bezpośrednio u producenta Petroplast. Pod tym adresem https://foliapetroplast.pl/oferta/ znajdziecie szczegóły oferty. Ja jestem ich stałym klientem od kilku lat i cenię sobie tę współpracę. Oferują folię najwyższej jakości, mocną i trwałą, a przy tym ich asortyment nie ma wygórowanych cen. Warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Adamina_72
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:15

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Adamina_72 »

Opak-Fol to mój podstawowy sklep jeśli chodzi o taśmy klejące, transportujące czy reklamówki. Dobry kontakt ze sklepem, zawsze pewność co do jakości produktów - to się ceni. To się liczy. Ja pozostaję wiernym klientem sklepu.

aniołka
Awatar użytkownika
agrypin1984
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2020, 16:51

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: agrypin1984 »

Ja w tym sklepie kupuję folie do pakowania, przy dużej ilości wysyłek to niezbędny zakup. Cieszę się więc że mam kontakt do sklepu, w którym zakupy są zawsze szybko realizowane a jakość produktów jest naprawdę wysoka.
Awatar użytkownika
lech1981
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2020, 22:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: lech1981 »

Również folie malarskie można kupić w opak-fol. Kupiłem ostatnio przy okazji innych zakupów. Są fajne, nie przyklejają się, są dość mocne i trwałe. Jestem zadowolony i zdecydowanie mogę polecić ten sklep.
Zośka

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Zośka »

Ja najczęściej zamawiam folie do pakowania, ale nie tylko. Także reklamówki, taśmy do pakowania czy torebki. Bardzo fajny sklep. Można spokojnie zaufać i robić zamówienie w ciemno. Zawsze wszystko było w porządku, zawsze bezproblemowo i szybko. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2020, 0:38

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: bonifacy »

Regularnie zamawiam folie do pakowania w tej firmie. Są wytrzymałe i dobrej jakości. Moi klienci nigdy nie narzekają na jakość zapakowanej przesyłki. Więc i ja jestem zadowolony z zakupów w opak-fol. Polecam.
Awatar użytkownika
ilia87
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 6:31

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ilia87 »

Mój ostatni zakup w sklepie opak-fol to folia bąbelkowa do zabezpieczania przesyłek. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, zawsze każde zamówienie było w porządku i zgadzało się z tym czego chciałam. Konkretny, porządny sklep.
Awatar użytkownika
lajla_84
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 11:40

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: lajla_84 »

Zamawiam torby papierowe i musze powiedzieć że są naprawdę dobrej jakości. Nie są podarte, nie były nigdy zniszczone, wszystko w jak najlepszym porządku. Ceny przystępne a zamówienie realizowane jest bardzo szybko i sprawnie. Super firma.
Awatar użytkownika
Mojra_85
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2020, 7:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Mojra_85 »

Fajnej jakości i reklamówki i torby papierowe, i taśmy pakowe. Bardzo szybka realizacja zamówień, wszystko przychodzi zgodnie z oczekiwaniami, dobre ceny, dobry kontakt ze sklepem. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep.
Awatar użytkownika
chociemira_96
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 11:42

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: chociemira_96 »

Świetny sklep jeśli chodzi o zakup takich rzeczy jak reklamówki, torby papierowe czy worki. Szybka reakcja sklepu na każdy kontakt, dobre ceny, fajny wybór. Polecam Opak-Fol.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Samanta »

Iwo_77 pisze: ↑19 lip 2020, 12:55 w tym roku przerzuciliśmy się na torby papierowe
My również od jakiegoś czasu oferujemy naszym klientom produkty w takich właśnie torbach papierowych, które zamawiamy z firmy https://torbypapieroweeko.pl. W przyszłości planujemy wprowadzić w naszej firmie jeszcze więcej takich ekologicznych rozwiązań ;)
Awatar użytkownika
adrian
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2020, 11:16

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: adrian »

Ja moge polecić przemysłowe taśmy klejące - dobra jakość. W ogóle lubię sklep Opak-Fol. Mam z nimi dobry kontakt, przesyłki sa zawsze na czas i wszystko zawsze się zgadza. Propsuję.
Awatar użytkownika
Lora80
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 13:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Lora80 »

Ja kupuje u nich zwykle folie do pakowania. Wiem że mogę być pewna ich jakości i tego że paczka będzie solidnie zapakowana. Nie zdarzyło mi się ani razu żeby coś było z tymi foliami nie tak. Super sklep.
Awatar użytkownika
Ludowit78
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2020, 2:40

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Ludowit78 »

Jeśli wysyłacie dużo przesyłek to na pewno przyda Wam się folia bąbelkowa. Jeśli chcecie być pewni że przesyłki będą dobrze zabezpieczone to wybierzcie Opak-Fol. Będziecie pewni jakości takiej folii bąbelkowej.
Awatar użytkownika
larysa_81
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 1:28

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: larysa_81 »

Polecam sklep jeśli potrzebne są Wam reklamówki lub inne opakowania foliowe. W sklepie zrobicie zakupy szybko, bezproblemowo i bezpiecznie. Ceny atrakcyjne i szybka dostawa.
Awatar użytkownika
ryszard-69
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 9:00

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ryszard-69 »

Kupuję u nich regularnie, na przykład taśmy do pakowania. Można zamówić takie z nadrukiem, na przykład logo firmy. Bardzo polecam. Jakość znakomita, szybka realizacja i godny zaufania sklep.
Awatar użytkownika
amalia
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2020, 8:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: amalia »

Bardzo fajny sklep. Ja kupuję folie do pakowania, taśmy, torebki foliowe i papierowe. Zawsze wszystko było dobrej jakości, zamówienie przychodziło na czas i bez żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Minerwa
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:58

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Minerwa »

Tak, potwierdzam. Ten sklep jest super. Mój ostatni zakup: folia bąbelkowa. Musze powiedzieć, że nigdy nie miałam żadnego problemu z zamówieniami od nich. Jestem naprawdę zadowolona.
Mośka

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Mośka »

Nie znam tej firmy...Z opakowaniami to kojarzy mnie się raczej ta https://przeprowadzkisklep.pl/ zamawiamy od nich na magazyn nie tylko kartony dopasowane do paczkomatów, ale i folię bąbelkową, stretch do owijania wysyłek paletowych plus zdarza się zamówić opakowania plastikowe na plomby
Awatar użytkownika
przemysław1999
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 22:45

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: przemysław1999 »

Polecam reklamówki, folie do pakowania czy taśmy z tej firmy. Jest w czym wybrać. Jakość bardzo w porządku, ceny konkurencyjne, realizacja - bardzo szybka. Zdecydowanie warto.
Awatar użytkownika
Iwona_75
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 10:35

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Iwona_75 »

Ja kupuję u nich regularnie taśmy pakowe - zawsze byłam zadowolona z zakupów. Firma jest godna zaufania, zawsze wszystko było w porządku, doskonały kontakt z obsługą klienta. Ogólnie: wzorowa współpraca.
Awatar użytkownika
Rejna1981
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 8:33

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Rejna1981 »

Jeśli chodzi o takie produkty jak folia stretch, folia pęcherzykowa, taśmy do pakowania czy reklamówki, to jest to najlepszy sklep na rynku. Jakość produktów - doskonała, szybkość realizacja zamówienia - błyskawiczna. Polecam.
Awatar użytkownika
izydora_91
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 9:58

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: izydora_91 »

Kupiłam ostatnio worki na odpady, jak zawsze: wszystko w najlepszym porządku. Szyba przesyłka, fajne ceny, duży wybór i rozmiarów i grubości. Polecam sklep OpakFol.
Awatar użytkownika
Kama_71
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 17:44

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Kama_71 »

Torebki foliowe, reklamówki, torby papierowe - to wszystko można kupić w OpakFol - jestem naprawdę zadowolona ze wszystkich zakupów. Szybka realizacja zamówień i dobre ceny.
Awatar użytkownika
Eliasz_64
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 1:23

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Eliasz_64 »

Mój ostatni zakup to taśma foliowa klejąca - podstawowy produkt w handlu wysyłkowym. Bez tego ani rusz. Na opak fol zawsze mogę liczyć. Szybka realizacja, zawsze wszystko w porządku i dobry wybór.
Awatar użytkownika
Laurencja-62
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:07

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Laurencja-62 »

Ja zwykle zamawiam u nich folie do pakowania. Wiem zawsze na co mogę liczyć z ich strony, jaka będzie jakość folii i jak szybko zostanie zrealizowane zamówienie. Lubię ten sklep, lubię zakupy u nich. Polecam.
Awatar użytkownika
efraim67
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2021, 14:33

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: efraim67 »

Znam sklep od dawna i zawsze sobie ich ceniłem. Ostatnio przy okazji innych zakupów dorzuciłem do koszyka rękawice foliowe i buty ochronne - jak zawsze pełne zadowolenie. Jakość bardzo mi odpowiada a ceny zachęcają do kupna.
Awatar użytkownika
ksawery1995
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 21:49

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ksawery1995 »

W temacie opakowania foliowe, reklamówki, taśmy i tym podobne to opak fol nie ma od siebie lepszych. Są bezkonkurencyjni. Lubię u nich kupować, zawsze wszystko jest w najlepszym porządku i mają fajne ceny.
Awatar użytkownika
Grażyna_88
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 19:16

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Grażyna_88 »

Taśmy pakowne to coś co każdy przedsiębiorca zajmujący się handlem wysyłkowym musi mieć. I musi mieć pewność że przesyłki zapakowane przy pomocy tych taśm bezpiecznie dojdą do adresata. Dlatego ja stawiam na jakość, czyli opak-fol.
Awatar użytkownika
Jasuf_89
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 3:24

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Jasuf_89 »

Mają też fajne torby papierowe. Jestem zadowolony z jakości i z cen. Obsługa klienta też świetnie się sprawuje. Ogólnie: polecam opak-fol, to dobry sklep.
Awatar użytkownika
Julita89
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2021, 17:05

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Julita89 »

Można u nich kupić nawet buty i rękawice ochronne. Zawsze sobie ceniłam zakupy u nich. Jakość zawsze mnie przekonywała, a ceny też są konkurencyjne. Dobry kontakt i nigdy żadnych problemów z zamówieniem. Polecam.
Awatar użytkownika
Inga1985
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 16:55

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Inga1985 »

Jeśli potrzebne są Wam reklamówki, torebki foliowe lub papierowe, to ta firma jest dla Was. Mają duży wybór, dobrą jakość i świetne ceny. Jestem ich stałym klientem i na pewno jeszcze długo będę. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
magda1984
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2021, 6:12

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: magda1984 »

Kupuje u nich głównie takie produkty jak folia bąbelkowa czy folia PE - nigdy jeszcze nie zawiodłam się na jakości czy na czasie realizacji zamówienia. To dla mnie ważne, żeby być pewnym takiego dostawcy. Im warto zaufać.
Awatar użytkownika
Iwa
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 3:54

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Iwa »

Ich opakowania foliowe to naprawdę dobry produkt. Jakość obsługi - bardzo dobra, ceny super, szybkość realizacji zamówienia - fajna. Bardzo się cieszę że znalazłam ten sklep. Jestem z niego naprawdę zadowolona.
Awatar użytkownika
Kunegunda81
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 1:04

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Kunegunda81 »

Mają też fajne taśmy i przyrządy do taśm - spokojnie można zaufać ich jakości. To dobra firma, która potrafi dbać o swojego klienta. Ja na pewno czuję się przez nich dopieszczona. Ich produkty odpowiadają mi w pełni.
Awatar użytkownika
kacper_65
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 13:58

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: kacper_65 »

Potrzebujecie zamawiać regularnie takie rzeczy jak folia pęcherzykowa, taśmy do pakowania przesyłek itp? Ta firma spełni wszystkie Wasze oczekiwania w tym temacie. Są rzetelni i mają bogatą ofertę w dobrej cenie. Ja jestem bardzo zadowolonym klientem.
Awatar użytkownika
serwacy78
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 17:27

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: serwacy78 »

Warto kupować u nich reklamówki, torby papierowe i woreczki foliowe do swojego sklepu. Ceny konkurencyjne, jakość naprawdę dobra, obsługa klienta wspaniała. Szczerze bardzo polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje zamawiać tego typu produkty. Warto im zaufać, są naprawdę świetni.
Awatar użytkownika
sybilla-68
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 23:03

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: sybilla-68 »

Takie produkty jak Folia polietylenowa mogą być przez tę firmę dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Folia może być barwiona lub perforowana. To świetna sprawa, że firma opak-fol dopasowuje rozwiązania do swoich klientów. Dlatego mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Stefania_98
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 7:20

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Stefania_98 »

Kupuje u nich i worki na odpady, i torebki strunowe, reklamówki. Nigdy nie miałam żadnego problemu z zamówieniem, zawsze wszystko było na czas i dokładnie takie jakie zamawiałam. Opis produktu zawsze zgadzał się ze stanem faktycznym. Ceny bardzo w porządku.
Awatar użytkownika
Stanislawa-83
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 7:07

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Stanislawa-83 »

Możecie bez żadnego lęku w ciemno skorzystać z usług tej firmy, jeśli tylko potrzebujecie naprawdę dobrego dostawcy opakowań foliowych: reklamówki, woreczki, folia pęcherzykowa. Lub jeśli zależy Wam na opakowaniach papierowych, to także znajdziecie tu wybór toreb, woreczków czy reklamówek. Korzystam od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowoloną klientką.
Awatar użytkownika
Grazyna
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 17:39

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Grazyna »

Prowadzę sklep internetowy, więc pakuję i wysyłam naprawdę dużo przesyłek. Folia pęcherzykowa do ich zabezpieczania, taśmy do pakowania - wszystko mogę z naleźć w OpakFol. Wszystko jest dobrej jakości i nie martwię się o losy przesyłek, które opuszczają mój sklep. Wiem, że dojadą bezpieczne do klienta. Dlatego polecam tę firmę. Warto im zaufać. Są świetni.
Awatar użytkownika
Adrianna
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2021, 0:03

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Adrianna »

Robiąc zakupy w OpakFol, wiem że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Nigdy mnie nie zawiedli, a robię zakupy dość regularnie, bo ich torby papierowe i reklamówki są naprawdę fajnej jakości. Moi kliencie je chwalą, mówią że nie muszą martwić sie o doniesienie swoich zakupów do domu. Warto nawiązać z nimi współpracę. To rzetelna, uczciwa firma.
Awatar użytkownika
Inka1976
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2021, 18:05

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Inka1976 »

Trafiłam do OpakFol dzięki opiniom o nich, były bardzo pozytywne, więc sama chciałam sprawdzić czy to prawda. Potrzebowałam większe ilości takich produktów jak taśmy do pakowania czy folia stretch, firma spełniła wszystkie moje oczekiwania i co do jakości, i co do ceny. Na pewno będę do nich wracać. Zakupy były udane, szybkie i bezproblemowe. O to chodzi.
Awatar użytkownika
ronald1989
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 1:31

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ronald1989 »

Świetna firma, produkująca i sprzedająca opakowania foliowe, jestem stałym, zadowolonym klientem i zamierzam pozostać nim jeszcze bardzo długo. Lubię mieć pewność, jaką kupuję jakość produktów, a tutaj taką pewność mam. Nigdy mnie nie zawiedli, nigdy nie sprawili, że żałowałem zakupów u nich. Jeśli miałbym wskazać firmę, której jestem w stu procentach pewien, wskazałbym ich.
Awatar użytkownika
Metody_96
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2021, 14:19

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Metody_96 »

Lubię ich torebki foliowe. czy to są reklamówki PE czy reklamówki HDPE czy torebki HD - wszystko jest dobrej jakości. Reklamówi nie rozdzierają się po włożeniu w neie jednej rzeczy, Są wytrzymałe i moi klienci chwalą je sobie. Dlatego to właśnie od tej firmy, robię zakupy tego typu rzeczy. Zadowolenie moich klientów, przekłada się na moje zadowolenie i na moje zyski.
Awatar użytkownika
Napoleon-89
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 18:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Napoleon-89 »

Warto kupić u nich także przemysłowe taśmy klejące. Ten kto zajmuje się handlem wysyłkowym w dużej mierze, na pewno zdaje sobie sprawę, jak jakość takich taśm jest istotna. Tutaj możecie kupować w ciemno, Wasze przesyłki będą dobrze zabezpieczone. Wasi klienci będą zadowoleni z tego jak wyglądają ich przesyłki. A Wy będziecie pewni że zrobiliście wszystko żeby przesyłki były bezpieczne.
Awatar użytkownika
Stoislawa-90
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 21:29

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Stoislawa-90 »

Nie dość że mają każdy rodzaj folii do pakowania przesyłek, to mają także folie malarskie. Jestem naprawdę zadowolonym klientem tej firmy, zakupy odbywają się bezproblemowo, szybko i bez żadnych problemów. Zamówienia realizowane są błyskawicznie. Dobry kontakt z obsługa firmy. To wszystko sprawia, że nie szukam innej firmy tego typu. Jestem z nich naprawdę zadowolona.
Awatar użytkownika
Bronislaw-93
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 0:07

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Bronislaw-93 »

Szukacie dobrej jakości opakowań foliowych ta firma naprawdę spełni Wasze oczekiwania. Zamawiam u nich od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Świetna jakość za naprawdę rozsądne ceny. Zarówno reklamówki, jak i woreczki foliowe, a także folie pęcherzykowe - można brac u nich w ciemno. Na pewno będziecie zadowoleni. Ja jestem i to nawet bardzo.

pistolet gazowy kolter 19 glock
Awatar użytkownika
Anzelm94
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 10:40

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Anzelm94 »

Jeśli potrzebne są Wam reklamówki, papierowe lub foliowe i chcecie być pewni, że Wasi klienci będą zadowoleni z ich jakości, to zdecydowanie wybierzcie firmę opak-fol. To profesjonaliści, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie i nie wcisną Wam bubla, który rozpadnie się chwilę po użyciu. Zdecydowanie warto u nich kupować. Ręczę Wam to swoim słowem.
Awatar użytkownika
Sofroniusz_92
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 0:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Sofroniusz_92 »

Ja również mogę potwierdzić pozytywne opinie, które możecie przeczytać o tej firmie. Są świetni i na pewno będziecie zadowoleni z zakupów u nich. Jestem tego bardziej niż pewien. To firma, której można zaufać, robią wszystko aby ich klienci byli zadowoleni. Nawet ceny mają bardziej niż przyzwoite. Jestem naprawdę zadowolony z toreb foliowych i serdecznie ich polecam.
Awatar użytkownika
Heliodor
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2021, 1:02

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Heliodor »

Możecie kupić u nich także worki na śmieci - i tak jak reszta produktów, one także spełnią Wasze oczekiwania. Są mocne, trwałe i sprawdzają się nie tylko w domu, ale także na przykład w sklepie, gdzie tych odpadów jest naprawdę dużo. Szczerze polecam produkty tej firmy, zawsze byłam zadowolony z zakupów u nich, mają dobre ceny i najwyższą jakość produktów.
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 18:44

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Delfina »

Jestem bardzo zadowolonym klientem tej firmy, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na zamówieniu od nich. To wspaniałe, że mają takie świetne podejście do klientów. Zawsze chcą - to widać, żeby klient był zadowolony i dopieszczony. Nasza współpraca ciągnie się już kilka lat i mam nadzieję na kolejne kilka. Opakowania foliowe - zamawiam tylko u nich. Zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Karolina-74
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 20:22

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Karolina-74 »

Byłam mi potrzebna na szybko Folia polietylenowa - kiedyś zamawiałam w OpakFol reklamówki, przypomniałam sobie że mają taką folię, jak i inne bardzo fajne rzeczy do pakowania prezentów, przesyłek, zakupów. Od razu uderzyłam do nich jak w dym. Zamówienie, jak zawsze - szybko zrealizowane, bez żadnych opóźnień i problemów. Szczerze polecam tę firmę każdemu.
Awatar użytkownika
Telesfor1965
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 20:19

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Telesfor1965 »

Mają wiele ciekawych produktów, zarówno reklamówki, torby papierowe jak i taśmy do pakowania. Wszystkie ich produkty spełniają moje wysokie standardy. A nawet więcej. Jestem zadowolony, że kiedyś trafiłem na tę firmę, nie zamierzam nigdy rezygnować ze współpracy z nimi. Są po prostu najlepsi na rynku jeśli chodzi o przeróżne opakowania, nie tylko foliowe.
Awatar użytkownika
hadrian-66
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 13:00

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: hadrian-66 »

Świetne, konkurencyjne ceny, szybka realizacja zamówień, bardzo dobra jakość każdego z produktów. Moi klienci bardzo chwalą reklamówki jakie im udostępniam. Mówią, że są w stanie donieść do domu wszystkie zakupy bez żadnych strat. Dla mnie to ważne, żeby moi klienci byli naprawdę zadowoleni. Dlatego kupuję wszystkie reklamówki tylko w opakfol. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
Amadeusz-82
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 9:51

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Amadeusz-82 »

Zarówno reklamówki jak i torby papierowe, warto kupić z tej firmy. Moi klienci bardzo sobie chwalą, mówią że są wytrzymałe i nie boją się, że nie doniosą zakupów do domu. Jestem szczęśliwy, gdy słyszę dobre słowa od swoich klientów. Dlatego postanowiłem, że ja także pochwalę firmę. Są świetni, cieszę się, że jestem ich klientem. Zamierzam nim zostać jeszcze długo.
Awatar użytkownika
Nikodema_76
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 10:11

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Nikodema_76 »

Ostatnio kupiłam u nich przemysłowe taśmy klejące, żeby pozaklejać zamówienia, które szły przez paczkomaty i bardzo jestem zadowolona z jakości tych taśm. Nie było mowy, żebym chociaż przez chwilę stresowała się, że zamówienia są źle zabezpieczone przed wysyłką. Jestem naprawdę zadowolona, nikt tez nie zgłaszał do mnie żadnych uwag, jeśli chodzi o taką paczkę.
Awatar użytkownika
Barabasz_74
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 8:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Barabasz_74 »

Kupuję regularnie produkty tej firmy, moim łupem pada zarówno folia pęcherzykowa, jak i folia stretch i naprawdę jeszcze nigdy się nie zawiodłem. To dla mnie ważne. Lubię współpracować z firmami, których produkty znam i jestem ich pewien. Nie lubię niespodzianek. Dlatego mogę szczerze, z ręką na sercu polecić Wam firmę Opak-Fol. To firma, która jest naprawdę godna zaufania.
Awatar użytkownika
sara
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2022, 20:04

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: sara »

To i ja dołączę się do tego chóru pozytywnych opinii. Jestem zadowolona, jestem stałym klientem i od dawna używam produktów tej firmy. Kupuję zarówno reklamówki, jak i folie do pakowania, taśmy klejące czy torby papierowe. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości, moi kliencie również doceniają to, że mogą być pewni jakości reklamówek. Szczerze Wam polecam.
Awatar użytkownika
Adelajda98
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 1:19

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Adelajda98 »

Zazwyczaj kupuję u nich reklamówki, jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak, że coś z moim zamówieniem było nie tak. Moi klienci są zadowoleni z jakości reklamówek, nie boją się, że nie doniosą zakupów do domu. Dlatego ja także jestem zadowolonym klientem tej firmy. Ceny są bardzo ok, tak samo jak czas realizacji zamówienia czy kontakt z obsługą klienta.
Awatar użytkownika
Judyta83
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 13:58

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Judyta83 »

W handlu wysyłkowym, bardzo ważną rolę odgrywają taśmy pakowe do klejenia folii i kartonów. Dlatego ja nigdy nie zrezygnuję z produktów tej firmy. Wiem, że moje przesyłki sa dobrze zabezpieczone i nic im się po drodze nie stanie. Jestem bardzo zadowoloną klientka tej firmy. Na pewno będę ich klientką jeszcze bardzo długo. Są po prostu najlepsi na rynku.
Awatar użytkownika
kacper_72
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 10:17

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: kacper_72 »

Jeśli potrzebne sa Wam różnego rodzaju opakowania foliowe, czy to chodzi o reklamówki czy folię do pakowania, czy folię pęcherzykową, to szczerze polecam produkty tej firmy. Będziecie zadowoleni z zakupów u nich. Jakość Was pozytywnie zaskoczy. Nigdy nie będzie problemów z zamówieniem. Oni są po prostu bardzo oddani swoim klientom. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Goscislaw1979
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 16:21

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Goscislaw1979 »

Moim łupem ostatnio, padła folia pęcherzykowa. Jestem zadowolony, produkty które nią zabezpieczałem dojechały bezpieczne i bez żadnych uszkodzeń. To nie jest pierwszy raz, gdy jestem zadowolony z zakupów u nich. Zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku. Zawsze byłem zadowolony i z samego produktu i z cen jakie przyszło mi zapłacić. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
gniewosz75
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2022, 8:10

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: gniewosz75 »

Właśnie od nich regularnie zamawiam folie do pakowania u nich naprawdę jest rewelacyjnej jakości, trwała i co ważne, w bardzo dobrej cenie. A że akurat w wykonywanej przeze nie działalności taki produkt, jak właśnie folia do pakowania schodzi na przysłowiowym pniu, to dobrze, że znalazłam ten sklep, w którym kupuję je w konkurencyjnych cenach, polecam.
Awatar użytkownika
Szarlin_77
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 18:49

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Szarlin_77 »

Też podpisuję się pod opinia, że to jest naprawdę dobry sklep. Znajdziecie u nich właściwie wszystkie produkty, które potrzebne będą Wam do pakowania paczek czy przesyłek. My współpracujemy z nimi od dawna i chwalę sobie na tyle, że na pewno nie zamierzam zmieniać dostawcy produktów do pakowania na innego. Ceny są przystępne, a produkty, np. worki foliowe w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
roma71
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2022, 19:34

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: roma71 »

Polecam ten sklep, producent opakowań foliowych (ale przecież nie tylko foliowych) każdemu właścicielowi sklepu, bo przecież takie produkty to jest podstawa. Moim zdaniem nie ma sensu szukać innego dostawcy, bo na pewno będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nimi. Jakość naprawdę jest ok, ceny też przyzwoite, naprawdę firma jest godna polecenia.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 13:53

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Martyna »

My zamawiamy u nich między innymi przemysłowe taśmy klejące, najmocniejsze ze wszystkich, które miałam do tej pory okazję testować, naprawdę dobrze trzymają, nic się nie rozkleja, a niestety mam różne doświadczenia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że http://www.opak-fol.pl ma najlepsze produkty do opakowań, polecam współpracę z nimi jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Wolimira-73
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2022, 6:38

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Wolimira-73 »

Trudno jest znaleźć w dzisiejszych czasach taką firmą, która będzie nadal miała przystępne ceny. A taka właśnie jest firma Opak-Fol. Bardzo sobie chwalę tę współpracę, a powiem szczerze, że współpracujemy z nimi już kolejny rok. I na pewno nie ostatni, nie zamierzam zmieniać dostawcy, jeśli chodzi o opakowania, folie do pakowania itp. Polecam, oczywiście.
Awatar użytkownika
Wioleta61
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2022, 7:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Wioleta61 »

Tak ja naprawdę zgadzam się ze wszystkimi opiniami, które można przeczytać powyżej. Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że są tutaj same pozytywne opinie na temat firmy http://www.opak-fol.pl mają przystępne ceny, ale co moim zdaniem jest jeszcze ważniejsze, to to, że są to po prostu produkty najwyższej jakości, takiej, jakiej się oczekuje. Polecam. :-))
Awatar użytkownika
Lilia89
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 20:17

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Lilia89 »

Ja przyznaję, że namiary na tę firmę, która zajmuje się produkcją opakowań dostałam od mojej znajomej, która prowadzi od lat swoją działalność, ma w tym temacie doświadczenia, dlatego jestem przekonana, że w jej polecenia faktycznie można wierzyć. I nie zawiodłam się, zamawiam z Opak-Fol opakowania foliowe takie jak reklamówki i jestem zadowolona..
Awatar użytkownika
Herbert90
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 1:50

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Herbert90 »

No nie da się ukryć, że są takie usługi, w których niezbędne jest używanie takich produktów jak opakowania foliowe i tak jest w moim przypadku. Polecam ich ze względu na ceny, ale też - a może powinienem napisać, że raczej przede wszystkim, na jakość ich produktów, bo przecież to jest najwazniejsze. Ich folie do pakowania i reklamówki, są po prostu najlepsze.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2022, 18:35

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ludwika »

Jeśli szukacie dobrej jakości produktów foliowych takich jak woreczki, reklamówki, opakowania foliowe, to szczerze polecam współpracę z opak-fol. Co zyskacie? Szeroki wybór produktów w przystępnych cenach, bardzo szybką realizację Waszego zamówienia i pewność, że kupujecie produkty najwyżej jakości. Ja jestem naprawdę bardzo zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 3:16

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Alina »

Moi klienci widzą różnicę odkąd zaczęłam kupować reklamówki właśnie w tej firmie. Mówią, że teraz mają pewność że doniosą zakupy do domu, bez lęku że po drodze reklamówka im się rozwali. Oni są zadowoleni, więc ja także jestem bardzo zadowolona. Opak Fol ceny ma naprawdę przyzwoite, a i wybór dość dobry. Szczerze polecam, jeśli potrzebujecie tego typy produktów, to tylko oni.
Awatar użytkownika
babeta
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 5:38

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: babeta »

Jeśli potrzebna Wam folia pęcherzykowa, to polecam tę firmę. Jeśli szukacie reklamówek lub toreb papierowych – polecam tę firmę. Mają doskonałej jakości tego typu akcesoria. Mają bardzo konkurencyjne ceny i są po prostu znakomici. Jeśli szukacie czegoś właśnie takiego, jeśli chcecie nawiązać stałą współpracę, to bardzo polecam Wam firmę Opak Fol :)
Awatar użytkownika
Joanna1991
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2022, 2:16

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Joanna1991 »

Używam takich produktów jak folia pęcherzykowa czy folia stretch od dłuższego czasu, bo zajmuję się handlem wysyłkowym. Ale muszę przyznać bez bicia - produkty firmy opak fol są naprawdę najlepsze. Dodatkowo, ich cena także zachęca do zakupów. Kontakt z firmą jest doskonały. Można na spokojnie się dogadać w każdej sprawie. Szybko realizowane zamówienia.
Awatar użytkownika
radomiła1983
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, 9:10

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: radomiła1983 »

Uwielbiam robić zakupy w opak-fol. Dla mnie to najlepszy sklep jeśli chodzi o opakowania foliowe różnego rodzaju. Zarówno reklamówki, jak i folie do pakowania – są dobrej jakości. Można w ciemno kupować, bo człowiek się nie zawiedzie. Jeśli chcecie mieć towar szybko, sprawnie i bez żadnych wpadek, to firma opak fol Wam to zapewni. Szczerze polecam współpracę.
Awatar użytkownika
Odyla1968
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2022, 16:03

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Odyla1968 »

Od niedawna zajmuję się handlem wysyłkowym, więc nie mam jeszcze zbyt dużego rozeznania co i jak, ale wiem jedno: opak-fol ma świetnej jakości taśmy pakowe, folię stretch i inne tego typu rzeczy. Jestem pewna, że Wy także będziecie zadowoleni z tego typu zakupów. Dobra jakość, szybka realizacja i naprawdę fajne ceny. Jeśli mogę powiem to jeszcze raz: świetna firma.
Awatar użytkownika
Prokop1987
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 20:30

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Prokop1987 »

Jeśli chodzi o różnego rodzaju opakowania foliowe: woreczki, reklamówki, torby, to szczerze polecam tę firmę. Moi klienci bardzo sobie chwalą jednorazówki, odkąd kupuję je właśnie w Opak-Fol. Mają porównanie, widzą że te reklamówki są mocne. Zawsze opinia moich klientów była i będzie dla mnie najważniejsza. Dlatego też będę nadal kupować w Opak-Fol.
Awatar użytkownika
Barnim
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, 16:50

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Barnim »

Kupowałem u nich ostatnio gumki recepturki i jak zawsze, w przypadku zakupów u nich: wszystko w jak najlepszym porządku. Dobra jakość, nie zrywają się po pierwszym użyciu, nie rozciągają za bardzo. Są dobre. Ceny także mają dobre w opakfol. Jestem zadowolona, jestem stałym klientem, wracam do nich po więcej i szczerze polecam współpracę z tą firmą :)
Awatar użytkownika
finka
Posty: 107
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: finka »

Jeżeli jesteśmy w temacie opakowań to ja prowadzę bardzo duży magazyn z pakowalnią i wiadomo, że opakowania tekturowe i inne dodatki schodzą u nas jak świeże bułeczki. Powiem wam, że musimy mieć cały czas na stanie dużo materiału do pakowania bo inaczej produkcja i zamówienia stoją

nowy sącz wiadomości
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: sowa »

Jak potrzebujesz opakowań i czegoś takiego jak folia bąbelkowa do zabezpieczenia paczek czy delikatnych rzeczy podczas przeprowadzki to zajrzyj do sklepu Pakolandia, tam znajdziesz wszystko co potrzebne

witryna venus
ODPOWIEDZ