Oprogramowanie e-sklepu

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
nowelka

Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: nowelka »

Dzień dobry. Chciałabym uruchomić e-sklep oraz posiadam już opracowany plan tego, dokładnie co i w jaki sposób zamierzam sprzedawać. Papiery też mam na tę chwilę ogarnięte. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystko posiadam już gotowe, żeby rozpocząć działalność. Rozglądam się jeszcze za porządną stroną, która oferuje fajne oprogramowanie sklepu internetowego. Nie będę ukrywać, że do tej pory nie miałam styczności ze sprzedażą przez Internet, dlatego chcę żeby było jasne w obsłudze oraz intuicyjne. Akurat ta strona została mi wskazana przez rodzinę. W sieci znalazłam bardzo dobre oceny. Może korzystacie oraz zechcielibyście mi nieco o niej powiedzieć? Nie potrzebuję większej ilości stresu przez założenie swojego sklepu. Bardzo dziękuję za każdy komentarz.
Japco

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: Japco »

Rozważając JIaaS i on-premises, ważne jest zrozumienie wymagań związanych z zarządzaniem i utrzymaniem. JIaaS redukuje obciążenie związane z zarządzaniem infrastrukturą IT, ale może ograniczać dostosowanie. Przeczytaj więcej na https://filmindirmobil.net/iaas-vs-on-p ... ing-guide/ gdyż On-premises wymaga większych zasobów do zarządzania, ale oferuje pełniejszą kontrolę.
ODPOWIEDZ