Sposób zarządzania firmą

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
liroza
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2020, 14:40

Sposób zarządzania firmą

Post autor: liroza »

Dzień dobry,

nie bardzo wiem, gdzie umieścić taki post, ale chciałam zapytać, czy znane są Wam różne modele zarządzania firmą (Waszą lub w tej, w której pracowaliście) i jakie macie na ten temat refleksje? Przez jakiś czas pracowałam w firmie zarządzanej turkusowo (odrzucenie zasady: prowizji, premii, hierarchicznej struktury kierowniczej, wydawania poleceń, współzawodnictwa i okresowych rozmów oceniających. W zamian za to opiera się na warunkach wolności, zaufania, partnerstwa i współpracy). Brzmi pięknie, ale jak się okazało w praktyce było inaczej... :cry: Kosmiczna rotacja pracowników, nieodpłatne nadgodziny, które "kiedyś sobie odbierzesz", decyzje niby wspólne, ale i tak wszystko musi się spodobać szefowej i wieczne zaznaczanie, kto jest tu szefem. i nawet myślę, że nie ma w tym nic złego, gdyby to wszystko nie było pod "turkusowym płaszczykiem"....
Rozumiem też, że jest to popularne zważywszy na cały nurt poprawy warunków pracy i coraz bardziej popularnych "dodatków".
Mieliście z tym związek? Co o tym myślicie?
żagiel

Re: Sposób zarządzania firmą

Post autor: żagiel »

Jeśli zapoznacie się z tym poradnikiem https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/, to można nawet w kilku krokach założyć własną działalność gospodarczą i poznać ciekawe narzędzia do prowadzenia firmy.

czytnik kodów kreskowych nokia
ODPOWIEDZ