Inwestowanie - wasze doświadczenia

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Helena_74
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, 8:02

Inwestowanie - wasze doświadczenia

Post autor: Helena_74 »

Cześć! Są tu jacyś inwestorzy? Jak wam idzie działanie w tej branży? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dla początkujących! :)
Awatar użytkownika
Bojana
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 6:57

Re: Inwestowanie - wasze doświadczenia

Post autor: Bojana »

Ja mam za sobą już wiele udanych posunięć, ale wszystko to zawdzięczam udziałowi w warsztatach https://wiwn.pl/. Nigdzie indziej nie zdobyłabym tak potrzebnej wiedzy, nie doświadczyłabym tylko ciepłych i motywujących słów. Polecam te warsztaty każdemu, kto boi się wykonać pierwszy krok ;)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Inwestowanie - wasze doświadczenia

Post autor: izka »

Na pewno warto sobie zerknąć na te produkty inwestycyjne. Wiadomo, że zawsze należy podejmować przemyślane decyzje, aby wszystkiego nie stracić. Zawsze opcje są dwie - albo duży i szybki zarobek, ale ryzykowny, albo mniejszy i w dłuższym czasie, ale bardziej bezpieczny.

hostia co to jest
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 130
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Inwestowanie - wasze doświadczenia

Post autor: dimbo45 »

Ja na chwilę obecną jeżeli chodzi o inwestowanie to doświadczenia mam dobre. Moje oszczędności zainwestowałam w kryptowaluty w systemie XTB, więc mam teraz spokojną głowę. wiem, że mogę zarobić, albo ratuję moje pieniądze przed inflacją.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Inwestowanie - wasze doświadczenia

Post autor: Samanta »

Ja szczerze powieszawszy dopiero zaczynam swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy. Weszłam sobie niedawno na stronę generali i musze przyznać, że znalazłam tam sporo wartościowych informacji na temat inwestowania. Chyba zdecyduję się na inwestycję w fundusze otwarte. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ