Strona 1 z 1

jaka kancelaria prawnicza

: 30 mar 2022, 2:33
autor: Dymfna_90
Cześć forumowicze. Wiecie może jaka kancelaria prawnicza w Łodzi obsługuje przedsiębiorców? Potrzebuję przede wszystkim porady prawnej, ale może w przyszłości interesowała mnie taka kompleksowa obsługa bo wiem, że niektórzy się właśnie na coś takiego decydują. Jakiej kancelarii i ofercie polecacie przyjrzeć się bliżej? Czekam na propozycję i z góry dziękuję!

Re: jaka kancelaria prawnicza

: 30 mar 2022, 10:22
autor: Helga68
Moja bezgraniczne zaufanie zdobyła kancelaria adwokata Adriana Króla. Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową i pomógł mi jak nikt inny. Przede wszystkim słuchał i zawsze proponował rozsądne ale i korzystne dla mnie rozwiązania. To naprawdę empatyczny i dobrze zorganizowany człowiek i podejrzewam, że ma same pozytywne opinie, w końcu mu się należą :P

Re: jaka kancelaria prawnicza

: 21 cze 2022, 6:01
autor: Frog
Ważne, by wybrać kancelarię, która specjalizuje się w dziedzinie prawa, której dotyczy twój problem. Bardzo dobrą prawniczką specjalizujacą się w dość specyficznej dziedzinie prawa, jaką jest prawo leśne i łowieckie jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl. Jest ona radcą prawmy, prowadzi kancelarię w Szamotułach i od lat zajmuje sie wspomnianą tematyką. Współpracuje z jednostkami Lasów Państwowych, świadczą kompleksowe usługi prawne dopasowane do potrzeb tych jednostek. Pomaga także właścicielom lasów prywatnych prawidłowo prowadzić gospodarkę leśną.