Strona 1 z 1

poyczka a zadłużenie

: 04 mar 2022, 12:23
autor: Zywia-77
Czy ktoś z Was miał może duże długi i starał się o pożyczkę? Na przykład coś takiego: https://www.gopozyczka.pl/pozyczki/kredyt-dla-zadluzonych/ ? Bardzo mi zależy na tym, żeby wziąć pożyczkę, która pozwoli mi stanąć na nogi. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i mógłby mi doradzić czy warto się w to pchać? Czy to może pomóc w mojej sytuacji? Nie chciałabym jeszcze bardziej utonąć.

Re: poyczka a zadłużenie

: 18 maja 2022, 9:14
autor: Mariusz34
Nie jestem przekonany do tego, że taka pożyczka dla zadłużonych to coś dobrego. Najgorzej jest wpaść w spiralę zadłużenia. Sam kilka lat temu miałem poważne problemy finansowe i obudziłem się z licznymi kredytami i chwilówkami oraz rzeczami w lombardzie. Wybrałem się do firmy https://pkfo.pl/ , która przeanalizowała sytuacje mojego zadłużenia i zaproponowała rozwiązania. Po podliczeniu wszystkiego zdecydowaliśmy wspólnie starać się o upadłość konsumencką.

Wszystko się udało i mogłem zacząć nowy etap swojego życia. Moje długi zbyt mnie dociskały do ściany, a już nie byłem w stanie tego spłacić po podliczeniu wszystkiego. Uważaj na siebie!