Strona 1 z 1

Gabinet kosmetyczny Wrocław

: 11 gru 2019, 15:01
autor: women89
Hej! Poszukuje sprawdzonego salonu kosmetycznego we Wrocławiu najlepiej w okolicach dzielnicy Krzyki. Oczywiscie poklikalam trochę ale nie wiem na co się zdecydować, chciałam się dowiedzieć gdzie warto pójść. Czy któraś z was była na Krzykach w tym gabinecie saloninspiracja.pl/gabinet-kosmetyczny-wroclaw-krzyki/?

Re: Gabinet kosmetyczny Wrocław

: 26 lut 2021, 18:51
autor: Małgosia
Ja chodzę do salonu http://www.salonargania.pl jest on przy Horbaczewskiego 57a/6, dziewczyny znają się na tym co robią, doradzą Ci jaki zabieg będzie najlepszy., dzięki nim moja skóra jest w dużo lepszej kondycji. W dodatku panuje tam zawsze miła i przyjemna atmosfera.

Re: Gabinet kosmetyczny Wrocław

: 27 mar 2021, 10:08
autor: Ileńka
Jak jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia do swojego gabinetu kosmetycznego to na pewno warto zwrócić uwagę na FineFactory https://www.finefactory.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór wyposażenia jak akcesoria, sprzęty, czy również narzędzia podologiczne, które umożliwią Wam przede wszystkim zachowanie najwyższej jakości w wykonywaniu poszczególnych zabiegów. No i do tego teraz kody Face15book, daje 15% rabatu!