Gdzie kupić cienie do powiek?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Gdzie kupić cienie do powiek?

Post autor: MalaMi »

Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy?
Tutaj https://kosmetykizameryki.pl/category/o ... e-komplety widziałam, że mają różnego rodzaju cienie do powiek.
Może to jest coś, co warto wziąć pod uwagę?
Jakich wy używacie?
Gdzie znaleźć takie kosmetyki w najlepszych cenach?
Awatar użytkownika
TomaszekC
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:38

Re: Gdzie kupić cienie do powiek?

Post autor: TomaszekC »

jeszcze trzeba miec odpowiednie powieki to takich cieni. Moja zona miała opadające powieki i praktycznie żadne cienie na niej dobrze nie wyglądały. Miała tkai kompleks zresztą z powodu tych powiek. W koncu zdecydowała się na blefarolpastykę w bardzo dobrej klinice dzięgielewska instytucie oka w warszawie.
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Gdzie kupić cienie do powiek?

Post autor: zazzi »

Ostatnio przeleciałam masę artykułów odnośnie kremu pod oczy aż na jednym forum trafiłam na poradnik który krem jest najlepszy https://www.bee.pl/artykul/dobry-krem-p ... p-5-kremow. Dzięki temu udało mi się wybrać odpowiedni krem, taki aby nie podrażał mojej skóry.
Awatar użytkownika
Aneta77
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:37

Re: Gdzie kupić cienie do powiek?

Post autor: Aneta77 »

Dziewczyny zobaczcie jakie ładne cienie kupiłam na stronie Eveline <3 Wpadłam się pochwalić :) Kolorki są super i mega łatwo się je nakłada i długo się trzymają :)
Obrazek
HęyLeute

Re: Gdzie kupić cienie do powiek?

Post autor: HęyLeute »

TomaszekC pisze: ↑29 sty 2020, 11:25 jeszcze trzeba miec odpowiednie powieki to takich cieni. Moja zona miała opadające powieki i praktycznie żadne cienie na niej dobrze nie wyglądały. Miała tkai kompleks zresztą z powodu tych powiek. W koncu zdecydowała się na blefarolpastykę w bardzo dobrej klinice dzięgielewska instytucie oka w warszawie.
A jaki okres rekonwalscencji po zabiegu ? Bo ja właśnie wybieram sie tutaj na zabieg plastyki powiek ;)
ODPOWIEDZ