Automaty do Forex

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
stefek09
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:19

Automaty do Forex

Post autor: stefek09 »

Cześć :)

Szukam autoamtyzacji na rynku Forex bo nie uśmiecha mi się siedzieć przed wykresami. Wolę ten czas spożytkować na coś innego :)

I tutaj pytanko do Was czy korzystacie z jakiś automatów które dają Wam zarabiać?
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty do Forex

Post autor: aniewiem »

osobiście przymierzam sie do automatu, który sprzedaje forma z Torunia ( Properly),
ale jeszcze czekam na trzynastkę z pracy i wtedy to dobrze spożytkuje.
Na zwykłych automatach nie handlowałem jeszcze, bo boję się stracić depo jak wybiore zły, a w tej firmie wyżej to widzę ich historie transakcji od 2014 więc jakoś łatwiej mi uwierzyć w ich skuteczność
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
stefek09
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:19

Re: Automaty do Forex

Post autor: stefek09 »

aniewiem pisze: ↑17 sty 2020, 12:18 osobiście przymierzam sie do automatu, który sprzedaje forma z Torunia ( Properly),
ale jeszcze czekam na trzynastkę z pracy i wtedy to dobrze spożytkuje.
Na zwykłych automatach nie handlowałem jeszcze, bo boję się stracić depo jak wybiore zły, a w tej firmie wyżej to widzę ich historie transakcji od 2014 więc jakoś łatwiej mi uwierzyć w ich skuteczność
Dzięki za info. Nie słyszałem jeszcze o tej firmie także google idą w ruch :)
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty do Forex

Post autor: aniewiem »

Stefek tu masz ich strone główną: https://prop-erly.eu/
oszczędze Ci poszukiwań

Fajną mają ofertę, poza tym, że gówniana nazwa firmy, jak wpisujesz w google properly (co z angielskiego znaczy "prawidłowo"), to masz milion wyników o niczym :lol: :lol:
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
stefek09
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:19

Re: Automaty do Forex

Post autor: stefek09 »

aniewiem pisze: ↑08 lut 2020, 10:47 Stefek tu masz ich strone główną: https://prop-erly.eu/
oszczędze Ci poszukiwań

Fajną mają ofertę, poza tym, że gówniana nazwa firmy, jak wpisujesz w google properly (co z angielskiego znaczy "prawidłowo"), to masz milion wyników o niczym :lol: :lol:
Dzięki za podrzucenie linku :)

Ciekawa ta ich historia handlu tym bardziej że niby od 2014 roku jest uwzględnione wszystko. Rzekłbym że to wręcz rzadkospotykany widok wśród jakichkolwiek automatów do forex bo tam zazwyczaj 3msc max zarabiają.
Zastanawia mnie kwestia czy to ich realne wyniki które strategie generowały czy może symulacja zapuszczona na historycznych danych.
Przedzwonię sobie do Nich w poniedziałek i się dopytam o kilka kwestii bo może w końcu będzie coś sensownego aby wrzucić tam trochę kasy :)

Jeszcze raz wielkie dzieki za link.
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty do Forex

Post autor: aniewiem »

nie ma sprawy, zobaczymy jak sobie ich strategie teraz poradzą jak na rynku krewwwww :lol: :lol:
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
stefek09
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:19

Re: Automaty do Forex

Post autor: stefek09 »

dobra zrobię mały update ;)
Udało mi sie dodzwonić do siedziby i oczywiście wypytałem o wszystko co mnie nurtowało :) Powiem tak jestem mega zdziwiony jak ochoczo odpowiadali na wszystkie nawet dosyć dociekliwe pytania. Potwierdziło sie to co słyszałem od kilku osób że oni nie mają nic do ukrycia i zawsze można przyjechać do biura i zobaczyć od środka co i jak :)
Postanowiłem w związku z tym spróbowac i podjąć z nimi współpracę jednak kasa którą miałem przeznaczoną na start od kwietnia lekko stopniała przez ostatnie zawirowania także kwiecień będzie na dociśnięcie pasa i od maja ruszamy :D
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty do Forex

Post autor: aniewiem »

"ochoczo" ? ;)
Tak dziwnie to brzmi, no ale to dobrze, że odpowiadali.
P.S ja straciłem robotę paę dni temu, mam niezły wqrw - jak ten koronawirus się szybko nie skończy to będe w tyłku.
Na ile chcesz tam wejść w maju? 1k, 4?
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
ODPOWIEDZ