Zaradzanie Brandem

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Bartek33
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2019, 20:24

Zaradzanie Brandem

Post autor: Bartek33 »

Hej,

chyba juz pora bym na powaznie pomyslal o pracy nad brandem. Macie jakis pomysl? Jak sie za to zabrac?
Awatar użytkownika
Michał12
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:02

Re: Zaradzanie Brandem

Post autor: Michał12 »

O Panie!

to bardzo rozległy temat. Nie ma opcji by to opisac w paru zdaniach. Bedzie ciezko.
Jest to bardzo rozlegly temat i obawiam sie ze jak sie na tym nie znasz to niestety sobie nie poradzisz. Latwiej bedzie Ci skorzystac z pomocy fachowców
Ja jak chcialem ogarnac wizualizacje to korzystalem z identyfikacja wizualna wrocław a to tylko jeden z elementów:)
Awatar użytkownika
regnar
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:26

Re: Zaradzanie Brandem

Post autor: regnar »

Widzę same pozytywne opinie na temat tego. Dlatego właśnie warto korzystać z tego typu rzeczy.
Po co ludzie uczą się matematyki? Żeby uczyć matematyki innych.
Awatar użytkownika
JoannaWawrzyniec
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2019, 18:21

Re: Zaradzanie Brandem

Post autor: JoannaWawrzyniec »

Bartek33 pisze: ↑02 lis 2019, 19:32 Hej,

chyba juz pora bym na powaznie pomyslal o pracy nad brandem. Macie jakis pomysl? Jak sie za to zabrac?
Zgłoś się do agencji interaktywnej Media Project Group, oni "poprowadzą Cię za rączkę".
Serio, zajmą się wszystkim od A do Z :)
zoś90

Re: Zaradzanie Brandem

Post autor: zoś90 »

@JoannaWawrzyniec fajny pomysł, ale chyba sprawdza się w przypadku większych biznesów. Ja mam małą firmę; posiadamy dwa małe bary w centrum Wrocławia i zupełnie takie działania nie przynoszą nam korzyści. Zamiast tego, postawiliśmy na lepszą widoczność marki lokalnie. Ustawiliśmy parasole, jest markiza dwustronna i duże lampy dające ciepłe światło. Teraz klienci chętniej do nas zaglądają!
karlalarć

Re: Zaradzanie Brandem

Post autor: karlalarć »

meble i standy reklamowe, zaprojektuj jakąś konkretną stylistykę i zgłoś się do firmy produkującej materiały pos, nie wiem np. exposite. chyba że zlecisz im projekt
ODPOWIEDZ