rury wokół domu

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
wilson
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:39

rury wokół domu

Post autor: wilson »

Mam spory problem bo muszę przeprowadzić rury koło domu, gdzie mam chodnik i świeżo posadzoną trawę, nie chciałbym tego psuć. Słyszałem o czymś takim jak przeciski pneumatyczne które bez uszkadzania nawierzchni robią takie dziury. Tylko zastanawiam się czy takie urządzenie można wykorzystać na prywatnej posesji. Wiecie może coś na ten temat? Znacie firmę która wypożycza taki sprzęt?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: rury wokół domu

Post autor: kasiakowa06 »

wilson pisze: ↑11 cze 2021, 10:14 Mam spory problem bo muszę przeprowadzić rury koło domu, gdzie mam chodnik i świeżo posadzoną trawę, nie chciałbym tego psuć. Słyszałem o czymś takim jak przeciski-borma.com.pl/przeciski-pod-drogami.html przeciski pneumatyczne które bez uszkadzania nawierzchni robią takie dziury. Tylko zastanawiam się czy takie urządzenie można wykorzystać na prywatnej posesji. Wiecie może coś na ten temat? Znacie firmę która wypożycza taki sprzęt?
A to bardzo ciekawy temat :o A będziesz tam kładł jakieś chodniki? Bo mogę polecić dobrej jakości płyty od https://www.dom-pl.com/

Obrazek

hp plotery
ODPOWIEDZ