Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
rosłan
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 8:33

Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Post autor: rosłan »

Wykorzystujecie jakieś nowoczesne rozwiązania w prowadzeniu biznesu? Dla mnie na przykład bardzo istotna jest logistyka magazynowa, więc współpracuję z kimś, kto zna się na najnowocześniejszych metodach składowania. Wydaje mi się, że to bardzo ważne, żeby organizacja w firmie była sprawna. Myślę, że się ze mną zgodzicie, prawda?
ćma255

Re: Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Post autor: ćma255 »

rosłan pisze: ↑31 mar 2021, 8:42 Wykorzystujecie jakieś nowoczesne rozwiązania w prowadzeniu biznesu? Dla mnie na przykład bardzo istotna jest logistyka magazynowa, więc współpracuję z kimś, kto zna się na najnowocześniejszych metodach składowania. Wydaje mi się, że to bardzo ważne, żeby organizacja w firmie była sprawna. Myślę, że się ze mną zgodzicie, prawda?
Ja ostatnio znalazłam fajny artykuł na temat nowoczesnych technologii w rolnictwie. Warto zerknąć, tutaj macie adres http://ekologia.guru/zywnosc/item/853-n ... e-rolnicze. Każdy biznes da rade rozwinąć, nawet rolnictwo, ale trzeba to robić z głową.
Paweł5

Re: Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Post autor: Paweł5 »

Beta Security to najlepsza firma ochroniarska, z jaką miałem do tej pory do czynienia. Potrzebowałem odpowiedzialnej firmy, która zajmie się ochroną fizycznej mojej firmy, a także będzie monitorowała wszystkie systemy alarmowe. Zależało mi, żeby zajmowała się tym jedna firma. Taką ofertę znalazłem właśnie na stronie https://bss24.pl/firmy-logistyczne/.
Hakoń

Re: Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Post autor: Hakoń »

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim wsparcia dla prowadzenia firmy transportowej i jednocześnie szukacie konkretnej pomocy w tym zakresie, to polecam zwrócić uwagę na system do monitoringu GPS Flotman. Wysoka wydajność, świetna organizacja i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi technicznej, dokładna lokalizacja i możliwość ograniczenia wydatków nawet o 1/5 co przy coraz większej firmie jest mega możliwościami i też dzięki temu jesteśmy na rynku coraz bardziej konkurencyjni.
cóco

Re: Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Post autor: cóco »

Hakoń pisze: ↑29 paź 2021, 12:56 W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim wsparcia dla prowadzenia firmy transportowej i jednocześnie szukacie konkretnej pomocy w tym zakresie, to polecam zwrócić uwagę na system do monitoringu GPS Flotman. Wysoka wydajność, świetna organizacja i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi technicznej, dokładna lokalizacja i możliwość ograniczenia wydatków nawet o 1/5 co przy coraz większej firmie jest mega możliwościami i też dzięki temu jesteśmy na rynku coraz bardziej konkurencyjni.
Masz dużo racji, ale moim zdaniem ważna jest także elastyczność cenowa https://assay.pl/consulting/elastycznos ... i-pricing/ . Dzięki temu możemy po prostu dogadywać ceny z klientem na tyle, by on był zadowolony, ale i żebyśmy my zarobili. Często więc firmy wskazują na początek kolosalne marże, a dopiero potem z tego schodzą.
ODPOWIEDZ