Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: maksik »

Czy może ktoś polecić naprawdę dobrego fryzjera damskiego w Warszawie? Na https://secondhair.pl/fryzjerstwo/ jest dostępna oferta jednego z salonów na Pradze. Czy ktoś może tam chodzi do fryzjera i może podzielić się opinią? Szukam najlepszego specjalisty do koloryzacji.
mikła

Re: Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: mikła »

Ja ci mogę polecić salon z Wilanowa Magia Blondu, dokładnie na Sarmackiej się znajduje. Jestem wierną klientką już od jakiegoś czasu,schodziłam z ciemnych włosów i aktualnie mam blond jasny na głowie, włosy nie są zniszczone i się super układają, jestem bardzo zadowolona
Kaśka

Re: Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: Kaśka »

mikła pisze: ↑05 mar 2021, 21:14 Ja ci mogę polecić salon z Wilanowa Magia Blondu, dokładnie na Sarmackiej się znajduje. Jestem wierną klientką już od jakiegoś czasu,schodziłam z ciemnych włosów i aktualnie mam blond jasny na głowie, włosy nie są zniszczone i się super układają, jestem bardzo zadowolona
Własnie chciałam się tam umówić przed swiętami, ale nie zdążyłam. Spróbuję po świętach. Kogo polecasz, do kogo się zapisać? Chciałabym rozjaśnić i trochę skrócić włosy
Kama Błogota

Re: Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: Kama Błogota »

Wykonują zarówno fryzury okolicznościowe, jak i codzienne https://fajnepaznokcie.pl/cennik-fryzjer/Do potrzeb każdego Klienta indywidualnie dopasowują rodzaj zabiegu, styl fryzury, typ preparatów oraz właściwe narzędzia. Specjalizują się także w trudnej sztuce, jaką jest fryzjerstwo dziecięce. Bardzo fajana atmosfera!
kamilka

Re: Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: kamilka »

Jeśli szukacie renomowanego salonu fryzjerskiego, to z całą pewnością polecam zapoznanie się z ofertą Akademii Perfect Hair. Mają profesjonalne usługi fryzjerskie, w tym koloryzację i strzyżenie na najwyższym poziomie. Co więcej, oferują także zabiegi dla mężczyzn, więc panowie również mogą się tam "zameldować" :).
jadzia

Re: Dobry fryzjer damski w Warszawie?

Post autor: jadzia »

Znalezienie dobrego fryzjera w dzisiejszych czasach to naprawdę wyzwanie. Jeżeli macie ten problem, to warto sprawdzić salon Akademia Perfect Hair. Moja znajoma była tam niedawno i była bardzo zadowolona z ich usług. Ja też mam zamiar umówić się do nich na wizytę, ponieważ potrzebna mi metamorfoza, którą oferują.
ODPOWIEDZ