projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
palądyn

projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: palądyn »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://www.scia.com.pl/portfolio-item/ ... msterdamu/
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: wesw32 »

Wydaje mi się, że on tego przecież są odpowiedni specjaliści. Ja właśnie takich specjalistów bym wybrała

___
Ślub na Śląsku
Poręk

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: Poręk »

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrych programów do projektowania to koniecznie zwróćcie uwagę na ZwCAD 2021, jeśli chodzi o wykonywanie projektów. Przede wszystkim funkcjonalny, łatwy w ogarnięciu, kompatybilny z innymi programami w zakresie formatu DWG i DXF, w wersji 64bit-owej spisuje się naprawdę dobrze i radzi sobie z blokami dynamicznymi oraz obrazami rastrowymi. Można sobie go spokojnie przetestować na wersji próbnej przez 30 dni.

bransoleta z miedzi
Przemuś

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: Przemuś »

Jeżeli jesteście na etapie również poszukiwań profesjonalnego programu CAD to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę ZwCAD który jak na razie naprawdę fajnie mi się spisuje, no i do tego ogromny plus za wsparcie obsługi technicznej. Stabilność działania, wygoda, funkcjonalność i bardzo dobrze przygotowana baza nakładek do ułatwienia różnego typu prac. W mojej opinii opcja którą na pewno warto wziąć pod uwagę!

kierownica tracer sterowniki
inń

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: inń »

My projektowanie zlecamy fachowcom, którzy faktycznie wykorzystują w tym celu oprogramowanie cadowskie. Jest to biuro LePrint https://leprint.pl/projektowanie-cad/ z Legnicy. Nie tylko projektują na nasze zlecenie, ale także tworzą wizualizacje tych projektów, a nawet zlecaliśmy im wykonanie prototypów na drukarce 3D. Tak dobrze się spisali, że zleciliśmy im wykonanie również naszych gadżetów reklamowych, takich spersonalizowanych, które sami zaprojektowali za nasza aprobata. Mają szeroki zakres usług, polecam.
żar

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: żar »

wesw32 pisze: ↑13 gru 2020, 15:03 Wydaje mi się, że on tego przecież są odpowiedni specjaliści. Ja właśnie takich specjalistów bym wybrała

Moim skromnym zdaniem, nadzór autorski projektanta wnętrz to podstawa. Niestety ale ludzie w dzisiejszych czasach lubią kombinować i nie dokańczać pewnych kwestii, więc warto mieć kogoś, kto trzyma nad tym pieczę.
Rokoń

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: Rokoń »

Jeżeli potrzebujecie dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Icopal u których będziecie mogli znaleźć m.in System Bezpieczny Fundament który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Warto jednocześnie wspomnieć że w ich przypadku to aż 45 lat gwarancji.
Sedeń

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: Sedeń »

Akurat jeśli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrego programu CAD z pomocą którego będziecie mogli efektywnie pracować i jednocześnie liczyć na dobrą jakość, funkcjonalność i kompatybilność z innymi wersjami oraz producentami to polecam sprawdzić ZwCAD 2021 na który przerzuciliśmy się w naszej firmie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i kompatybilność z innymi programami warto sobie przetestować przez 30 dni.
Ekoś

Re: projektowanie analiza i budowa konstrukcji

Post autor: Ekoś »

Nie zapomnijcie przy wykonaniu hydroizolacji o wyborze dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych i jeśli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy systemy jak System Bezpieczny Fundament który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Co wraz z gwrancja jest potwierdzeniem ich skuteczności
ODPOWIEDZ