Strona 1 z 1

Salon kosmetyczny - promocja

: 26 maja 2021, 23:23
autor: Łazka
Chcę otworzyć salon kosmetyczny, konkretnie ma to być salon stylizacji paznokci, ale jeszcze przede mną trochę czasu na doszkolenie się, planuję kursy i później może jakiś staż. Jeśli chodzi o produkty, na których lubię pracować, to w przeważającej większości są to produkty marki Victoria Vynn https://victoriavynn.com są naprawę świetnej jakości.

Re: Salon kosmetyczny - promocja

: 14 paź 2021, 15:36
autor: hiczungł
Do takiej promocji wykorzystuję litery podświetlane 3d. Jakość odgrywa tu ważną rolę, a obok takiej reklamy ciężko przejść obojętnie! Sprostała ona moim wymogom w pełni, teraz nie brakuje chętnych na korzystanie z naszych usług. Zainteresuj się takim promowaniem.

Re: Salon kosmetyczny - promocja

: 18 paź 2021, 21:25
autor: kamówka
Ciężko przejść obojętnie koło wyświetlaczy tekstowych LED. Odkąd pamiętam to opieram się na tym zrealizowanym przez https://ecoled.info.pl/wyswietlacze-tek ... ficzne-p10 . To faktycznie robi wrażenie, już na pierwszy rzut oka. W ich ofercie są one dostępne w kilku rozmiarach, na co warto zwrócić uwagę.

Re: Salon kosmetyczny - promocja

: 12 sty 2022, 12:59
autor: Róża
Moim zdaniem salon kosmetyczny powinien być dobrze i ciekawie widoczny. Moja koleżanka ma zakład fryzjerski i zmieniła tradycyjny szyld na duży kaseton reklamowy z logo salonu. Powiem wam, że wyszło to naprawdę dobrze bo kaseton jest włączony również w nocy i wieczorem wiec zakład jest bardzo dobrze widoczny. Z tego co wiem to taki kaseton reklamowy zamówiła w tej firmie https://elpi.wroclaw.pl/uslugi/kasetony.html. Ja właśnie też zastanawiam się nad poprawą widoczności mojego zakładu krawieckiego.