VILLA z Riko - warto kupić ?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: bonita »

Hejka :) Mam pytanie przede wszystkim do rodziców, którzy w ostatnim czasie kupowali wózki z firmy RIKO. Warto ? Szczególnie zainteresował mnie model VILLA. Jak się sprawdza?
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: weronika_sas »

Generalnie firma RIKO ma dobre jakościowo wózki, które przy tym wszystkim zwyczajnie nie są drogie. Tego konkretnego modelu o który pytasz nie mam ( kupowałam XD jakiś rok temu). W życiu nie zamieniłabym go na żaden inny wózek :)
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: anija_9 »

ja mam villę :) co prawda dopiero od 3 tygodni ale jednak :) No co tu dużo pisać - jest super :) fajnie wygląda, bardzo wygodnie się prowadzi. Gondola jest bardzo duża więc spokojnie starczy na dłużej. No i widać, że maluszkowi jest w niej wygodnie :)
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: bonita »

Dziękuje dziewczyny za informację :) anija_9 no mi sie ta Villa chyba własnie najbardziej podoba, będe jechać w ten weekend do sklepów z wózkami i mam nadzieję, ze gdzieś ją namierze :)
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: anija_9 »

no to daj znać koniecznie po weekendzie jak tam zakupy się udały. Nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie ale dla mnie nawet liczył się fakt, że z tym modelu Villa jest centralny hamulec postojowy i jest możliwość regulacji twardości zawieszenia.
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: bonita »

oglądałam go i chyba się zdecydujemy na villę :) Ale będziemy zamawiać ze sklepu online :) Raz jeszcze dziękuje za wszystkie informacje i bezcenną pomoc :)
Awatar użytkownika
lussy
Posty: 23
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:18

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: lussy »

Bonita na pewno nie pożałujesz swojej decyzji i mówię to z doświadczenia bo ja nie żałuję zakupu Riko Villa. Wózek jest znakomity zarówno pod względem funkcjonalności jak i wykonania. Ode mnie plusa dostaje on za kołnierz mocowany magnesami i duży koszyk z przykryciem.
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: anija_9 »

no i fajnie :) ja też kupowałam przez internet w jakimś sklepie, dotarł szybko także okej :) jak już będzie z Wami daj znać jak tam się sprawuje na spacerach :)
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: bonita »

ok ok na pewno dam znać :) zamówienie już złożone, czekamy :) teraz pogoda taka piękna mam nadzieje, ze to troszkę potrwa i niedługo będziemy testować :)
Awatar użytkownika
assana
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:15

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: assana »

Ja nie znam modelu Villa ale za to znam wózek Riko i stwierdzam że to świetny wózek. Bo sama zdecydowałam się na Riko Qubus, który jest świetnym wózkiem. Nowoczesnym, wielofunkcyjnym, łatwym w obsłudze i prostym w prowadzeniu. Wyposażony został on w aluminiowy stelaż, gondolę z regulacją oparcia i przepinanym siedziskiem .
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: anija_9 »

i jak tam bonita ? Już po zakupach czy nadal się zastanawiacie ?
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: bonita »

tak doszedł :) ale nie miałam jakoś głowy by tu zaglądać bo troszkę ostatnio się działo. W każdym badz razie już go mamy, już go przetestowaliśmy i powiem tak - mega udany zakup :)
Awatar użytkownika
fififi
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:00

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: fififi »

Ja znam ten model z widzenia i powiem że prezentuje się świetnie, sama ma za to model Qubus Gold bo od pierwszego spojrzenia na niego wiedziałam że to ten. Posiada on świetną amortyzację, wytrzymałe koła z poliuretanu oraz prowadzi się go z przyjemnością.
Awatar użytkownika
qinga
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 21:36

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: qinga »

Nie wiem jak Villa ale mój Qubus wart był zakupu. Spacery to przyjemność bo jeździ on płynnie, prowadzi się go lekko i nie stawia oporu. W wózku wszystko działa jak należy , w czasie jazdy nic nie stuka i nie skrzypi. Gondola posiada materacyk i regulowane oparcie zaś siedzisko jest przepinane.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 108
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: finka »

Ja mam tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , bardzo ładnie i szczegółowo go tu opisała blogerka która też jest nim zachwycona. Wózek zwraca na siebie uwagę, ma diody led w podnóżku dzięki którym nawet po zmroku widać go z daleka
Awatar użytkownika
pawelecki
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: pawelecki »

My posiadamy właśnie model Villa i jest on prosty w obsłudze, posiada bardzo dobrą amortyzacje, gondola i siedzisko posiadają regulowane oparcie oraz regulowaną prowadnicę, można dopasować prowadnice do wzrostu rodzica.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: wesw32 »

Wiem, że wózki marki Riko są wytrzymałe i nie drogie, więc na pewno warto kupić ten model, który sobie upatrzyłaś. Ja ostatecznie zdecydowałam się na Riko Basic Sport i okazał się być strzałem w dziesiątkę - polecam! ;)
joaśka

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: joaśka »

Moim zdaniem wózki Riko są najlepsze! Świetnie się je prowadzi, leciutkie i ładne. My mamy Riko Side i uwielbiam chodzić na spacery z córką. Nie mam zamiaru wymieniać tego wózka na żaden inny model.
kaśulka

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: kaśulka »

Ja wybrałam Riko Basic Sport. Przekonała mnie cena, duże, gumowe koła i amortyzatory. Wózek naprawdę fajnie się prowadzi w każdym terenie a dziecko ma w nim dużo miejsca
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: VILLA z Riko - warto kupić ?

Post autor: sowa »

Myślę że warto go kupić bo ma pozytywne opinie, tak samo jak x-lander, ja też mam akurat ten wózek i bardzo go sobie chwalę pod każdym względem
ODPOWIEDZ