szukam dobrego kuriera

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

szukam dobrego kuriera

Post autor: pestunia »

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: serenede »

Na pewno pomocna będzie ta strona https://www.brokerkurier.pl/cennik-kuriera-fedex , to jest brokerk kurierski i znajdziesz tutaj najkorzystniejsze ceny bo możesz sobie sprawdzić ile kosztuje kurier Geis czy inny kurier i po prostu wybrać tego , który oferuje atrakcyjniejsze ceny czy warunki dostawy
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: Adamek »

A korzystaliście z usług brokera kurierskiego, z Sendit na przykład? Dla mnie jeszcze lepiej i korzystniej jak sama mogę sobie porównać koszty i kuriera wybrać. Jest taniej niż bezpośrednio przez jednego z nich bym wysyłała. A do tego na ich stronie mogę sobie wszystko sprawdzić odnośnie wysyłki. Warto z ich usług korzystać.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:03

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: kosanoztra »

Jeśli chcecie nadać przesyłkę za granicę, polecam zapoznać się z tą stroną - paczki do niemiec busem . Znają się na tym co robią, mają doświadczenie w tej kwestii no i przede wszystkim - to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie niż wysyłanie paczek za pośrednictwem poczty. Można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Na stronie mają cennik za poszczególne odcinki drogi więc warto sobie rzucić okiem.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2019, 23:58

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: natasza85 »

Dobry kurier to taki co ma wygodne buty, nie może mieć jakiś luksusowych butów męskich. Powinien mieć dobrze dopasowane np. adidasy, to ważne zarówno dla jego kręgosłupa jak i tempa działania. Nie mówiąc już kulturze osobistej i dobrej znajomości topografii miasta.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: artek »

Jeśli interesują was przesyłki paletowe, to najlepiej sprawdzić ofertę AW POLSKA - transport paletowy Ja bylem mile zaskoczony, kiedy przedstawili mi wycenę - była znacznie niższa, niż w innych firmach tego typu. A co ważne, świadczą usługi na wysokim poziomie. Paczki docierają na czas i bez żadnego szwanku.
ODPOWIEDZ