gdzie kupić dobrą porcelanę?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: bella »

Niedługo przylatuje do mnie z wizytą kuzynka. I chciałabym ją czymś zaskoczyć, podać coś czego jeszcze nie widziała. Postanowiłam że uraczę ją pięknie przygotowanym stołem i w tym celu poszukuję szkła stołowego ale nie takiego zwyczajnego, potrzebuję na prawdę coś wyjątkowego. A do tego jakieś filiżanki do kawy z ręcznie malowanej porcelany. Tylko mam problem gdzie takie dostanę? Polećcie mi coś, proszę
Awatar użytkownika
fazola
Posty: 85
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:16

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: fazola »

Porcelana nadal jest modna czy to zabytkowa czy ta już nowocześniejszego wzoru. Mi osobiście bardzo się podoba, sama planuję taką kupić. Moja mama ma od lat zastawę porcelanową i wiecie jak to ładnie się prezentuje na niedzielnym obiedzie. Dlatego też szukam w sklepach internetowych porcelanę, na pewno są takie które mają niebanalne wzory. Ja lubię bardziej białą, ale kolorowa też.
Awatar użytkownika
nadiana
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:07

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: nadiana »

W nowoczesnej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych naczyń. Ja sama jak urządzałam swoją kuchnie szukałam porcelany i szkła użytkowego do kuchni. Zdecydowanie polecam porcelanę, która jest na prawdę bardzo dobrej jakości i z pewnością sie przyda. A taka warto poszukać w znanych sklepach online z ceramiką, tam jest o wiele wiekszy wybór i niższe ceny. Ja widziałam wiele sklepów, ale to odruchowo przeglądałam nie zwracająć uwage co to za sklep.

herbata odkwaszająca
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: Estor »

Wreszcie mamy swoje nowe mieszkanko i czas, abym zaczęła urządzać kuchnię, która jest moim królestwem :) Także uważam, że nie powinno w niej zabraknąć stylowych porcelanowych naczyń, dlatego postanowiłam, że zamówię w tym sklepie internetowym https://urodastolu.pl/ jeden z kompletów polskich Chodzież lub Ćmielów. Moja mama opowiedziała mi sporo o tej słynnej porcelanie. Sama jest pasjonatką i można powiedzieć, że kolekcjonerką najbardziej stylowych ceramicznych i porcelanowych zestawów.

przesyłanie plików z komputera na komputer
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: Perez0 »

No ciężko teraz o dobrą i tanią jednocześnie porcelanę. Jest dużo ofert, ale tylko nieliczne są sprawdzone. Mam nadzieję, ze coś tutaj pomożecie.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: stark »

Zastawę stołową już mamy z żoną od bardzo dawna. Teraz dokupujemy ciekawsze okazy, by urozmaicić naszą domową kolekcję. Żona znalazła rewelacyjny sklep z antykami https://www.antyki-bronisze.pl/ gdzie mają bardzo duży wybór właśnie porcelany. Od zastawy po figurki i elementy dekoracyjne. Różnica w zdobieniach i wykonaniu jest kolosalna w porównaniu do dzisiejszych wyrobów. Lubimy tą dokładność i niepowtarzalność przede wszystkim. Wiemy, że jesteśmy jedynymi posiadaczami :)
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: gdzie kupić dobrą porcelanę?

Post autor: judyta »

Ja mogę ci doradzić, gdzie starej porcelany się pozbyć. Zamiast ją wyrzucać, warto zajrzeć na stronę: https://valuepedia.co/pl/items/category ... .591260247 gdzie możliwa jest Wycena porcelan przez internet. Tak naprawdę, to większość z nas nie zdaje sobie sprawy, ile taka stara porecelana jest warta. Można naprawdę fajnie na tym zarobic
ODPOWIEDZ