Usuwanie zapachów po remoncie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
herman80
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 9:25

Usuwanie zapachów po remoncie

Post autor: herman80 »

Witam serdecznie. Jak sądzicie, jak w szybki sposób można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów na przykład farb i rozpuszczalników po remoncie? Powiem wam, że ja zdecydowałem się na ozonowanie pomieszczeń w Warszawie i nie spodziewałem się, że efekt przejdzie moje najśmielsze oczekiwania. Wam też zdarzało się korzystać z podobnych usług? Byliście zadowoleni?
Jolką

Re: Usuwanie zapachów po remoncie

Post autor: Jolką »

Ozonowanie po wykonanym remoncie to doskonałe rozwiązanie, które pomaga się pozbyć wszelkich zapachów farb,kleju itp. Korzystaliśmy z Profesjonalnego Ozonowania po remoncie, podczas którego odnawialiśmy parkiet. Znakomicie poradziło sobie z zapachem lakieru i wprowadzaliśmy się do mieszkania pachnącego świeżością.
ajaą

Re: Usuwanie zapachów po remoncie

Post autor: ajaą »

O tak, ozonowanie to świetny pomysł. My podczas ogarniania biura po remoncie, też skorzystaliśmy z usługi ozonowania, która wykonała firma https://cursarius.pl/ozonowanie.html z Warszawy. Spisali się bardzo dobrze, obecnie także korzystamy z ich usług sprzątania biura i ozonowania. Ozonowanie świetnie zwalcza wizury, bakterie i grzyby, czyli super działa w czasach koronawirusa. Firmę polecam, mają szeroki zakres usług i dobre ceny.
łak

Re: Usuwanie zapachów po remoncie

Post autor: łak »

Myślę, że podczas wyboru firmy, która wykona ozonowanie, najważniejsze jest postawić na profesjonalistów. Mogę wam polecić świetną firmę Airozone która zajmuje się profesjonalnie ozonowaniem pomieszczeń. Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Usuwanie zapachów po remoncie

Post autor: Biznesmen78 »

Witam, ostatnio zdecydowałem się na ozonowanie mojego nowego sklepu. Po długich poszukiwaniach trafiłem na stronę: https://ozonosfera.pl/ozonowanie-warszawa/ Co o tym sądzicie? Pytałem po znajomych i doświadczonych z tym tematem. Dostałem poradę, że jak już wybierać to tylko taką, co działa na tym rynku dłużej niż rok. I ozonują cały czas. Najlepiej nie tylko mieszkania ale i firmy. To po prostu świadczy o doświadczeniu i odpowiednim sprzęcie. Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ