Moduły fotowoltaiczne

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
JacekOś

Moduły fotowoltaiczne

Post autor: JacekOś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości modułów fotowoltaicznych? Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzieczny za informacje, najbardziej interesują mnie polscy producenci.
Pomożecie, bo sam już się trochę w tym gubię :)
PatrykEź

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: PatrykEź »

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości modułów fotowoltaicznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę modułów fotowoltaicznych z oferty producenta JBG PV u którego znajdziecie szereg propozycji modułów monokrystalicznych i polikrystalicznych. Wybrałem Window Std 72 o sprawności 19,51% i mocy 380Wp. Do tego dobre warunki i terminowa realizacja.
Bozeł

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Bozeł »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie dobrej jakości producentów instalacji fotowoltaicznej. W tym przede wszystkim oczywiście modułów monokrystalicznych i polikrystalicznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na producenta JBG PV https://jbgpv.pl/ ze Śląska. Dobra jakość, parametry, antyrefleks i warto zajrzeć na ich stronę, żeby się upewnić się przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Pokoł

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Pokoł »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, jeżeli już ma być to instalacja na lata to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sprawdzonych krajowych producentów w przypadku których można liczyć na terminowość, jakość, warunki gwarancyjne i też wysokie sprawności.
Rukoń

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Rukoń »

Mam nadzieję, że w takim razie podpowiedzi się przydadzą i co najważniejsze będziecie mogli cieszyć się dużą oszczędnością energii elektrycznej każdego dnia, tym bardziej teraz w okresie wiosennym oraz letnim. Producent JBG PV naprawdę dobrze rozwinął swoją ofertę i jednocześnie obsługę techniczną na której pomoc można liczyć żeby dobrać odpowiednie rozwiązania pod własne potrzeby.
rafałek

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: rafałek »

Mysmy sie zdecydowali na fotowoltaike, ale nie bardzo ogolnie bylem w temacie . Znajomy dal mi namiar na firmę https://levada.pl/ oni się w tym specjalizuja. Bez problemu doradzili, odpowiedzieli na moje pytania i watpliwosci. Ostatecznie zamowilem od nich panele fotowoltaiczne wraz z instalacja.

spirulina pacifica tablets
Szygieł

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Szygieł »

O proszę nieźle nam się ten temat rozwinął. Rzeczywiście jeżeli chodzi o wybór instalacji fotowoltaicznej to kluczowa jest odpowiednia moc i jednocześnie jakość wykonania, aby moduły działały poprawnie przez długie lata i dawały odpowiednie oszczędności. Dobrze, że w temacie pojawia się sporo konkretów.
Noboś

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Noboś »

Też sobie wezmę pod uwagę, bo planujemy właśnie taką inwestycję w naszej firmie żeby trochę obniżyć koszty za energię elektryczną. Tym bardziej, że jednak mamy coraz większe zapotrzebowanie. No ale jak pojawi się jeszcze jakaś dotacja to na pewno za długo nie będziemy zwlekali :)
ŚzymonLik

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: ŚzymonLik »

Jak widac i po temacie no już jak się patrzy po domach to praktycznie każdy z sąsiadów ma instalację fotowoltaiczną, bo z dopłatami to spora oszczędność na energii elektrycznej jak macie rodzinkę, bo dzieciaki sporo tego prądu "zjadają". No i też jestem zadania, że też przy tego typu rozwiązaniach, jednak nie należy za bardzo oszczędzać.
BartłomiejLecki

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: BartłomiejLecki »

A jeżeli można zapytać to jaką moc z instalacji fotowoltaicznej wybraliście i jednocześnie na co tutaj jednak warto zwrócić uwagę jeżeli chodzi o rodzinkę 2+2 czy ok. 5kW będzie optymalnie, a może jednak lepiej będziecie zrobić trochę większą żeby oczywiście w sezonie wiosennym i letnim uzyskać praktycznie pełne zapotrzebowanie.
Kazioł

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: Kazioł »

O wysokiej sprawności i dobrej mocy są na pewno moduły monokrystaliczne, dlatego warto sobie zajrzeć na https://jbgpv.pl/oferta,moduly-monokrystaliczne,3.html i mam nadzieję, że znajdziecie optymalną opcję dla siebie, jeżeli chodzi o parametry techniczne, cenę i też duży plus że jednak w razie pytań no można doradzić się ich obsługi.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: urania »

Myślę, że najlepiej zaufać specjalistom, jeśli zgłosisz się do takiej firmy jak https://eeef.pl/o-nas/ to oni dobiorą dla Ciebie najlepsze panele. Zgodne oczywiście z oczekiwaniami, możliwościami finansowymi. Są w stanie określić jakiej wydajności możesz się spodziewać po danym systemie, będą wiedzieć ile paneli będzie konieczne w danym gospodarstwie domowym by nie płacić już rachunków za prąd. Zanim zaczęłam się interesować tematem to nie miałam pojęcia z czego taka instalacja się składa, jak wygląda montaż.
eaś

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: eaś »

Na pewno w tej kwestii firma Hymon https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ może wam pomóc. Oni zajmują się fotowoltaiką. W ogóle warto powiedzieć, że są to specjaliści, którzy jednocześnie przygotowują duży zakres paneli w niższej cenie. No i jeszcze to przygotowanie i odpowiedni montaż. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Moduły fotowoltaiczne

Post autor: kasiakowa06 »

JacekOś pisze: ↑24 mar 2021, 12:51 Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości modułów fotowoltaicznych? Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzieczny za informacje, najbardziej interesują mnie polscy producenci.
Pomożecie, bo sam już się trochę w tym gubię :)
Jeżeli interesuje Cię sprawdzona fotowoltaika to zadecydowanie polecam Ci tego wykonawcę: https://eko-woltaika.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ