Tczew adwokat

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 71
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:54

Tczew adwokat

Post autor: Klarysa »

Szukam dobrego adwokata z Tczewa albo okolic... Znacie kogoś?
Awatar użytkownika
Amadeusz
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:27

Re: Tczew adwokat

Post autor: Amadeusz »

Ja korzystałem z pomocy Pana Adwokata Andrzeja Cejrowskiego. Chodziło o tzw. "rozwód kościelny" czyli stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. Pan Andrzej tak stworzył ten cały wniosek i poprowadził sprawę że udało się uzyskać zgodę z czego bardzo się cieszę, bo bardzo mi zależało na tym, rozwód cywilny mi nie wystarczał.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 11
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:23

Re: Tczew adwokat

Post autor: Marysia76 »

Mnie też polecono tę kancelarię, ale dostałam namiary na filię w Starogardzie Gdańskim. Sprawa skomplikowana i zagmatwana, szukam naprawdę dobrego adwokata.
Dla jasności, chodzi mi o tę kancelarię: www.cejrowski.pl
Rozumiem, Amadeusz, że masz na myśli tę właśnie kancelarię?

naprawa komputerów chojnice
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 105
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:22

Re: Tczew adwokat

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli szukacie dobrego adwokata to powinien spełnić wasze oczekiwania ;)

https://www.videofotomix.pl/gdy-masz-pr ... -adwokata/
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 105
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:22

Re: Tczew adwokat

Post autor: pieknyolek »

WArto poczytać o prawie https://www.8ig.pl/uslugi-prawnicze-kom ... potrzebne/
Awatar użytkownika
zenka1
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:25

Re: Tczew adwokat

Post autor: zenka1 »

O mec. Cejrowskim słyszałam same dobre opinie już od kilku osób. Korzystają z jego pomocy osoby cywilne ale i przedsiębiorcy. Nie zna pojęcia sprawy beznadziejnej. Warto
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:31

Re: Tczew adwokat

Post autor: tobiaszjablonski »

Polecam sprawdzić Kancelarię adwokacką adwokattczew.com. Świetni specjaliści, bardzo duże zaangażowanie w każdą sprawę.
Awatar użytkownika
Senna
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2019, 22:37

Re: Tczew adwokat

Post autor: Senna »

A moim zdaniem nie warto ograniczać się do danej miejscowość. Do dobrego adwokata, warto podjechać, zresztą coraz więcej prawników przyjmuje sprawy, bez względu na ich lokalizację. Jeśli szukacie dobrej specjalistki od prawa administracyjnego, prawa leśnego, łowieckiego, spadkowego lub mediatora to polecam usługi pani Magdaleny Adamczewskiej- http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest ona radcą prawnym, który od lat zajmuje się właśnie tymi dziedzinami prawa. Ma bogate doświadczeni, ogromną wiedzę. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, nie popada w rutynę. Jest bardzo konkretną, rzetelną i dyskretną osobą. Wszystkie zawiłości prawa szybko tłumaczy i jest w stanie pomóc nawet w najbardziej skomplikowanej sprawie.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Tczew adwokat

Post autor: Adamek »

Akurat ja korzystałem z usług kancelarii, która znajduje się w Szczecinie. Jednak nie tylko do tego miasta się ograniczają, ponieważ Kancelaria adwokacka Węgłowski działa w całym zachodniopomorskim. Moja sprawa dotyczyła rozwodu i żeby nie p. Łukasz to bym chyba z niczym został. Dlatego warto mieć wsparcie w takich sprawach.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Tczew adwokat

Post autor: ekspres12 »

Jeżeli zdarzy się komuś wpaść w poważne tarapaty warto zgłosić się do mecenasa Mariusza Olężałka, w sprawach karnych nie ma lepszego adwokata. Pomoże w każdym miejscu w kraju, jego kancelaria ma specjalny numer czynny całą dobę, możemy na niego liczyć nawet bardzo późno w nocy. Wszędzie tam gdzie trzeba nadzorować wykonywanie czynności w obecności prokuratora czy policji otrzymamy zastrzyk wiedzy, dotyczy to także osób nieletnich.
ODPOWIEDZ