Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: MalaMi »

Znacie takie miejsca, gdzie można pojechać z czworonogiem?
Tutaj https://hthouseboats.com/dla-psow/ widziałam takie domki nad morzem z psem.
Podoba mi się, że nie są jakoś gorzej urządzone w obawie przed zniszczeniem mebli i wyposażenia przez zwierzaka.
Kojarzycie podobne miejsca?
Fajnie będzie móc je porównać.
michalinaZŚ

Re: Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: michalinaZŚ »

Byliśmy w pierwszej połowie lipca. Domki w Rowach na Różanej 8 czyste, świeże i bardzo zadbane. Warunki świetne. Dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Kuchnia wyposażona. Na tarasie wygodny stół z ławami i miejsca do grillowania. Do tego plac zabaw dla dzieci i przemili właściciele akceptujący czworonogi. Właściciele pomocni, uprzejmi i bezproblemowi. Same domki położone w cichej uliczce z zatoczką gdzie można swobodnie parkować. Pogoda w lipcu była zmienna, ale sam obiekt idealny. www.domki-rowy.pl
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: Samanta »

Ja zazwyczaj jak jadę na wakacje nad polskie morze, to wybieram raczej jakieś luksusowe hotele, niż domki. Wszystko dlatego, że w hotelach takich często znajduje się strefa Wellness oraz basen, więc mam tam co robić, nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisze. Ostatnio na przykład odwiedziłam hotel zalewski w Mrzeżynie i muszę przyznać, że bardzo mi się tam spodobało. A czy ktoś z Was miał może okazję spędzać tam wakacje?
Sławomir

Re: Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: Sławomir »

Trójmiasto jest miejscem, które odwiedzam regularnie, aby wypocząć i pooddychać świeżym, morskim powietrzem. W moim przypadku zawsze zatrzymuje sie w Trojmiasto pensjonaty , ponieważ mają bardzo dobre ceny, a apartamenty są w pełni wyposazone. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: kasiakowa06 »

Sławomir pisze: ↑30 cze 2021, 13:22 Trójmiasto jest miejscem, które odwiedzam regularnie, aby wypocząć i pooddychać świeżym, morskim powietrzem. W moim przypadku zawsze zatrzymuje sie w gdynia-apartament.pl Trojmiasto pensjonaty , ponieważ mają bardzo dobre ceny, a apartamenty są w pełni wyposazone. Co sądzicie?
A maja tam jakieś place zabaw? To ważne, by były mądre i bezpieczne, takie jak te, które stawia https://www.play-park.pl/gotowy-projekt ... la-dzieci/

Obrazek
Jerry

Re: Domki nad morzem z psem - jakie polecacie?

Post autor: Jerry »

Na pewno świetnym miejscem na spędzenie urlopu nad morzem są domki w ośrodku Adamówka w Rewalu - https://domki-rewal.com.pl/. Świetnie położone - zaledwie 7 minut spacerem od morze. Fajnie wyposażone, wygodne i czyste. Cały ośrodek zagospodarowany z myślą o rodzinnym wypoczynku. Mili właściciele, fajna atmosfera, możliwość zarowno aktywnego jak i bardziej leniwego relaksu. Można u nich zapłacić bonem turystycznym - warto go wykorzystać, bo czas jest tylko do końca wakacji.
ODPOWIEDZ