Zadbaj o swoje zdrowie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Zadbaj o swoje zdrowie

Post autor: women89 »

Czy znasz termin jakim jest hiperglikemia? Jeśli zmagasz się z problemami cukrzycowymi i pragniesz zadbać o swoje zdrowie z większym zrozumieniem i akceptacją, na pewno warto dowiedzieć się z czym możesz się liczyć. To ważna kwestia, niezwykle wymagająca i na pewno zmieniające wiele, gdy poznamy czym tak naprawdę jest.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Zadbaj o swoje zdrowie

Post autor: wesw32 »

Zawsze powtarzałam, że o zdrowie trzeba dbać, bo jest najważniejsze, a najgorsze jest, że mamy je tylko jedno. Właśnie dlatego poza dbaniem o siebie i o to co jemy, polecam wykupić polisę ubezpieczeniową na życie. Szukając najlepszej oferty, polecam skorzystać z porównywarki rankomat, z którą korzystną ofertę znajdziesz najszybciej. Samo wypełnienie formularza trwa tutaj kilka minut. Przy okazji polecam zajrzeć na stronę: https://rankomat.pl/zycie/wypadek-przy- ... a-na-zycie gdzie jest artykuł, który jest bardzo ciekawy a zarazem też przydatny.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Zadbaj o swoje zdrowie

Post autor: raptak »

Tak to prawda, że zadbanie o własne zdrowie jest bardzo istotne i muszę przyznać, że fajnie jest także regularnie sobie mierzyć ciśnienie krwi. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na zakup ciśnieniomierza nadgarstkowego https://najlepszecisnieniomierze.com/ci ... e-ranking/ więc mogę śmiało powiedzieć, że taki ranking jest bardzo pomocnym miejscem co do wyboru urządzenia.
bańka

Re: Zadbaj o swoje zdrowie

Post autor: bańka »

dla mnie osobiscie dbanie o zdrowie jest priorytetem. Tym bardziej teraz, kiedy jestem w ciazy. Rozwazamy tez z mezem opcje bankowania krwi pepowinowej w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych. Chodzi w koncu tez o zdrowie naszego maluszka :) nie wiadomo co czeka nas w przyszlosc i mysle, ze takie zabezpieczenie moze nam sie kiedys przydac
ODPOWIEDZ