Co na oparzenia?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Co na oparzenia?

Post autor: lila87 »

Co według was sprawdzi się na oparzenia? Czytałam dużo ciekawych informacji na temat oparzeń na https://sutricon.pl/ . Myślę, że taka maść naprawdę była by świetną propozycją, nawet na złagodzenie oparzenia lub zniwelowania całkiem, zwłaszcza u dzieci bo jest ona bezpieczna z tego co pisze.
Awatar użytkownika
bluberry
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:00

Re: Co na oparzenia?

Post autor: bluberry »

Często poszukiwana usługa przez forumowiczów. Dzięki, będzie to z pewnością przydatne.
Chciałam się w Tobie zakochać z miłości. Nie z podziwu albo strachu, że będę sama. Chciałam Cię się zakochać, zakopać w sobie.
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Re: Co na oparzenia?

Post autor: wiktorziel »

Na takie niewielkie oparzenia gdzie skóra jest zaczerwieniona i piecze to super jest octenicare. Złapałem ostatnio gorący garnek i zanim się pęcherze zrobiły to posmarowałem. Błyskawicznie zniknęło i przestało piec. Krem ma fajną konsystencję, bez recepty kupiłem w aptece. Na zadrapania i ranki też się sprawdza.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Co na oparzenia?

Post autor: wesw32 »

Stosowałam wiele różnych preparatów na oparzenia, ale żaden nie radzi sobie tak dobrze i tak szybko jak Octenicare. Poza tym, że jest dobry na oparzenia, super radzi sobie także z odparzeniami, podrażnieniami czy też bliznami. Dla mnie jest po prostu rewelacyjny.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Co na oparzenia?

Post autor: away »

lila87 pisze: ↑28 kwie 2019, 13:35 Co według was sprawdzi się na oparzenia? Czytałam dużo ciekawych informacji na temat oparzeń na https://sutricon.pl/ . Myślę, że taka maść naprawdę była by świetną propozycją, nawet na złagodzenie oparzenia lub zniwelowania całkiem, zwłaszcza u dzieci bo jest ona bezpieczna z tego co pisze.
Na lekkie oparzenie można coś dostać w aptece. Poważniejsze Poparzenie, to od razu wizyta w szpitalu.
ODPOWIEDZ