Księgowość - Invoice Digitizer

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Księgowość - Invoice Digitizer

Post autor: AdamCz »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wsparcie księgowości kolejnymi rozwiązaniami i dokładnie chodzi mi tutaj o Invoice Digitizer, czy ktoś z Was może na nim pracował?
Awatar użytkownika
SebekUs
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2020, 11:06

Re: Księgowość - Invoice Digitizer

Post autor: SebekUs »

Jak dla mnie super propozycja, która nie tylko skutecznie działa ale jednocześnie przynosi duże efekty i znacząco usprawnia księgowość która musiała się z setkami faktur miesięcznie męczyć i wszystko kilkukrotnie sprawdzać. Teraz szybko dane są w systemie online i też zarchiwizowane więc nie ma problemów z późniejszym ich odnalezieniem.
Awatar użytkownika
Qezi
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 16:29

Re: Księgowość - Invoice Digitizer

Post autor: Qezi »

Także poszedłbym w kierunku takiej inwestycji w dziale księgowym. Warto przeanalizować i posłuchać obsługi z czym mają problemy.Jeśli Invoice Digitizer wpisuje się w ten zakres to nie ma co dłużej zwlekać, jest to zdecydowanie dużo większa wygoda i jednocześnie spore możliwości pracy, która pochłania znacząco mniej czasu.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Księgowość - Invoice Digitizer

Post autor: AdamCz »

Dzięki Panowie za podpowiedzi i jednak upewnienie mnie, że jest to rozwiązanie które rzeczywiście działa i które warto wprowadzić do swojego biznesu.
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Re: Księgowość - Invoice Digitizer

Post autor: Wesi »

Dokładnie, poza tym jeśli już jesteście zainteresowani to warto po prostu odwiedzić stronę http://elementia.pl/ gdzie znajdziecie bardzo dokładne informacje na temat tego programu, zakresu działania, czy cen i pakietów. Jeśli przybliżycie sobie ten temat, to jestem przekonany że się nie zawiedziecie. Pozdrawiam i życzę udanego rozwoju również tego działu w firmie :)
ODPOWIEDZ