Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
tarik_95
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:25

Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Post autor: tarik_95 »

Cześć! Co sądzicie o firmie spedycyjnej textra poland? Warto skorzystać z jej usług? A może polecacie jakąś inną firmę spedycyjną? Zależy mi na tym, żeby we właściwym czasie dostarczyć moje towary- oczywiście we właściwej jakości.

zamiennik mlt-d1042s
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2019, 15:55

Re: Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Post autor: Misiek »

Pewnie, że warto! To zaufana firma, z którą na pewno warto nawiązać współpracę. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, to zdecydowanie warto się z nią skontaktować. 
Awatar użytkownika
dianka
Posty: 72
Rejestracja: 26 maja 2019, 16:24

Re: Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Post autor: dianka »

ja moge CI polecic http://www.veruslogistics.pl/ - maja naprawde super oferte, uczciwie i bez naciagania, a ladunki zawsze dostarczone terminowo i bezpiecznie
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Post autor: AdamCz »

Prowadząc firmę transportową jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na system do monitoringu GPS który na pewno ułatwi Wam zarządzanie swoją firmą z zachowaniem wysokiej kontroli nad poszczególnymi działami. My zdecydowaliśmy się już po 7 tirach wprowadzić system od Flotman i był to dobry wybór. Z jego pomocą mamy dokładną lokalizację, zabezpieczenie strefy załadunkowej, dużo łatwiejsze planowanie trasy, ale też od razu kontakty do klientów itd. Nie tylko wszystko ma swoje miejsce, ale jednocześnie obsługa zajmuje nam zdecydowanie dużo mniej czasu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Jaką firmę spedycyjną polecacie?

Post autor: Justynianka »

Zajrzyjcie jeszcze na ofertę firmy Magemar https://magemar.com.pl/ bo oferuje własnie taki transport morski oraz lądowy - z ich pomocą przewieziecie towar do dowolnego kraju europejskiego. Nie musicie się także martwić o procedury związane z pakowaniem i logistyką transportu towarów o dużych gabarytach - oni zajmą się wszystkim
ODPOWIEDZ