Jaki gabinet rehabilitacji w Krakowie polecicie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Bankier
Posty: 29
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Jaki gabinet rehabilitacji w Krakowie polecicie

Post autor: Bankier »

Szukam dobrego gabinetu rehabilitacji w Krakowie.

Jakie miejsce byście polecili?

Dodam,ze moze być prywatnie ale i na fundusz.
Awatar użytkownika
Bankier
Posty: 29
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Re: Jaki gabinet rehabilitacji w Krakowie polecicie

Post autor: Bankier »

hmm
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 49
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Jaki gabinet rehabilitacji w Krakowie polecicie

Post autor: Dorian »

Bankier pisze: ↑27 sty 2020, 15:09 Szukam dobrego gabinetu rehabilitacji w Krakowie.

Jakie miejsce byście polecili?

Dodam,ze moze być prywatnie ale i na fundusz.
Sama chodziłam niedawno na rehabilitację do Centrum Medycznego Balumed, to nowoczesna przychodnia w której nie będziesz miała problemów z zapisaniem, mają też rehabilitację najnowszym sprzętem i świetnych specjalistów i fizjoterapeutów. Wolałam wybrać się prywatnie niz czekać miesiącami na wizytę na fundusz. Wiadomo, ze trzeba tam zapłacić za zabiegi, jednak kosztowo nie jest tak źle, jeśli kupujesz pakiety zabiegów.
http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja- ... bilitacja/
Z rehabilitacją na fundusz jest natomiast coraz gorzej. Obecnie są bardzo długie czasy oczekiwania o czym sama się przekonałam jakiś czas temu ( miałąm skierowanie na cito a pomimo to i tak nie było miejsc bo ponoć wielu pacjentów).
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Jaki gabinet rehabilitacji w Krakowie polecicie

Post autor: Samanta »

A jak Waszym zdaniem powinien być wyposażony taki gabinet fizjoterapeutyczny? Moim zdaniem warto zainwestować w takim gabinecie w jakiś program, który umożliwi na przykład przechowywanie dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej. Jest to bowiem wygodne i bezpieczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ