Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
madeleine
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:25
Kontakt:

Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: madeleine »

Internetowa perfumeria Madeleine oferuje Państwu ponad 250 odpowiedników perfum markowych. 😊
Szeroka gama zapachowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Do wyboru 4 pojemności zamienników w niskich cenach:

10 ml - 8,99 zł

35 ml - 16,99 zł

53 ml - 24,99 zł

105 ml - 38,99 zł

Możliwość wysyłki za pobraniem, a także za granicę.
Dla zamówień powyżej 249 zł - DARMOWA DOSTAWA :!:
Serdecznie zapraszam do naszego sklepu www.e-madeleine.pl
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: stark »

Witam. Muszę przyznać, że ceny zachęcają chociażby do wypróbowania. Macie może mój ulubiony zapach Dolce & Gabana pour Homme ? Podejrzewam, że zamiennik nie będzie pachniał identycznie. Ciekawi mnie jak bardzo jest podobny do oryginału. Jak długo te perfumy utrzymują się na skórze? Zastanawiam się czy warto je zamawiać.
Awatar użytkownika
Skadi
Posty: 80
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:49

Re: Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: Skadi »

Zdarzyło mi się kilka razy kupić zamiennik perfum znanej marki (średnio byłam zadowolona, nie ma to jednak jak oryginał), natomiast nie śmiałabym podarować takiej taniej imitacji komuś w prezencie. Ostatnio z okazji urodzin wręczyłam przyjaciółce flakonik z najwyższej półki:) Odłożyłam pieniądze i kupiłam przepiękną kompozycję zapachową od Armani- Giorgio Armani She . Fenomenalny aromat mają te perfumy i utrzymują się przez cały dzień Chyba i dla siebie zamówię, zwłaszcza że czasami można trafić na atrakcyjną cenę (w granicach 300 zł. )
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: Samanta »

Jeśli szukacie tańszych zamienników perfum oryginalnych, to polecam zajrzeć również do sklepu internetowego https://francuskieperfumy.pl/. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór zapachów męskich i damskich, na pewno uda Wam się coś wybrać spośród nich ;)
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: arendoo »

A czy ktoś kojarzy sklep https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie i być może robił u nich zamówienie? Pytam, bo do środy potrzebuje ogarnąć jakiś fajny perfum na prezent dla mojego faceta, a tutaj w dobrych cenach są dobre perfumy. Jak wygląda u nich wysyłka? Liczę na Wasze porady i wskazówki.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:06

Re: Zamienniki perfum oryginalnych - perfumeria Madeleine

Post autor: kasiunia »

Mamy rzeczywiście to szczęście ,że dostępne są na rynku odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie .Co to takiego są te odlewki perfum? - to przede wszystkim oryginalne perfumy przelewane do specjalnych atomizerów o mniejszych pojemnościach , dzieki czemu możemy zamówić kilka różnych zapachów perfum i tym sposobem wybrać swój zapach, który nam się podoba.
ODPOWIEDZ