Jaką spacerówkę wybrać?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: anija_9 »

Drodzy rodzice doradźcie jaką spacerówkę wybrać ? Bo potrzebuje zakupić nową i nie wiem, którą wybrać ? Bo wybór jest przeogromny a decyzja, nie jest łatwa. Przeglądając oferty, spodobała mi się spacerówka Quantum Air marki Easy Go, znacie ? Warto się na nią zdecydować czy też ją odradzacie ?
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: bonita »

Zgadzam się z tobą że wybranie wózka nie jest łatwe, duże zależy od twoich oczekiwań co do spacerówki. Jeżeli zaś chodzi o spacerówki marki Easygo to znam i polecam bo to bardzo dobre wózki.
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: weronika_sas »

Jeżeli mowa o spacerówkach Easygo to ja od siebie polecam model Minima plus. Bo to niezwykle lekka ale solidna i wygodna spacerówka która do tego ma jeszcze fajny nowoczesny wygląd.
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: anija_9 »

Dziewczyny wielkie dzięki za wasze słowa ale nadal skłaniam się w stronę Quantum Air. Przemawiają do mnie jego duże pompowane koła, szerokie siedzisko oraz prowadnica i barierką obszyte skórą ekologiczną. Dla pewności jeszcze raz przejadę się do sklepu i przymierzę się do niego. Ale coś czuję że i tak z nim wrócę ;)

apollo zbrosławice
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: bonita »

anija_9 wybór nalezy do Ciebie :) jeśli masz już wybrany jakiś model to go kup i na pewno będziesz zadowolona bo easy go to sprawdzona firma i mają naprawdę fajne jakościowo wózki za bardzo konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: anija_9 »

dzięki bonita tak też zrobiłam i Quantum Air już zamówiony jest :) czekamy teraz na dostawę i potem będziemy testować :) raz jeszcze dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: bonita »

no i super, na pewno będziesz zadowolona! Świetna decyzja :) Jak już dojdzie daj znać, jestem ciekawa wrażen po pierwszym spacerze :)
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: anija_9 »

no wozek jest już z nami i nawet pierwszy spacer mamy zaliczony. Na pewno jest jeszcze fajniejszy niż na fotkach, prowadzi się lekko i bardzo komfortowo, widac, ze maluch też zadowolony ( nawet drzemke zaliczylismy na spacerze a do tej pory to była raczej rzadkość ;p ). także sorawdziło się, dzięki raz jeszcze za pomoc :)
Awatar użytkownika
finka
Posty: 108
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: finka »

Ja mam świetną spacerówkę x-fly, kupiona od x-landera, to jest naprawdę fantastyczny wózek nie tylko na wyjazdy, jest leciutki, łatwo się składa w małą paczkę i można nosić go na ramieniu jak torbę
Awatar użytkownika
teściowa
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:52

Re: Jaką spacerówkę wybrać?

Post autor: teściowa »

Każda ma swoje plusy i minusy. My skupilismy sie zwłaszcza na wyeliminowaniu wad spacerówki. Dłuuugo szukalismy takiej z amortyzacja na 4 koła, bo nam zalezy zwłaszcza na bezpieczeństwie i sprawnym poruszaniu po różnych trasach nie tylko miejskich. Ostatecznie kupilismy silver crossa swifta z budką XXL, która super chroni dziecko przed słońcem, ale i wiatrem.
ODPOWIEDZ