kurier

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

kurier

Post autor: zazzi »

Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: kurier

Post autor: serenede »

zazzi pisze: ↑11 cze 2021, 22:36 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Ale czy to mają być palety międzynarodowe czy krajowe? Bo to też ma znaczenie podczas wyboru. W każdym razie sprawdzona firma musi to być i może poszukaj sobie u brokera kurierskiego?

jak prać kołdrę wełnianą
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: kurier

Post autor: pestunia »

zazzi pisze: ↑11 cze 2021, 22:36 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Jeśli to ma być paleta kurierem do Holandii to w takim razie polecam kuriera Donati24. Jest profesjonalny, długo już działa w branży zatem możesz mieć pewność że przesyłka zostanie dostarczona w idealnym stanie
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: kurier

Post autor: wesw32 »

A moim zdaniem najwygodniej jest nadawać paczki przez paczkomaty inpost. Widziałam, że firma allekurier ma w swojej ofercie taką możliwość, więc warto jest zajrzeć na ich stronę. Jedno jest pewne - tutaj na pewno znajdziesz ofertę, która będzie Cię satysfakcjonować.
Sławomir

Re: kurier

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o mnie bardzo często wysyłam różnego rodzaju przesyłki, dlatego regularnie korzystam z usług https://www.sendit.pl/blog/raport-e-com ... olsce-2020 . Wszystko jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.
madonna1

Re: kurier

Post autor: madonna1 »

Trudno tak jednoznacznie stwierdzić, który jest najlepszy, najlepiej sobie po prostu wejść na stronę brokera kurierskiego i wybrać odpowiednią dla nas opcję. Jeśli zastanawiacie się, akie są maksymalne rozmiary paczek, które można nadać kurierem, to tutaj http://mamipapi.pl/jakie-sa-maksymalne- ... -kurierem/ znajdziecie odpowiedź na to pytanie.
Sławomir

Re: kurier

Post autor: Sławomir »

Nie wyobrażam sobie obecnie funkcjonowania mojej firmy bez korzystania z usług platformy wysyłkowej, ponieważ jest to spora oszczędność czasu pieniędzy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem wysyłki palet niestandardowych, to polecam Wam sprawdzić artykuł - https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/pa ... yslac.html .
ODPOWIEDZ