palety kurierem

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

palety kurierem

Post autor: pestunia »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: palety kurierem

Post autor: serenede »

pestunia pisze: ↑20 maja 2021, 14:46 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
To w takim razie sprawdź brokera kurierskiego, bo z tego co się orientuję można zyskać zniżkę. I za jego pośrednictwem można nadać palety międzynarodowe oraz krajowe - oferta jest szeroka.
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: palety kurierem

Post autor: zazzi »

pestunia pisze: ↑20 maja 2021, 14:46 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Jeśli chodzi o palety kurier to polecane firmy znajdziesz u renomowanych pośredników kurierskich. Wpisz co chcesz nadać, a wyskoczy ci lista proponowanych ofert wraz z cenami.
Sarają

Re: palety kurierem

Post autor: Sarają »

Bardzo modne i popularne jako dodatki do stylizacji są dzisiaj https://www.belveder.com.pl/produkt/mal ... zowy-bv10/ plecaki zamszowe czy skórzane. Można właśnie tego typu produkty szybko zamówić dla siebie przez internet. Doskonale znajdziemy je w sieci.
ODPOWIEDZ