Transport w UE

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Miłosz

Transport w UE

Post autor: Miłosz »

W związku z tym, że zaczynamy wychodzić trochę poza granice kraju z naszymi wysyłkami towarowymi. Trochę szukamy po omacku jaką firmę do takich przewozów wybrać. Najlepiej by mieć jedną ale zaufaną. Niż kilku i potem bałagan gdzie jest dany transport. Macie jakies polecane firmy, które dają radę z wysyłką po całej europie? Niektóre transporty muszą być szybkie, inne nie, więc zależy nam na sporej elastyczności firmy.
Małek

Re: Transport w UE

Post autor: Małek »

Oj my się też naszukaliśmy zanim znaleźliśmy firmę odpowiadającą nam standardem i zakresem obsługi. Podpowiem by przy szukaniu zwrócić uwagę na flotę jaką mają, dyspozycyjność jak i możliwość monitorowania przesyłek. Wówczas łatwo o kontakt w wyjaśnianiu ewentualnych nieprawidłowości lub śledzenia transportu co jest bardzo pomocne.
Iwuć

Re: Transport w UE

Post autor: Iwuć »

Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.

aranżacja okna na klatce schodowej
Pawłowski

Re: Transport w UE

Post autor: Pawłowski »

Iwuć pisze: ↑18 sty 2021, 18:03 Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.
Dobrze wiedzieć gdyż my właśnie robimy research odnośnie firm transportowych, bo ta nasza obecna zaczęła nas zbyt często zawodzić.
Iwuć

Re: Transport w UE

Post autor: Iwuć »

Pawłowski pisze: ↑21 sty 2021, 19:31
Iwuć pisze: ↑18 sty 2021, 18:03 Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.
Dobrze wiedzieć gdyż my właśnie robimy research odnośnie firm transportowych, bo ta nasza obecna zaczęła nas zbyt często zawodzić.
Ja tam ze swojego doświadczenia polecam współprace z Route4U. Jeszcze nas nie zawiedli. A warunki współpracy całkiem fajne. Oczywiście wszystko zależy jak duże transporty będziecie robić ale to najlepiej z ich handlowcem porozmawiać i uzgodnić. Raczej otwarci na współpracę :)
Śnieżka

Re: Transport w UE

Post autor: Śnieżka »

W jaki sposób zabezpieczacie swój ładunek? Zastanawiam się nad wykorzystaniem drewna sztauerskiego. Ciekawą ofertę ma https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... ztauerskie . Czy korzystaliście z takiej opcji? Możecie coś polecić? Zazwyczaj korzystam z ich skrzyń transportowych.
karolkról

Re: Transport w UE

Post autor: karolkról »

Jeżeli poszukujecie dobrej firmy transportowo usługowej to może sprawdźcie sobie busy do Anglii firmy Happy Busy. Sam korzystałem z ich usług około pół roku temu a niedawno korzystała moja znajoma. Oboje jesteśmy bardzo zadowolenie także jak najbardziej zachęcam do zorientowania się w temacie :D
Orłowski

Re: Transport w UE

Post autor: Orłowski »

Iwuć pisze: ↑18 sty 2021, 18:03 Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.
Na jakim obszarze międzynarodowym oni działają?
iwuć

Re: Transport w UE

Post autor: iwuć »

Orłowski pisze: ↑22 lut 2021, 19:52
Iwuć pisze: ↑18 sty 2021, 18:03 Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.
Na jakim obszarze międzynarodowym oni działają?
Właściwie to cała europa, Turcja i chyba też kraje WNP. Ale to ostatnie nalezy sprawdzić. Raz coś tam wysyłaliśmy na wschód i nie było problemu, ale nie wiem czy to jest u nich standardowy kierunek. Na pewno cała europa nie jest dla nich problemem.
Sławomir

Re: Transport w UE

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://manfullogistics.pl, gdzie znajdziecie ofertę usług transportu krajowego oraz międzynarodowego. Są to specjaliści w swojej branży, którzy posiadają mocno konkurencyjne ceny oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu świadczą usługi na wysokim poziomie.
Orłowski

Re: Transport w UE

Post autor: Orłowski »

iwuć pisze: ↑23 lut 2021, 19:06
Orłowski pisze: ↑22 lut 2021, 19:52
Iwuć pisze: ↑18 sty 2021, 18:03 Fajne podejście do tematu ma Route4U. I mają właściwie wszystko co potrzebujesz. Ogarniają transport drogowy. kolejowy, lotniczy. Nie wiem czy tez nie morski. Nigdy nie korzystaliśmy ;) Terminy lepiej niż dobre. Podejście do klienta i do transportu właściwie doskonałe. Jakoś nie mieliśmy z nimi jakiś problemów. Jak zamawialiśmy transport to wszystko było robione pod nas. Pod nasze zamówienie. No i warunki współpracy całkiem dobre.
Na jakim obszarze międzynarodowym oni działają?
Właściwie to cała europa, Turcja i chyba też kraje WNP. Ale to ostatnie nalezy sprawdzić. Raz coś tam wysyłaliśmy na wschód i nie było problemu, ale nie wiem czy to jest u nich standardowy kierunek. Na pewno cała europa nie jest dla nich problemem.
Europa nam starczy :) Na wschód nic nie wysyłamy za bardzo. Nie mamy tam jeszcze klientów. Najważniejszy rynek dla nas to europa. Tutaj mamy klientów i tutaj nasze palety muszą dojechać na czas. Zobaczymy co nam zaoferuje Route4U.
Ołek

Re: Transport w UE

Post autor: Ołek »

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia firmy transportowej to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę także ciekawe dodatkowe rozwiązania które pomogą Wam zwiększać wydajność pracy przy tym zmniejszając wydatki. Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Flotman, ale też jego bloga gdzie dowiecie się więcej też w temacie rozwoju mobilności - https://www.flotman.pl/blog/raport-tren ... ematyki-2/ trzeba podążać z trendem, żeby cieszyć się jak najlepszymi efektami.
Miłosz

Re: Transport w UE

Post autor: Miłosz »

Ołek to nie to. To co proponujesz to program do zarządzania flotą własnych pojazdów. To nam nic nie da, bo musielibyśmy mieć własną flotę do wysyłki towarów. Samochody i kierowców. Nie jesteśmy firmą transportową, więc nam to się kompletnie nie opłaca. Rozwiązanie z Route4U jest najlepszym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Transport w UE

Post autor: Biznesmen78 »

Na stronie internetowej https://hamilton.com.pl/oferta/kontrola ... w/biomasa/ możecie skorzystać z usług obejmujących określanie ilości i jakości biomasy w transporcie, na przykład, samochodowym. Ich oferta określa między innymi określenie ilości towaru na środkach transportu, analizę biomasy czy inwentaryzację w magazynach. Może wam się przydać :)
miś

Re: Transport w UE

Post autor: miś »

Transport to obecnie duża konkurencja zwłaszcza dumping cenowy a to nie przekłada się na jakość usług. Nie chcesz mieć problemów to zlecaj poważnym firmom jak https://toplogistic.pl/ Potrafią zorganizować transport lądowy, morski i powietrzny jak trzeba. Kadrę mają zaprawioną w bojach więc nic im nie straszne co gwarantuje że dostawa dojdzie na miejsce.

kryta pływalnia delfin w wadowicach
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Transport w UE

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,zalezy mi na tym,by jak juz wszystko wroci do normy,znalezc odpowiednia firme,ktora pomoze nam z transportem na tereanie Unii Europejskiej. https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... ztauerskie Co sądzicie o tym? Czy waszymzdaniem warto nawiazywac takie wspolprace?
Miłosz

Re: Transport w UE

Post autor: Miłosz »

Kompleksowa obsługa firm transportowych jest potrzebna w każdej firmie, która chce mieć wysoką pozycję na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba poświęcać czasu na pilnowanie ciągle zmieniających się przepisów i wypełniać dokumentów, których jest całe mnóstwo.
Sarają

Re: Transport w UE

Post autor: Sarają »

Wygodnie i sprawnie robi się zakupy przez internet i jak najbardziej także modne butym torebki, plecaki Warszawa będzie można zamówić dla siebie i bliskich online. Opłaca się także spojrzeć właśnie na takie produkty. Przeróżne będzie można znaleźć, więc każdy dobierze odpowiednie dla siebie.
Rudoś

Re: Transport w UE

Post autor: Rudoś »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy w zakresie transportu i całej logistyki podczas transportu towarów zarówno drogą lądową, ale również morską to tutaj śmiało mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę https://omega-pilzno.com.pl/ z którą będziecie mogli liczyć zarówno na terminowość, dobre oferty i konkretne podejście do klienta. Jak będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w tym zakresie to tutaj zdecydowanie mogę Wam ich polecić ponieważ współpraca naprawdę dobrze nam się układa. Mam nadzieję, że i u Was wszystko pójdzie jak najbardziej po Waszej myśli w dalszym funkcjonowaniu.
miło090sz

Re: Transport w UE

Post autor: miło090sz »

Otwierając sklep internetowy trzeba mieć na uwadze także wysyłkę towarów. Zrobotyzowane systemy paletyzacji to przyszłość twojej firmy. Sprawdź https://www.paletyzacja24.pl/ i poznaj zalety inteligentnych maszyn i systemów. To najlepszy wybór z możliwych. :))
iwuć

Re: Transport w UE

Post autor: iwuć »

Orłowski pisze: ↑08 mar 2021, 15:33
iwuć pisze: ↑23 lut 2021, 19:06
Orłowski pisze: ↑22 lut 2021, 19:52

Na jakim obszarze międzynarodowym oni działają?
Właściwie to cała europa, Turcja i chyba też kraje WNP. Ale to ostatnie nalezy sprawdzić. Raz coś tam wysyłaliśmy na wschód i nie było problemu, ale nie wiem czy to jest u nich standardowy kierunek. Na pewno cała europa nie jest dla nich problemem.
Europa nam starczy :) Na wschód nic nie wysyłamy za bardzo. Nie mamy tam jeszcze klientów. Najważniejszy rynek dla nas to europa. Tutaj mamy klientów i tutaj nasze palety muszą dojechać na czas. Zobaczymy co nam zaoferuje Route4U.
Wiesz, zawsze pozostaje możliwość i perspektywa. Każdy się rozwija i może mieć klienta z innych regionów, nawet z Rosji. A niewiele firm jeździ w tym kierunku, bo i wymogi są wieksze. Odpowiednie certyfikaty i inne takie rzeczy do załatwienia. No i nie każdy kierowca chce :) W Route4U mają ten temat opracowany.
Więcek

Re: Transport w UE

Post autor: Więcek »

Nam też wożą towar. I niejednokrotnie nam tyłki ratowali własnie szybką akcją z odbiorem towaru gdzieś w europie. Nigdy nie zostaliśmy zostawieni sami z problemem. Transportowym oczywiście. Nawet jak zlecenie nietypowe to szukali rozwiązania. Takie proklienckie podejście. Dla mnie super.
pimęna

Re: Transport w UE

Post autor: pimęna »

Ostatnio często jeżdżę do Niemiec i czasami trafiałam na przejazdy firmowe które nie są za specjalne i drogie w dodatku.
W ostatnim miesiącu spróbowałam z firmą BHtransport i jestem mega zadowolona. Przewóz osób Polska - Niemcy na bardzo wysokim poziomie. Bagaż w cenie no i mega wygoda podróży. Cena tez duzo lepsza niz zawsze polecam!
prkł

Re: Transport w UE

Post autor: prkł »

Sam jeżdżę na tirach. Z pracy staram się wyciągać jak najwięcej. W mojej codziennej pracy przydają się różne udogodnienia. Ja korzystam między innymi z radiotelefonu, który wynajmuję z firmy Abekom Plus https://abekom.pl/kategoria-produktu/radiotelefony/ ze Szczecina. Oni nie tylko wynajmują, ale także serwisują te urządzenia. Usługi mają w korzystnych cenach, są to wysokiej jakości urządzenia, polecam ich serdecznie.
Roboń

Re: Transport w UE

Post autor: Roboń »

Jeżeli zależy Wam na tym aby jednocześnie poprawiać efektywność swojej firmy transportowej i lepszej organizacji to warto tutaj właśnie wziąć pod uwagę takie rozwiązania jak system flotman który na pewno pozwoli Wam dopracować wiele procesów. Codzienne automatyczne raporty i jednocześnie świetna obsługa techniczna która od startu jest w stanie odpowiednio pomóc.
taśpo

Re: Transport w UE

Post autor: taśpo »

Zarówno u nas w kraju jak i na terenie UE z tego co wiem to trzeba posiadać specjalne licencje transportowe jeśli zarabia się właśnie na przewozie towarów lub osób. Jeśli chcesz sprawdzić sobie dokładnie i doczytać to polecam zajrzeć w ogóle po wiedzę i pomoc firmy https://www.licencjetransportowe.com/ - u nas oni działają ze wszystkimi formalnościami w firmie i naprawdę robią to szybko i bez problemu :)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Transport w UE

Post autor: Biznesmen78 »

Witajcie, czy ktoś z was nadal szuka skrzyń transportowych? W zeszłym miesiącu potrzebowałam czegoś takiego.
i trafiłam na dobrą firmę: https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... eksportowe Opis skrzyń na stronie uważam jest bardzo przyciągający i moim zdaniem jest to na prawdę solidny produkt, solidna firma,
jak najbardziej dostosowują się pod klienta, polecam. :D
Grzesiek Banaś

Re: Transport w UE

Post autor: Grzesiek Banaś »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci także ofertę firmy https://www.kraft-bus.com.pl/oferta. Oferują profesjonalne przejazdy na terenie Polski i Niemiec. Posiadają nowoczesne i komfortowe busy, atrakcyjne warunki współpracy oraz doświadczonych kierowców. Od wielu lat przewożą naszych pracowników do Drezna, Norymbergii oraz Monachium i jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów.
Jaguśka

Re: Transport w UE

Post autor: Jaguśka »

Nie jestem pewna, ale myślę, że możesz skontaktować się z firmą https://bus23.pl/oferta/. Korzystaliśmy z ich usług w ubiegłym roku podczas przewozu door-to-door naszych pracowników. Oferują transport busami zarówno po Polsce, jak i Europie. Posiadają nowoczesne i dobrze wyposażone pojazdy oraz doświadczonych kierowców.
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Re: Transport w UE

Post autor: wiktorziel »

My nie tylko na terenie UE, transportujemy towary do wielu innych krajów spoza Unii, rynek wschodni daje naprawdę o wiele więcej możliwości jak ten zachodni, szczególnie w ostatnich latach. Ale żeby towary transportować, szczególnie do Rosji konieczne jest posiadanie odpowiednich certyfikatów, na przykład Deklaracji EAC. My dlatego współpracujemy z firmą ccrw.pl - doradzają i pomagają w uzyskaniu koniecznych dokumentów w możliwie krótkim czasie z minimum formalności.
Homeś

Re: Transport w UE

Post autor: Homeś »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za możliwościami dopracowania transportu w swojej firmie zarządzania transportem i jednak nie wiecie jak odpowiednio to ugryźć i na co warto zwrócić uwagę to ze swojej strony polecam zastanowić się nad systemem Flotman, który jak się okazuje daje spore możliwości biznesowe m.in kontroli nad zużyciem paliwa, stanem technicznym, lokalizacją, czy nawet ostatnio zdalnego odczytu danych z tachografu a to przy dużej flocie naprawdę ułatwia wiele zadań i zachowanie oszczędności.
kowiś

Re: Transport w UE

Post autor: kowiś »

Tutaj https://pks-sa.com/oferta/transport-miedzynarodowy.html warto sobie zerknąć. Jest tam kompleksowa oferta w tym zakresie. Warto stawiać na sprawdzone firmy, bo dzięki temu można mieć pewność, że towar dotrze we właściwe miejsce i oczywiście na czas, bo to też jest niezwykle ważne. Warto właśnie z usług takich firm korzystać.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Transport w UE

Post autor: serenede »

Ostatnio czytałam czym jest frach morski i myślę, że z racji tego że ten frach czyli koszty są niższe niż w przypadku innego rodzaju transportu, to warto się na niego zdecydować. Zwłaszcza jeśli mówimy o oddalonych krajach. Choć trzeba brać pod uwagę, że taki transport nieco dłużej pójdzie
goliśka

Re: Transport w UE

Post autor: goliśka »

Odnośnie przepraw promowych warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://promy24.com/pl/zaklocenia/polfe ... dejsc.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych, praktycznych i przede wszystkim pomocnych informacji, które pomagają w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Można tam również zarezerwować przeprawę promową. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
Szymłon

Re: Transport w UE

Post autor: Szymłon »

W przypadku właśnie transportu i tego rodzaju usług liczy się doświadczenie. Kluczowa jest również terminowość, bez niej nie ma mowy o rzetelnej współpracy. Zdecydowanie polecam tu kontakt z firmą http://mark.com.pl/ zaproponują najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania. Cenowo dla mnie też korzystnie
fliś

Re: Transport w UE

Post autor: fliś »

Sprawdźcie sobie na pewno tę ofertę https://pks-sa.com/oferta/transport-calopojazdowy/ . Macie tam bowiem ciekawe usługi dopasowane do konkretnych potrzeb. Między innymi oferują transport całopojazdowy. Uważam, że należy zawsze stawiać na sprawdzone i praktyczne rozwiązania, które będą dopasowane do naszych potrzeb.
Aguś

Re: Transport w UE

Post autor: Aguś »

Jeśli zajmujecie się transportem na terenie Europy to z pewnością powinniście znać stronę https://promy24.com/ . Przeprawy mostami, tunelami czy promami są codziennością w życiu każdego przewoźnika. Dlatego warto sprawdzać promocyjne oferty oraz aktualną sytuację w portach.
Sławomir

Re: Transport w UE

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. W przypadku mojej firmy korzystam z system monitoringu pojazdów Safefleet , ponieważ uważam, że są to specjaliści w swojej branży. Dzięki ich systemowi mogę na bieżąco obserwować stan samochodów, stan kierowców, ich styl jazdy oraz sytuacje na drodze.
ODPOWIEDZ