System do monitoringu floty samochodowej

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

System do monitoringu floty samochodowej

Post autor: AdamCz »

Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego systemy do monitoringu floty samochodowej? Będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi, ponieważ flota samochodowa nam rośnie ale ciężko nad wszystkim zapanować. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Re: System do monitoringu floty samochodowej

Post autor: Wesi »

W mojej opinii jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez system Flotman. Jak dla mnie zdecydowanie numer jeden pod względem podejścia do klienta, dobrego zakresu i zachowania wysokiej funkcjonalności w codziennej pracy. Wszystko tak jak być powinno, w mojej opinii numer jeden jeżeli chodzi o profesjonalne wsparcie dla samej floty samochodowej (tym bardziej, jeżeli jest ona znacząco rozwinięta). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Qezi
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 16:29

Re: System do monitoringu floty samochodowej

Post autor: Qezi »

Na ten moment jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, przede wszystkim wysoka jakość i uczciwe podejście do klienta. Jednocześnie skutecznie wpływają na oszczędności i możliwości jakie przynosi takie rozwiązanie dla biznesu w dłuższej perspektywie. Jestem zadowolony, że poszliśmy w tym kierunku bo to jednak znaczące odciążenie od wielu obowiązków i możliwości dopracowania szczegółów.
Awatar użytkownika
SebekUs
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2020, 11:06

Re: System do monitoringu floty samochodowej

Post autor: SebekUs »

Ciekawy temat i dobrze wiedzieć w jakim kierunku to idzie. Na pewno wezmę pod uwagę i może także zaczniemy to trochę lepiej dopracowywać.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: System do monitoringu floty samochodowej

Post autor: judyta »

Nie wszystkie firmy potrzebują rozbudowaną flotę aut, jednakże te, których działalność tego wymaga, muszą inwestować w konieczną do sprawnego funkcjonowania firmy ilość samochodów składających się na flotę. Myślę, że oferta https://www.flota.skodacentrumpoznan.pl/ w szczególności was tutaj zainteresuje.
ODPOWIEDZ