Szkolenia sprzedażowe

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Rozalinda1970
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 1:29

Szkolenia sprzedażowe

Post autor: Rozalinda1970 »

Witam serdecznie :) Planuję wysłać kilku moich pracowników na profesjonalne szkolenie sprzedażowe. Orientujecie się może, gdzie takie warsztaty są przeprowadzane?
Awatar użytkownika
Lora
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 21:55

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: Lora »

Mogę polecić szkolenia organizowane przez stibitz.pl. Dzięki warsztatom z nimi odkryłam, jak ważna jest komunikacja i umiejętność pracy z klientem. Na pewno takie szkolenie wiele dobrego przyniesie Twoim pracownikom, a jednocześnie firmie :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: izka »

Na pewno tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ warto sobie zerknąć. Można tam bowiem zapisać się na szkolenie dla Przedstawicieli Handlowych w Branży Fotowoltaicznej oraz nauczyć się skutecznej sprzedaż systemów fotowoltaicznych. Nauka, to nie tylko sama teoria, ale również praktyka. Można się tam wiele nauczyć i przede wszystkim zdobyć odpowiednie umiejętności. Pomyślcie koniecznie o szkoleniach właśnie w tym kierunku.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: urania »

Rzeczywiście jeśli prowadzi się sprzedaż telefoniczną czy bezpośrednią to trzeba wiedzieć jak rozmawiać z klientem by efektywnie sprzedawać towary. Takie szkolenia zgadzam się, że są bardzo przydatne dla pracowników. I wiele korzyści niosą dla firmy, bo jeśli sprzedamy więcej to firma więcej też zarobi. Jakie są techniki sprzedaży i jak powinno się rozmawiać z klientem to polecam zapoznać się z artykułem http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Myślę, że można z niego wiele się już dowiedzieć. A jeśli potrzebujecie więcej porad to warto się skontaktować z tą firmą. Pomogą także w kwestiach technicznych wykonywania rozmów i połączeń.
Awatar użytkownika
kapusta
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:12

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: kapusta »

To bardzo dobrze świadczy o pracodawcy,jeśli wysyła swoich pracowników na szkolenia,dba o ich rozwój i podnoszenie kwalifikacji.Warto jednak pomyśleć też o tym jak zorganizować pracownikom czas po szkoleniu,by mogli się trochę odprężyć,zrelaksować,ale w sposób twórczy i efektywny.Fajnym pomysłem jest gra miejska którą zorganizuje w dowolnym mieście agencja eventowa Hula Events.
Agencja stworzy grę ,dzięki której pracownicy będą mogli spędzić trochę czasu ze sobą,w której będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami,wiedzą i sprytem.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: raptak »

Akurat ja na takich szkoleniach nigdy nie byłem, ale sama tematyka sprzedażowa jak najbardziej mnie interesuje. Dlatego jak przeczytałem wpis https://taxology.co/czym-jest-model-fba ... na-amazon/ to muszę przyznać, że jak najbardziej model FBA w sprzedaży na Amazon sprawdza się.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: Biznesmen78 »

Jestem na drugim roku studiów i zajmuję się właśnie dość dziwnym projektem. Głównie bazuje na stronie internetowej https://businessmind.pl/obsluga-kadrowo-placowa/, aktualnie na niej znalazłam co obejmuje obsługa kadrowo-płacowa- między innymi sporządzanie list płac lub prowadzenie ewidencji czasu pracy.
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: wiktorziel »

Jak poprawić sprzedaż? Myślę, że działania w tym zakresie trzeba uzależnić od rodzaju biznesu, branży w jakiej działamy. Czasami działania w sieci okażą się najskuteczniejsze do wspierania sprzedaży, w innym przypadku nie może się obyć bez bezpośredniej współpracy. Pracowałem w różnych firmach, rozkręcałem także swój biznes. Jestem zdania, że jeśli mamy problemy z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów powinniśmy zgłosić się do ludzi którzy mają doświadczenie i mogą służyć pomocą w budowaniu relacji z klientami i wspieraniu rozwoju marki. Zapoznajcie się z ofertą agencji Marketing Relacji spółka z o. o . Stosują unikalny i efektywny model wsparcia w pozyskiwaniu klientów, aktywnie wspierają sprzedaż. Świadczą również szereg innych usług z zakresu reklamy, marketingu. Szczególnie specjalizują się w obsłudze firm z branży fotowoltaiki.
ODPOWIEDZ