Fotowoltaika do firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
alina-77
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:47

Fotowoltaika do firmy

Post autor: alina-77 »

Witam serdecznie. Szukam specjalistów z Łodzi, którzy podjęliby się instalacji paneli fotowoltaicznych w mojej firmie. Polecacie firmę kolektory.lodz.pl? Mają sporo pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Norberta-70
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:41

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: Norberta-70 »

Zdecydowanie polecam tę firmę. Nie dość, że rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia, to na dodatek potrafią doradzić co i jak i przy tym odpowiedzieć na wszystkie pytania klienta. Prawdziwi profesjonaliści z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: sowa »

Ja też staram się właśnie zagłębić w ten temat bo planuję założyć taką instalację w domu, znajomi mi doradzili zajrzeć na fotowoltaika łódź ale też teraz szukam w necie info na ten temat i staram się porównywać różne oferty i technologie czy firmy które to zakładają
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: DreamKomtru »

U nas montażem fotowoltaiki zajmowała się firma Pana Rafała Kowalskiego https://www.projekty-fotowoltaika.pl/oferta . Kompetentni fachowcy, którzy pomogli także w kwestii uzyskania należnych dopłat na montaż tejże instalacji. Jeśli zastanawiacie się nad zainwestowaniem w OZE, to zdecydowanie polecam właśnie ich usługi.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: Samanta »

Sądzę, że na początek należałoby wykonać audyt energetyczny przedsiębiorstwa. W tym celu możecie się zgłosić do firmy https://www.efektywniej.pl/, która na co dzień zajmuje się wykonywaniem takich właśnie audytów ;)
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: ekspres12 »

w temacie instalacji w firmie pomoże firma Ecocalma https://ecocalma.pl/ , mają kilka oddziałów i działają na terenie całego kraju. Właściciel firmy zwykle nie ma czasu zajmować się formalnościami, dlatego można liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, łącznie z dofinansowaniem. Firmy coraz częściej decydują się na fotowoltaikę, niezawodność i wydajność instalacji jest coraz wyższa a to w przypadku firm ma szczególnie duże znaczenie.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: izka »

Takie ekologiczne rozwiązania są naprawdę dobrym pomysłem. Warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się jaką dotację na ten cel można otrzymać. Można niedużym kosztem wprowadzić pozytywne zamiany. Poza tym takie panele generują dużo oszczędności, a to dla wielu firm jest ważne. Tutaj jest namiar na stronę, gdzie macie sporo ważnych informacji: fotowoltaika lubuskie . Poczytajcie sobie.
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 26
Rejestracja: 14 sie 2020, 16:50

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: Racjonalny »

Fotowoltaika Katowice zachęciła do wzajemnego współdziałania i za sprawą firmy Sigma Technology rozpoczęliśmy wspólne oszczędzanie energii elektrycznej. Sam nie wierzę, że dałem się namówić na to ekologiczne rozwiązanie. Pierwsze skutki są już widać po opłatach za prąd. Mam nadzieję, że zwrot z inwestycji nadejdzie szybko. A jakie są wasze doświadczenia z fotowoltaiką? Też pozytywne jak u mnie?
Awatar użytkownika
Bizubiz
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:56

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: Bizubiz »

W wielu firmach już widziałam instalacje fotowoltaiczne na dachu, przekonało mnie to do zainteresowania się fotowoltaiką. Jak można mieć prąd za darmo to czemu by nie postawić na to, szczególnie, że mam duże zużycie prądu. Tu mega pomogła mi firma Eko Prime, wszystkim się kompleksowo zajęli, nawet i pomogli z finansowaniem, załatwieniem wszystkich formalności, a także i oczywiście profesjonalnym montażem.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: Mariuto »

Jak widać zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla firm prąd ze słońca jest bardzo opłacalną opcją. Warto się przynajmniej tym zainteresować, spotkać z firmą, która wam dokładnie wszystko przedstawi, obliczy i tak jak mnie przekona do zainwestowania w panele fotowoltaiczne. Polecam postawić na to!
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: widokowa »

ogolnie jesli chodzi o wszystkie sprawy zwiazane z fotowoltaika, to zawsze lepiej dopytac specjalistów :) Levada to firma, która specjalizuje sie w ogrzewaniu, w odnawialnych zrodlach energii itp :) zajmuja sie tez doradztwem wiec na pewno pomogą
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Fotowoltaika do firmy

Post autor: małolata »

Ja zawsze jestem za takimi rozwiązaniami, ale często fotowoltaika nie da rady nagrzać całej firmy, dlatego i tak mamy systemy z piecami i kominami. Zwłaszcza te ostatnie trzeba doglądać i w tym poziomie należy w razie problemów. zainwestować pieniążki w materiał taki jak masa uszczelniająca SKD. Dzięki temu wycieki ciepła i sadzy znikną.

cierpienia młodego wertera audio
ODPOWIEDZ