Centrala VOIP

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:51

Centrala VOIP

Post autor: mczay »

Będziemy zmieniać na centralę taką w maju. Powiedzcie mi jak to się podpina, trzeba fachowców do firmy wzywać? Nie orientuje się w tym w ogóle/
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Centrala VOIP

Post autor: urania »

Spokojnie, na pewno wszystkiego się dowiesz od dostawcy. Jeśli chodzi o centralę wirtualną voip to koszty są niewielkie za równo wykonywania połączeń jak i samej instalacji. I wdrożeniem zajmuje się dostawca. Zobacz na ofertę https://focustelecom.pl/centrala-voip/ jak nie masz wybranej jeszcze centrali to polecam Focus Telecom. Taka centrala to spore oszczędności. Również wyraźnie podnosi jakość usług i działa bezawaryjnie. A jak coś się dzieje to naprawy bierze na siebie dostawca. Wersja demo jest na tej stronie co wrzuciłam do wypróbowania, sprawdź sobie. Dla mnie same plusy, do obsługi tylko komputer i telefon potrzebujesz. No i internet oczywiście :)
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Centrala VOIP

Post autor: King »

My w firmie korzystamy z takiej centrali - od firmy Super VoIP i sprawdza się idealnie. Zdecydowanie polecam, bo ułatwia to pracę i to w znaczący sposób.
ODPOWIEDZ