Wentylacja w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
agrypin1984
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2020, 16:51

Wentylacja w firmie

Post autor: agrypin1984 »

Chcę założyć wentylację w firmie. Znalazłem taką hurtownię www.ajp-cw.pl, czy ktoś kupował coś od nich? Wygląda solidnie, mają dużo produktów. Co myślicie?
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Wentylacja w firmie

Post autor: bizwoman »

Wydaję mi się, że lepiej zamówić taki system w firmie, która się w tym specjalizuje. Zobacz, czym grozi zła wentylacja w biurze oraz w domu, to cię powinno przekonać do tego, aby poważnie podejść do wyboru technologii.
Awatar użytkownika
Heniek22
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2020, 12:21

Re: Wentylacja w firmie

Post autor: Heniek22 »

Tego o czym piszesz nie znam, za to sam miałem przyjemność współpracować z firma Klimawent i mam od nich https://klimawent.com.pl/oferta/wentyla ... -poziomym/ Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonej i godnej polecenia firmy, zajrzyj do nich. Teraz mają fajne promocje, więc możesz trafić na mega okazje cenowe. Do tego pomogą ci wybrać wentylację, która najwydajniej sprawdzi się w twojej firmie. U mnie ich system wentylacyjny działa bez zarzutów już kolejny rok, nigdy nie miałem z nim problemów. Powietrze w pomieszczeniach dobrze rotuje, nie ma zaduchu, pracownicy pracują w komfortowych warunkach o każdej porze roku 
Awatar użytkownika
Bizubiz
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:56

Re: Wentylacja w firmie

Post autor: Bizubiz »

Często stawia się teraz na mechaniczną wentylacje, wentylacje z rekuperacją. Pewnie sprawdzi się to także w firmach, nie tylko w budownictwie jednorodzinnym. Ja na to postawiłam, konkretnie to na firmę Erco Łódź i sprawdza się to super. Przy ogrzewaniu gazowym - podłogówce w całym domu, rachunki za ogrzewanie nie są jakieś wysokie, rekuperacja gwarantuje także odzysk ciepła, jest to taki dodatkowy bonus.
Awatar użytkownika
Forester
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2020, 10:51

Re: Wentylacja w firmie

Post autor: Forester »

W obecnej sytuacji, dokonując zakupu wentylacji do firmy, należałoby pamiętać o filtrach. Chyba, że koniecznie chcemy wysłać cała załogę na covidową kwarantannę.
ODPOWIEDZ