Szkolenia w Growth Town

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Szkolenia w Growth Town

Post autor: małolata »

Witam, interesuję się od jakiegoś czasu szkoleniami, myślałam nawet o internetowych, albo wykonanych na życzenie klienta, do wykorzystania przez dłuższy czas. Problem w tym, że nie wiem do końca, do kogo się zgłosić, jak wykonać ruch w tym kierunku. Możecie mi coś doradzić? Może to być placówka zajmująca się mentoringiem.
Awatar użytkownika
fazola
Posty: 85
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:16

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: fazola »

No u nas podobnie sprawa wyglądała jakiś czas temu i też sprawnie przeprowadziliśmy szkolenia, z tym, że mamy własnego pracownika u siebie do takich zadań. Z tym, że zatrudniamy tysiące osób, to nie opłaca nam się brać kogoś z zewnątrz. W Twoim przypadku może to być akurat przydatne. Spróbuj, najwyżej zmienisz placówkę szkoleniową.
Awatar użytkownika
nadiana
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:07

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: nadiana »

Hej, a my znamy Growth Town bardzo dobrze. Mają tam taką opcję, że nagrywają dla Ciebie szkolenie dedykowane, w związku z czym płacisz za nie raz i możesz dowolną ilość je wykorzystywać. Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja. Szef zainwestował raz i dzięki temu już z 200 pracowników podszkolił. I powiela certyfikat, jaki dostał od nich .
Awatar użytkownika
marika
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:41

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: marika »

No dobrze, widzę, że firmowo warto się do nich zgłosić, że szkolenie jest w porządku. Ale czy można tam samemu się zapisać? Czy to tylko ze statusem prawny firmy? Interesuje mnie tak zwany coaching , jaki przeprowadzają w sesjach. Pod tym względem chętnie się czegoś dowiem.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: kochana »

Hej, no możesz tam sobie uczęszczać samodzielnie na szkolenia, z tym nie ma żadnego problemu. W Growth Town, z tego co wiem, mają osobne szkolenia dla firm, bo albo je robią u siebie, albo w miejscu wyznaczonym przez klienta. A z tego coachingu to korzystają osoby w naszej firmie. Taki człowiek pomaga cele wyznaczyć, uczy, jak postępować, albo załatwia niektóre rzeczy za ciebie. Też przydatne.
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: luśka »

Znam tę placówkę, byliśmy u nich na szkoleniu. Wszystko porządnie zorganizowane, nic nie było problematyczne. W sumie dużo się ze szkolenia dowiedziałam , bo było naprawdę ciekawie prowadzone. Nic mi nie umknęło, bo notowałam zawzięcie ;) . Myślę, że rzadko kto ma taki talent do prowadzenia kursów, jak oni.
Awatar użytkownika
fiolka
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 9:51

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: fiolka »

Też mogę potwierdzić, że w Growth Town są fajne szkolenia. Już sama nazwa mi zapadła w pamięci, a uśmiechnięty pracownik również. Interesowałam się również jakiś czas później mentoringiem w ich firmie, ale sytuacja życiowa nie pozwoliła mi skorzystać. Za to koleżanka z nimi współpracuje do dziś i sobie chwali. Jak to mówi, sesje są naprawdę wartościowe.
Awatar użytkownika
lemi
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:35

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: lemi »

Ciekawa ta platforma edukacyjne GTVOD - chyba się zapiszę i zobacze jak to hula i ewentualnie potem sie zdecyduję na szkolenie stacjonarne :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: izka »

Można zastanowić się nad szkoleniami z zakresu zarządzania projektami. Taka widza i umiejętności z tego zakresu są bowiem cenione przez pracodawców. Tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ możecie się rozejrzeć i pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Trzeba się rozwijać, jeśli chcecie awansować. Jest to niezwykle ważne.
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: Stelka »

Jeżeli chodzi o szkolenia, kursy dokształcające to myślę, że lepiej będzie zdecydować się na coś stacjonarnego. Jednak takie online to na pewno lepsza rzecz niż nic. Zależy też oczywiście na co konkretnie się zdecydujecie. Zobaczcie sobie tu szkolenia proponowane na stronie http://www.horart.com/ HoReCa Academy Poland to ogólnopolska akademia proponując szkolenia dla managerów gastronomii, managerów hotelu i także wiele innych szkoleń dla gastronomii.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Szkolenia w Growth Town

Post autor: Samanta »

A co sądzicie o szkoleniach oferowanych przez firmę szkoleniową Kar Group? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i musze przyznać, że bardzo mi się ona spodobała. Do wyboru było tam aż kilkadziesiąt kursów z różnych branż ;) Polecam się zapoznać ;)
ODPOWIEDZ