Magiczna Klinika w Szczecinie

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
aśka4244

Magiczna Klinika w Szczecinie

Post autor: aśka4244 »

Hej! Warto wybrać takie miejsce, jak Magiczna Klinika, jeśli chodzi o klinikę medycyny estetycznej w Warszawie? Jestem ciekawa, bo zależy mi na jakimś fajnym efekcie. Może botoks? Macie jakieś propozycje? Bardzo chętnie się dowiem, co i jak! Polecajcie!
ewuś0043

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie

Post autor: ewuś0043 »

To ja nie będę tutaj oryginalna heh, bo też polecę Magiczną Klinikę :D Dla mnie zabiegi u nich mają najlepsze efekty. Robiłam u nich modelowanie nosa i zaskoczyła mnie niska cena, teraz widzę, że jest jeszcze promocja - wow, już piszę do przyjaciółki, bo była zainteresowana!
gośka0403

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie

Post autor: gośka0403 »

Też jestem już w tym wieku, że z przyjaciółkami umawiam się w gabinetach medycyny estetycznej :lol: No, ale jeśli trzeba to trzeba :D . Z zabiegów mam na razie wypełnionych kilka zmarszczek i powiększone usta, bo były bardzo asymetryczne, a górnej wargi prawie wcale nie było widać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Magiczna Klinika w Szczecinie

Post autor: kasiakowa06 »

gośka0403 pisze: ↑12 maja 2021, 0:12 Też jestem już w tym wieku, że z przyjaciółkami umawiam się w gabinetach medycyny estetycznej :lol: No, ale jeśli trzeba to trzeba :D . Z zabiegów mam na razie wypełnionych kilka zmarszczek i powiększone usta, bo były bardzo asymetryczne, a górnej wargi prawie wcale nie było widać.
Jak Magiczna Klinika to tylko : https://www.klinikadrstachura.pl/ :D Robiłam tu botoks i naprawdę czuje się piękniej i młodziej :D

Obrazek
ODPOWIEDZ