Skup katalizatorów

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Sebuś823331

Skup katalizatorów

Post autor: Sebuś823331 »

Hej, ktoś z was miał kiedyś okazje sprzedawć części samochodowe? Wolicie sprzedawać w skupie czy u mechanika lub na aukcjach internetowych? Wydaje mi się że ciekawe są skupy katalizatorów np. skup katalizatorów Gdynia. Jakie macie doświadczenia z takimi skupami?
mębarm

Re: Skup katalizatorów

Post autor: mębarm »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się skupowaniem złota. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://www.schredder.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta płaci całkiem niezłe pieniądze za katalizatory i inne odpadki metalowe.
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Skup katalizatorów

Post autor: King »

Jeżeli chodzi o sprzedaż katalizatora to skup katalizatorów jest zdecydowanie najlepszą opcją w takim przypadku. Są miejsca, w których oddając katalizator ze swoje auta, można otrzymać sporo gotówki. Przyjmowane są nawet katalizatory, które są już całkiem zużyte.
ODPOWIEDZ