Strój na branżowy event

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
mirabela62
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 14:56

Strój na branżowy event

Post autor: mirabela62 »

Cześć. Mamy w firmie taki problem, że niedługo zbliżają się targi, a nasz strój reklamowy przepadł. Zastanawialiśmy się nad zleceniem jego wykonania firmie Gonzo. Znacie ich? Poszukuję opinii na ich temat, żeby się upewnić, że warto.
Awatar użytkownika
Kajetan1988
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 4:19

Re: Strój na branżowy event

Post autor: Kajetan1988 »

Z firmą Gonzo współpracuję już od dawna i mam bardzo pozytywne zdanie na ich temat. Wykonali dla mnie świetny strój reklamowy, ale i gadżety czy maskotki według własnego projektu. Są kreatywni, a to się ceni. Całkiem szybko też realizują zlecenia.
strojniś

Re: Strój na branżowy event

Post autor: strojniś »

A to ciekawe, my nigdy nie mieliśmy żadnych specjalnych, firmowych strojów na targi. Chodzi o takie eleganckie ubrania dopasowane do identyfikacji wizualnej, a może "cosplayowe" kostiumy?
W każdym razie każdy taki strój potrzebuje odpowiedniego tła, żeby dobrze się zaprezentował. Myślę, że ściankę reklamową spokojnie można wykorzystać do podobnych celów. Tym bardziej, że artykuły dostępne na https://www.qubesystem.pl/scianki-reklamowe/ można do woli spersonalizować. Wystarczy tylko opracować spójną koncepcję, a wykonawcy zajmą się resztą.
dżekil

Re: Strój na branżowy event

Post autor: dżekil »

Faktycznie, niektórzy myślą o tym, jak powinni wyglądać w branżowym evencie, ale ja to bardziej myślę o gościach. Pracownicy będą dobrze ubrani i będą nosić plakietki z nazwą firmy. Ja to się za to zastanawiam aktualnie, czy ta wypożyczalnia gastronomiczna będzie dobrym pomysłem. Jak to widzicie? Chodzi o wypożyczenie sprzętu na kilka dób.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Strój na branżowy event

Post autor: wesw32 »

Może coś eleganckiego?
ODPOWIEDZ