Pozycjonowanie stron

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Karol11
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:38

Pozycjonowanie stron

Post autor: Karol11 »

Witam
Ostatnio zainteresowałem się tematem pozycjonowania stron. Czy możecie polecić jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie?
Awatar użytkownika
JuliannaB
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:29

Re: Pozycjonowanie stron

Post autor: JuliannaB »

Pozycjonowanie to doskonały sposób, aby Twoja strona znalazła się wyżej w wyszukiwarce. Wiele firm oferuje usługę pozycjonowania, jednak ja ze swojej strony muszę przyznać, że najlepszy specjalista to kamil demidowski. Pana Kamila polecił mi znajomy, jestem bardzo zadowolona ze współpracy :)
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Pozycjonowanie stron

Post autor: wesw32 »

Wydaje mi się, że teraz pozycjonowanie stron to najpopularniejsza forma reklamy internetowej i cieszy się ona sporą sławą oraz dużym zainteresowaniem. Sama wdrążyłabym takie rozwiązania dla swojej firmy i w tym celu sprawdzam sobie właśnie ofertę agencji reklamowej Green Parrot z nadzieją, że trafi się super okazja.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Pozycjonowanie stron

Post autor: LauraL »

Agencji świadczących szeroko rozumiane usługi związane z pozycjonowaniem lokalnym jak pozycjonowanie Bytom czy też takim ogólnym podnoszeniem pozycji w sieci jest naprawdę sporo. Moim zdaniem ciekawą ofertę posiada Adfresh. Firma ta podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Opracowuje dla niego strategię i dobiera takie narzędzia, za sprawą których ma on ogromną szansę na zaistnienie w sieci, jak również utrwalenie swojego, pozytywnego wizerunku w tym środowisku.
Awatar użytkownika
Dygital
Posty: 71
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:33

Re: Pozycjonowanie stron

Post autor: Dygital »

Aby profesjonalnie pozycjonować stronę, trzeba posiadać umiejętność pisania wartościowych treści, które przyciągają. Niestety ja tej zdolności nie posiadam i będę chciała skontaktować się z pewną firmą, która się tym zajmuje. Jest taka jedna agencja copywriterska , która zaciekawiła mnie swoją ofertą. Zespół Content Writer jest otwarty na wszelkie branże i dlatego myślę, że spełnią moje oczekiwania. Liczę na wypromowanie mojej firmy jak najlepiej.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Pozycjonowanie stron

Post autor: luiza »

Ja ostatnio trafiłam na pozycjonowanie katowice i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Od niedawna mam własny sklep internetowy i chcę dotrzeć z nim do jak największej liczby potencjalnych klientów. Wydaje mi się że reklama w internecie w moim przypadku będzie najlepszą opcją.
ODPOWIEDZ