Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Julilą

Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Julilą »

Szukam jakiś kremów pod oczy, które by skutecznie działały. Nie mam dużych problemów z tymi okolicami, ale chciałam zawsze spróbować z jakąś specjalną pielęgnacją. Chciałam kupić Izoze, wpadł mi w oko jak przeglądałam wiele rankingów w sieci, ale jakby ktoś miał styczność z nim osobiście to z chęcią bym usłyszała opinie. A może coś innego, zapraszam do dyskusji :)
Werkła

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Werkła »

Rankingi to nie wiem czy najlepsza droga do sprawdzenia kosmetyku, bo to akurat duża szansa, że jest dosyć stronniczo napisane. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej jest sprawdzić na wizazu ocenę, bo tam recenzentki po pierwsze mają za sobą wiele podobnych doświadczeń z kosmetykami i można łatwo sprawdzić, kto recenzje
Julilą

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Julilą »

Nigdy nie korzystałam w sumie z takich stronek, więc dzięki na pewno sobie sprawdzę ten kremik w ten sposób :) Tylko pierwsze co mi się znów rzuca w oczy to, że ten krem też nie ma tam za dużo różnych opinii i pojawiają się u mnie podobne wątpliwości co przy takich zwykłych rankingach
Kamka_1ł2

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Kamka_1ł2 »

No ale wśród tych recenzji masz babki, które zrecenzowały już jedna prawie 900 kosmetyków, a druga ponad 300, więc jak na moje jest to zdecydowanie wiarygodne. Są to również dosyć obszerne teksty, więc tym bardziej warto sprawdzić co kto tam ma do powiedzenia, bo ze swojej strony mogę powiedzieć, że ja na to często zwracam uwagę. Nie ważna ilość opinii a jakość
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: raptak »

Ogólnie to jest raczej domeną kobiet, że one dbają bardziej o siebie oraz używają różnego rodzaju kosmetyków. Właśnie dlatego ja mogę od razu polecić świetny ranking kremów CC https://aola.pl/najlepsze-kremy-cc/ i jestem zdania, że taka wiedza po prostu może być przydatna na co dzień.
Aśka43

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Aśka43 »

Kwestia tego, jaki konkretnie jest problem. Wiadomo, że jeśli chodzi o kwestie związane z problemami z oczami, to powinniście reagować szybko. Na szczęście domowe sposoby na jęczmień cały czas działają, co niesamowicie ułatwia leczenie takich przypadłości. Warto mieć to na uwadze.
celinna

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: celinna »

jęczmień na powiece to nic przyjemnego, miałam niedawno i to było straszne, piekło, swędziało, powieka spuchła, w aptece polecono mi żel jęczmień off, praktycznie od razu po posmarowaniu poczułam ulgę
Ziko

Re: Szukam czegoś pod oczy - opinie o Izoze

Post autor: Ziko »

Ja też stosuję Jęczmień off, domowe sposoby u mnie się nie sprawdzają. Stosujemy ten żel całą rodziną, mam go standardowo w apteczce domowej, bo sprawdza się w takich sytuacjach naprawdę bardzo dobrze. Smaruję nim powiekę kilka razy dziennie, szybko przynosi ulgę.
ODPOWIEDZ